Statistieken Metz 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 0,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,84 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 6 13 19 35 69 -34 31 0,82
Thuis 19 3 7 9 21 31 -10 16 0,84
Uit 19 3 6 10 14 38 -24 15 0,79
Punten per wedstrijd 0,82
Gescoord per wedstrijd 0,92
Tegen per wedstrijd 1,82
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 16% 16% 16%
Gelijk 34% 37% 32%
Verloren 50% 47% 53%
Gescoord per wedstrijd 0,92 1,11 0,74
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,82 1,63 2,00
De nul gehouden 21% 16% 26%
Niet gescoord 42% 37% 47%
Als eerste gescoord 32% 26% 37%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 98 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,92 1,11 0,74
Minstens 1 keer gescoord 58% 63% 53%
Minstens 2 keer gescoord 21% 21% 21%
Minstens 3 keer gescoord 11% 21% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 18% 21% 16%
Niet gescoord 42% 37% 47%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 69 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,82 1,63 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 84% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 58% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 21% 37%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 0% 21%
De nul gehouden 21% 16% 26%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,74 2,74
Over 0.5 87% 89% 84%
Over 1.5 71% 79% 63%
Over 2.5 50% 47% 53%
Over 3.5 34% 26% 42%
Over 4.5 21% 21% 21%
Over 5.5 8% 11% 5%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 58% 42%
Beide ploegen scoren + winst 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 42% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 37% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 37% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 16% 0%

Statistieken per helft

Metz scoorde 20 doelpunten voor rust en 15 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 40 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 16% 32%
Eerste helft gelijk 47% 58% 37%
Eerste helft verloren 29% 26% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,63 0,42
Tegen in de eerste helft 0,76 0,74 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 53% 42% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 58% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 8% 11% 5%
Tweede helft gelijk 45% 53% 37%
Tweede helft verloren 47% 37% 58%
Gescoord in de tweede helft 0,39 0,47 0,32
Tegen in de tweede helft 1,05 0,89 1,21
De nul gehouden in de tweede helft 37% 42% 32%
Niet gescoord in de tweede helft 63% 58% 68%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 42% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 37% 47%
Evenveel in beide helften 24% 21% 26%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
6%
17%
14%
9%
14%
14%
6%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
7%
12%
13%
14%
13%
10%
3%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,2 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,53 3,11 3,95
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,24 5,47 7,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 79% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 53% 79%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 26% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 0% 37%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 39% 37% 42%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 24% 16% 32%

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,74 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,47 2,37 2,58
Rode kaarten per wedstrijd 0,29 0,47 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,74 1,53 1,95
Zelf over 1.5 kaarten 89% 84% 95%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 47% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 74% 74%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 32% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 26% 21%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 9,2 schoten per wedstrijd, waarvan 2,8 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,16 9,79 8,53
Schoten op doel per wedstrijd 2,84 3,11 2,58
Schoten naast per wedstrijd 3,92 4,42 3,42
Schoten tegen per wedstrijd 13,66 13,74 13,58
Balbezit 42,8 44,7 40,8

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 13%
1 - 1 4 11%
0 - 2 4 11%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 3 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook