Statistieken Metz
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Metz
Metz speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 14 punten op, oftewel 1,27 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,83 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,60.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 3 | 5 | 3 | 17 | 17 | 0 | 14 | 1,27 |
| Thuis | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 10 | 3 | 11 | 1,83 |
| Uit | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3 | 0,60 |
Basisstatistieken Metz
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 50% | 0% |
| Gelijk | 45% | 33% | 60% |
| Verloren | 27% | 17% | 40% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,55 | 2,17 | 0,80 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,55 | 1,67 | 1,40 |
| De nul gehouden | 9% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 18% | 0% | 40% |
| Als eerste gescoord | 36% | 33% | 40% |
Doelpuntenstatistieken Metz
Metz scoorde 17 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,55 | 2,17 | 0,80 |
| Minstens 1 keer gescoord | 82% | 100% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 45% | 67% | 20% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 33% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 17% | 0% |
| In beide helften gescoord | 27% | 33% | 20% |
| Niet gescoord | 18% | 0% | 40% |
Tegendoelpunten Metz
Aan de andere kant incasseerde Metz 17 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. In 9% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,55 | 1,67 | 1,40 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 91% | 100% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 36% | 50% | 20% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 17% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 0% | 20% |
| De nul gehouden | 9% | 0% | 20% |
Over/under statistieken Metz
In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 3,09 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 45% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,09 | 3,83 | 2,20 |
| Over 0.5 | 91% | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 82% | 100% | 60% |
| Over 2.5 | 55% | 83% | 20% |
| Over 3.5 | 45% | 67% | 20% |
| Over 4.5 | 27% | 33% | 20% |
| Over 5.5 | 9% | 0% | 20% |
Beide ploegen scoren bij Metz
In 82% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 82% | 100% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 27% | 50% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 36% | 33% | 40% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 18% | 17% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 55% | 83% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 27% | 17% | 40% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 55% | 83% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 0% | 20% |
Statistieken per helft
Metz scoorde 8 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 27% | 33% | 20% |
| Eerste helft gelijk | 55% | 50% | 60% |
| Eerste helft verloren | 18% | 17% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,73 | 0,83 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 0,55 | 0,33 | 0,80 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 64% | 67% | 60% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 55% | 67% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 18% | 33% | 0% |
| Tweede helft gelijk | 45% | 33% | 60% |
| Tweede helft verloren | 36% | 33% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,82 | 1,33 | 0,20 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 1,33 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 27% | 17% | 40% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 36% | 0% | 80% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 17% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 55% | 83% | 20% |
| Evenveel in beide helften | 18% | 0% | 40% |
Wanneer scoort Metz?
De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Metz
Metz trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,50 | 5,00 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,70 | 5,00 | 4,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 70% | 100% | 40% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 60% | 80% | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 40% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 10% | 0% | 20% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 80% | 60% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 60% | 40% |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Metz
Metz kreeg gemiddeld 1,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,73 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,82 | 1,83 | 1,80 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,17 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,73 | 1,67 | 1,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 82% | 83% | 80% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 18% | 17% | 20% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 45% | 33% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 33% | 20% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 33% | 20% |
Schoten en xG van Metz
De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,70 | 14,60 | 12,80 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,20 | 5,20 | 3,20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,00 | 5,60 | 4,40 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,60 | 12,40 | 14,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,78 | 1,78 | — |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 2,14 | 2,14 | — |
| Balbezit | 52,7 | 53,2 | 52,2 |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Metz
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 | 27% |
| 4 - 1 | 1 | 9% |
| 3 - 2 | 1 | 9% |
| 2 - 1 | 1 | 9% |
| 2 - 2 | 1 | 9% |
| 2 - 4 | 1 | 9% |
| 1 - 3 | 1 | 9% |
| 0 - 0 | 1 | 9% |
| 0 - 1 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.
Spelersstatistieken Metz
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Pape Moussa Fall | 8 |
| Téji Savanier | 3 |
| Giorgi Abuashvili | 2 |
| Jessy Deminguet | 2 |
Pape Moussa Fall is dit seizoen de topschutter van Metz (8). Daarachter volgen Téji Savanier (3) en Giorgi Abuashvili (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jessy Deminguet | 3 |
| Téji Savanier | 2 |
| Bouna Sarr | 1 |
| Florian Miguel | 1 |
| Jean Ruiz | 1 |
Jessy Deminguet gaf de meeste assists bij Metz (3). Daarachter volgen Téji Savanier (2) en Bouna Sarr (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Cristian Castro Devenish | 11 |
| Florian Miguel | 11 |
| Jessy Deminguet | 11 |
| Giorgi Abuashvili | 10 |
| Jonathan Fischer | 10 |
Cristian Castro Devenish speelde de meeste wedstrijden voor Metz (11). Daarachter volgen Florian Miguel (11) en Jessy Deminguet (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Cristian Castro Devenish | 3 |
| Florian Miguel | 2 |
| Jean Ruiz | 2 |
| Jessy Deminguet | 2 |
| Téji Savanier | 2 |
Cristian Castro Devenish pakte de meeste kaarten bij Metz (3). Daarachter volgen Florian Miguel (2) en Jean Ruiz (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 8 |
| 2 | Jessy Deminguet | 5 |
| 2 | Téji Savanier | 5 |
| 4 | Giorgi Abuashvili | 2 |
| 5 | Bouna Sarr | 1 |
| 5 | Florian Miguel | 1 |
| 5 | Jean Ruiz | 1 |
| 5 | Maxime Colin | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 8 |
| 2 | Giorgi Abuashvili | 2 |
| 2 | Jessy Deminguet | 2 |
| 2 | Téji Savanier | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Téji Savanier | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 24 |
| 2 | Giorgi Abuashvili | 16 |
| 3 | Jessy Deminguet | 12 |
| 3 | Téji Savanier | 12 |
| 5 | Florian Miguel | 7 |
| 6 | Bouna Sarr | 6 |
| 7 | Cristian Castro Devenish | 5 |
| 7 | Ibou Sané | 5 |
| 9 | Jean Ruiz | 1 |
| 9 | Urie-Michel Mboula | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 15 |
| 2 | Giorgi Abuashvili | 8 |
| 3 | Florian Miguel | 4 |
| 3 | Jessy Deminguet | 4 |
| 5 | Téji Savanier | 3 |
| 6 | Bouna Sarr | 2 |
| 6 | Ibou Sané | 2 |
| 8 | Cristian Castro Devenish | 1 |
| 8 | Urie-Michel Mboula | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 62,5% |
| 2 | Giorgi Abuashvili | 50,0% |
| 3 | Jessy Deminguet | 33,3% |
| 4 | Téji Savanier | 25,0% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 33,3% |
| 2 | Téji Savanier | 25,0% |
| 3 | Jessy Deminguet | 16,7% |
| 4 | Giorgi Abuashvili | 12,5% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Téji Savanier | 22 |
| 2 | Jessy Deminguet | 14 |
| 3 | Florian Miguel | 12 |
| 4 | Bouna Sarr | 8 |
| 4 | Giorgi Abuashvili | 8 |
| 6 | Pape Moussa Fall | 6 |
| 7 | Cristian Castro Devenish | 3 |
| 7 | Ibou Sané | 3 |
| 7 | Maxime Colin | 3 |
| 10 | Jean Ruiz | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 659 |
| 2 | Jean Ruiz | 495 |
| 3 | Jessy Deminguet | 481 |
| 4 | Bouna Sarr | 342 |
| 5 | Téji Savanier | 336 |
| 6 | Jonathan Fischer | 306 |
| 7 | Urie-Michel Mboula | 234 |
| 8 | Florian Miguel | 210 |
| 9 | Giorgi Abuashvili | 160 |
| 10 | Maxime Colin | 134 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean Ruiz | 92,9% |
| 2 | Cristian Castro Devenish | 92,6% |
| 3 | Jessy Deminguet | 87,6% |
| 4 | Bouna Sarr | 86,4% |
| 5 | Téji Savanier | 85,5% |
| 6 | Giorgi Abuashvili | 84,7% |
| 7 | Jonathan Fischer | 83,8% |
| 8 | Florian Miguel | 72,9% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jessy Deminguet | 15 |
| 2 | Téji Savanier | 13 |
| 3 | Jean Ruiz | 12 |
| 4 | Cristian Castro Devenish | 11 |
| 5 | Florian Miguel | 9 |
| 6 | Bouna Sarr | 8 |
| 7 | Giorgi Abuashvili | 7 |
| 8 | Maxime Colin | 6 |
| 9 | Nampalys Mendy | 3 |
| 10 | Alpha Amadou Touré | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 25 |
| 2 | Florian Miguel | 12 |
| 2 | Urie-Michel Mboula | 12 |
| 4 | Maxime Colin | 10 |
| 5 | Jean Ruiz | 8 |
| 6 | Bouna Sarr | 7 |
| 6 | Jessy Deminguet | 7 |
| 8 | Giorgi Abuashvili | 6 |
| 9 | Nampalys Mendy | 4 |
| 9 | Téji Savanier | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 8 |
| 2 | Jessy Deminguet | 5 |
| 2 | Urie-Michel Mboula | 5 |
| 4 | Florian Miguel | 3 |
| 4 | Jean Ruiz | 3 |
| 6 | Bouna Sarr | 1 |
| 6 | Giorgi Abuashvili | 1 |
| 6 | Maxime Colin | 1 |
| 6 | Téji Savanier | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 75 |
| 2 | Jessy Deminguet | 47 |
| 3 | Florian Miguel | 41 |
| 4 | Téji Savanier | 40 |
| 5 | Giorgi Abuashvili | 33 |
| 6 | Cristian Castro Devenish | 32 |
| 6 | Jean Ruiz | 32 |
| 8 | Bouna Sarr | 29 |
| 9 | Urie-Michel Mboula | 14 |
| 10 | Maxime Colin | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean Ruiz | 68,1% |
| 2 | Jessy Deminguet | 58,8% |
| 3 | Cristian Castro Devenish | 53,3% |
| 4 | Pape Moussa Fall | 53,2% |
| 5 | Téji Savanier | 51,9% |
| 6 | Florian Miguel | 47,7% |
| 7 | Bouna Sarr | 45,3% |
| 8 | Giorgi Abuashvili | 34,4% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giorgi Abuashvili | 10 |
| 2 | Florian Miguel | 8 |
| 3 | Téji Savanier | 6 |
| 4 | Bouna Sarr | 4 |
| 4 | Cristian Castro Devenish | 4 |
| 4 | Jean Ruiz | 4 |
| 4 | Jessy Deminguet | 4 |
| 4 | Pape Moussa Fall | 4 |
| 9 | Maxime Colin | 3 |
| 10 | Ibou Sané | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giorgi Abuashvili | 16 |
| 2 | Bouna Sarr | 9 |
| 3 | Téji Savanier | 7 |
| 4 | Jessy Deminguet | 6 |
| 5 | Pape Moussa Fall | 5 |
| 6 | Cristian Castro Devenish | 3 |
| 6 | Morgan Bokele Mputu | 3 |
| 8 | Ibou Sané | 2 |
| 8 | Urie-Michel Mboula | 2 |
| 10 | Florian Miguel | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bouna Sarr | 42,9% |
| 2 | Giorgi Abuashvili | 42,1% |
| 3 | Téji Savanier | 38,9% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Fischer | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Fischer | 36 |
| 2 | Pape Mamadou Sy | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Fischer | 73,5% |
Vanaf 392 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Fischer | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 3 |
| 2 | Florian Miguel | 2 |
| 2 | Jean Ruiz | 2 |
| 2 | Jessy Deminguet | 2 |
| 2 | Téji Savanier | 2 |
| 6 | Bouna Sarr | 1 |
| 6 | Giorgi Abuashvili | 1 |
| 6 | Nampalys Mendy | 1 |
| 6 | Pape Moussa Fall | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 18 |
| 2 | Florian Miguel | 17 |
| 2 | Jessy Deminguet | 17 |
| 4 | Téji Savanier | 12 |
| 5 | Bouna Sarr | 10 |
| 6 | Giorgi Abuashvili | 9 |
| 7 | Cristian Castro Devenish | 6 |
| 7 | Jean Ruiz | 6 |
| 9 | Maxime Colin | 4 |
| 10 | Urie-Michel Mboula | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall | 21 |
| 2 | Florian Miguel | 20 |
| 3 | Jessy Deminguet | 17 |
| 4 | Téji Savanier | 16 |
| 5 | Cristian Castro Devenish | 9 |
| 5 | Giorgi Abuashvili | 9 |
| 7 | Bouna Sarr | 8 |
| 7 | Urie-Michel Mboula | 8 |
| 9 | Jean Ruiz | 7 |
| 10 | Ibou Sané | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giorgi Abuashvili | 6 |
| 1 | Pape Moussa Fall | 6 |
| 3 | Alpha Amadou Touré | 1 |
| 3 | Ibou Sané | 1 |
| 3 | Jessy Deminguet | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 979 |
| 2 | Jessy Deminguet | 937 |
| 3 | Jonathan Fischer | 900 |
| 4 | Pape Moussa Fall | 842 |
| 5 | Giorgi Abuashvili | 785 |
| 6 | Bouna Sarr | 758 |
| 7 | Florian Miguel | 729 |
| 8 | Jean Ruiz | 668 |
| 9 | Téji Savanier | 592 |
| 10 | Urie-Michel Mboula | 387 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish | 11 |
| 1 | Jessy Deminguet | 11 |
| 3 | Giorgi Abuashvili | 10 |
| 3 | Jonathan Fischer | 10 |
| 3 | Pape Moussa Fall | 10 |
| 6 | Bouna Sarr | 9 |
| 6 | Florian Miguel | 9 |
| 8 | Jean Ruiz | 8 |
| 9 | Téji Savanier | 7 |
| 10 | Urie-Michel Mboula | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Téji Savanier | 7,76 |
| 2 | Jessy Deminguet | 7,34 |
| 3 | Pape Moussa Fall | 7,30 |
| 4 | Jean Ruiz | 6,89 |
| 5 | Cristian Castro Devenish | 6,79 |
| 6 | Jonathan Fischer | 6,75 |
| 7 | Giorgi Abuashvili | 6,71 |
| 8 | Florian Miguel | 6,59 |
| 9 | Bouna Sarr | 6,52 |
Vanaf 392 gespeelde minuten
Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers