Statistieken Metz 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2024, 35 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Metz
Metz speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 68 punten op, oftewel 1,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,71.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 35 | 19 | 11 | 5 | 65 | 34 | 31 | 68 | 1,94 |
| Thuis | 18 | 11 | 6 | 1 | 38 | 15 | 23 | 39 | 2,17 |
| Uit | 17 | 8 | 5 | 4 | 27 | 19 | 8 | 29 | 1,71 |
Basisstatistieken Metz
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 54% | 61% | 47% |
| Gelijk | 31% | 33% | 29% |
| Verloren | 14% | 6% | 24% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,86 | 2,11 | 1,59 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,97 | 0,83 | 1,12 |
| De nul gehouden | 31% | 39% | 24% |
| Niet gescoord | 17% | 11% | 24% |
| Als eerste gescoord | 60% | 72% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Metz
Metz scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,86 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 48 minuten een doelpunt. In 51% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,86 | 2,11 | 1,59 |
| Minstens 1 keer gescoord | 83% | 89% | 76% |
| Minstens 2 keer gescoord | 51% | 56% | 47% |
| Minstens 3 keer gescoord | 34% | 39% | 29% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 11% | 6% |
| In beide helften gescoord | 34% | 39% | 29% |
| Niet gescoord | 17% | 11% | 24% |
Tegendoelpunten Metz
Aan de andere kant incasseerde Metz 34 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,97 | 0,83 | 1,12 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 69% | 61% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 26% | 17% | 35% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 6% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 31% | 39% | 24% |
Over/under statistieken Metz
In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,83 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,83 | 2,94 | 2,71 |
| Over 0.5 | 91% | 94% | 88% |
| Over 1.5 | 74% | 72% | 76% |
| Over 2.5 | 54% | 50% | 59% |
| Over 3.5 | 34% | 39% | 29% |
| Over 4.5 | 20% | 22% | 18% |
| Over 5.5 | 9% | 17% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Metz
In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 60% | 56% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 31% | 28% | 35% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 23% | 28% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 0% | 12% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 46% | 39% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 11% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17% | 17% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 28% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 6% | 0% |
Statistieken per helft
Metz scoorde 30 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 46% | 44% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 37% | 44% | 29% |
| Eerste helft verloren | 17% | 11% | 24% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,86 | 0,89 | 0,82 |
| Tegen in de eerste helft | 0,34 | 0,28 | 0,41 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 66% | 72% | 59% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 46% | 44% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 37% | 50% | 24% |
| Tweede helft gelijk | 40% | 33% | 47% |
| Tweede helft verloren | 23% | 17% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,00 | 1,22 | 0,76 |
| Tegen in de tweede helft | 0,63 | 0,56 | 0,71 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 54% | 56% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 37% | 28% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 20% | 11% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 46% | 44% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 34% | 44% | 24% |
Wanneer scoort Metz?
De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Metz
Metz trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,85 | 4,59 | 5,13 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,55 | 3,94 | 5,19 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 71% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 61% | 53% | 69% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 39% | 29% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 6% | 38% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 82% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 52% | 53% | 50% |
Gebaseerd op 33 van de 35 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Metz
Metz kreeg gemiddeld 1,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,63 | 1,67 | 1,59 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,06 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,97 | 1,89 | 2,06 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 43% | 50% | 35% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 23% | 28% | 18% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 54% | 56% | 53% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 31% | 33% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 14% | 11% | 18% |
Schoten en xG van Metz
De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,27 | 15,12 | 11,31 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,06 | 5,65 | 4,44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,18 | 6,18 | 4,13 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,67 | 10,18 | 13,25 |
| Balbezit | 57,8 | 59,7 | 55,9 |
Gebaseerd op 33 van de 35 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Metz
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 35 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 14% |
| 1 - 0 | 4 | 11% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 3 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 0 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.
Spelersstatistieken Metz
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Cheikh Tidiane Sabaly | 15 |
| Gauthier Hein | 12 |
| Pape Amadou Diallo | 7 |
| Ablie Jallow | 5 |
| Idrissa Gueye | 5 |
Cheikh Tidiane Sabaly is dit seizoen de topschutter van Metz (15). Daarachter volgen Gauthier Hein (12) en Pape Amadou Diallo (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Matthieu Udol | 7 |
| Gauthier Hein | 6 |
| Pape Amadou Diallo | 4 |
| Kevin Van Den Kerkhof | 3 |
| Koffi Franck Kouao | 3 |
Matthieu Udol gaf de meeste assists bij Metz (7). Daarachter volgen Gauthier Hein (6) en Pape Amadou Diallo (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Cheikh Tidiane Sabaly | 33 |
| Gauthier Hein | 33 |
| Matthieu Udol | 31 |
| Jessy Deminguet | 30 |
| Ablie Jallow | 29 |
Cheikh Tidiane Sabaly speelde de meeste wedstrijden voor Metz (33). Daarachter volgen Gauthier Hein (33) en Matthieu Udol (31).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Koffi Franck Kouao | 6 |
| Matthieu Udol | 6 |
| Gauthier Hein | 5 |
| Sadibou Sané | 5 |
| Aboubacar Lô | 4 |
Koffi Franck Kouao pakte de meeste kaarten bij Metz (6). Daarachter volgen Matthieu Udol (6) en Gauthier Hein (5).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 18 |
| 2 | Cheikh Tidiane Sabaly | 17 |
| 3 | Matthieu Udol | 11 |
| 3 | Pape Amadou Diallo | 11 |
| 5 | Ablie Jallow | 6 |
| 5 | Idrissa Gueye | 6 |
| 7 | Joel Asoro | 5 |
| 7 | Kevin Van Den Kerkhof | 5 |
| 7 | Morgan Bokele Mputu | 5 |
| 10 | Benjamin Stambouli | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 14 |
| 2 | Pape Amadou Diallo | 7 |
| 3 | Gauthier Hein | 6 |
| 4 | Ablie Jallow | 5 |
| 4 | Idrissa Gueye | 5 |
| 6 | Matthieu Udol | 4 |
| 7 | Joel Asoro | 3 |
| 7 | Morgan Bokele Mputu | 3 |
| 9 | Ibou Sané | 2 |
| 9 | Ismaël Traoré | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 6 |
| 2 | Cheikh Tidiane Sabaly | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 2 |
| 1 | Gauthier Hein | 2 |
| 3 | Jessy Deminguet | 1 |
| 3 | Morgan Bokele Mputu | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 53 |
| 2 | Cheikh Tidiane Sabaly | 52 |
| 3 | Matthieu Udol | 30 |
| 3 | Pape Amadou Diallo | 30 |
| 5 | Ablie Jallow | 28 |
| 6 | Idrissa Gueye | 27 |
| 7 | Morgan Bokele Mputu | 16 |
| 8 | Ibou Sané | 15 |
| 9 | Benjamin Stambouli | 13 |
| 10 | Jessy Deminguet | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 32 |
| 2 | Gauthier Hein | 30 |
| 3 | Pape Amadou Diallo | 16 |
| 4 | Ablie Jallow | 11 |
| 4 | Idrissa Gueye | 11 |
| 6 | Matthieu Udol | 10 |
| 6 | Morgan Bokele Mputu | 10 |
| 8 | Joel Asoro | 8 |
| 9 | Benjamin Stambouli | 7 |
| 10 | Ibou Sané | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Morgan Bokele Mputu | 62,5% |
| 2 | Cheikh Tidiane Sabaly | 61,5% |
| 3 | Gauthier Hein | 56,6% |
| 4 | Benjamin Stambouli | 53,8% |
| 5 | Pape Amadou Diallo | 53,3% |
| 6 | Jessy Deminguet | 50,0% |
| 7 | Idrissa Gueye | 40,7% |
| 8 | Ibou Sané | 40,0% |
| 9 | Ablie Jallow | 39,3% |
| 10 | Koffi Franck Kouao | 33,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 28,8% |
| 2 | Pape Amadou Diallo | 23,3% |
| 3 | Gauthier Hein | 22,6% |
| 4 | Morgan Bokele Mputu | 18,8% |
| 5 | Idrissa Gueye | 18,5% |
| 6 | Ablie Jallow | 17,9% |
| 7 | Ibou Sané | 13,3% |
| 7 | Matthieu Udol | 13,3% |
| 9 | Jessy Deminguet | 8,3% |
| 10 | Benjamin Stambouli | 7,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 110 |
| 2 | Matthieu Udol | 33 |
| 3 | Pape Amadou Diallo | 29 |
| 4 | Cheikh Tidiane Sabaly | 28 |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 24 |
| 6 | Jessy Deminguet | 19 |
| 7 | Ablie Jallow | 17 |
| 8 | Morgan Bokele Mputu | 14 |
| 9 | Kevin Van Den Kerkhof | 12 |
| 10 | Benjamin Stambouli | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthieu Udol | 1.754 |
| 2 | Gauthier Hein | 1.567 |
| 3 | Sadibou Sané | 1.537 |
| 4 | Jessy Deminguet | 1.371 |
| 5 | Ismaël Traoré | 1.094 |
| 6 | Benjamin Stambouli | 1.038 |
| 7 | Koffi Franck Kouao | 870 |
| 8 | Ablie Jallow | 774 |
| 9 | Urie-Michel Mboula | 752 |
| 10 | Aboubacar Lô | 744 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Urie-Michel Mboula | 92,4% |
| 2 | Aboubacar Lô | 92,2% |
| 3 | Ismaël Traoré | 91,4% |
| 4 | Sadibou Sané | 91,2% |
| 5 | Alpha Amadou Touré | 89,9% |
| 6 | Gauthier Hein | 89,0% |
| 7 | Jessy Deminguet | 89,0% |
| 8 | Ablie Jallow | 88,6% |
| 9 | Koffi Franck Kouao | 86,9% |
| 10 | Maxime Colin | 85,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koffi Franck Kouao | 64 |
| 2 | Jessy Deminguet | 62 |
| 3 | Matthieu Udol | 61 |
| 4 | Benjamin Stambouli | 56 |
| 5 | Sadibou Sané | 37 |
| 6 | Cheikh Tidiane Sabaly | 32 |
| 7 | Ismaël Traoré | 27 |
| 8 | Alpha Amadou Touré | 22 |
| 8 | Pape Amadou Diallo | 22 |
| 10 | Morgan Bokele Mputu | 15 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthieu Udol | 62 |
| 2 | Sadibou Sané | 44 |
| 3 | Jessy Deminguet | 35 |
| 4 | Benjamin Stambouli | 28 |
| 4 | Koffi Franck Kouao | 28 |
| 6 | Pape Amadou Diallo | 21 |
| 7 | Ismaël Traoré | 17 |
| 8 | Maxime Colin | 14 |
| 9 | Urie-Michel Mboula | 13 |
| 10 | Morgan Bokele Mputu | 11 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sadibou Sané | 16 |
| 2 | Ismaël Traoré | 15 |
| 3 | Aboubacar Lô | 10 |
| 4 | Matthieu Udol | 9 |
| 5 | Jessy Deminguet | 8 |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 8 |
| 7 | Urie-Michel Mboula | 6 |
| 8 | Joseph Nauquidi Diazongua Nfinigui | 5 |
| 8 | Maxime Colin | 5 |
| 10 | Benjamin Stambouli | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthieu Udol | 187 |
| 2 | Jessy Deminguet | 145 |
| 3 | Koffi Franck Kouao | 141 |
| 4 | Benjamin Stambouli | 124 |
| 5 | Cheikh Tidiane Sabaly | 115 |
| 6 | Pape Amadou Diallo | 103 |
| 7 | Sadibou Sané | 98 |
| 8 | Gauthier Hein | 90 |
| 9 | Ablie Jallow | 74 |
| 9 | Idrissa Gueye | 74 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fali Candé | 66,7% |
| 2 | Urie-Michel Mboula | 60,0% |
| 3 | Matthieu Udol | 58,1% |
| 4 | Maxime Colin | 57,1% |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 56,2% |
| 6 | Sadibou Sané | 56,0% |
| 7 | Benjamin Stambouli | 54,9% |
| 8 | Ismaël Traoré | 54,1% |
| 9 | Aboubacar Lô | 54,1% |
| 10 | Kevin Van Den Kerkhof | 52,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Benjamin Stambouli | 31 |
| 2 | Jessy Deminguet | 21 |
| 3 | Matthieu Udol | 18 |
| 4 | Sadibou Sané | 17 |
| 5 | Cheikh Tidiane Sabaly | 15 |
| 6 | Koffi Franck Kouao | 14 |
| 6 | Pape Amadou Diallo | 14 |
| 8 | Gauthier Hein | 12 |
| 9 | Ablie Jallow | 8 |
| 10 | Ismaël Traoré | 7 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 33 |
| 2 | Cheikh Tidiane Sabaly | 32 |
| 3 | Pape Amadou Diallo | 31 |
| 4 | Koffi Franck Kouao | 28 |
| 5 | Ablie Jallow | 26 |
| 6 | Matthieu Udol | 23 |
| 7 | Benjamin Stambouli | 18 |
| 8 | Morgan Bokele Mputu | 13 |
| 9 | Jessy Deminguet | 12 |
| 10 | Joel Asoro | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koffi Franck Kouao | 60,9% |
| 2 | Matthieu Udol | 57,5% |
| 3 | Ablie Jallow | 54,2% |
| 4 | Cheikh Tidiane Sabaly | 51,6% |
| 5 | Benjamin Stambouli | 51,4% |
| 6 | Gauthier Hein | 49,3% |
| 7 | Pape Amadou Diallo | 44,9% |
| 8 | Jessy Deminguet | 35,3% |
| 9 | Morgan Bokele Mputu | 34,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Oukidja | 6 |
| 2 | Arnaud Bodart | 4 |
| 3 | Pape Mamadou Sy | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Oukidja | 46 |
| 1 | Arnaud Bodart | 46 |
| 3 | Pape Mamadou Sy | 10 |
| 4 | Ismaël Traoré | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Oukidja | 78,0% |
| 2 | Arnaud Bodart | 70,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arnaud Bodart | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthieu Udol | 6 |
| 2 | Gauthier Hein | 5 |
| 2 | Koffi Franck Kouao | 5 |
| 2 | Sadibou Sané | 5 |
| 5 | Aboubacar Lô | 4 |
| 6 | Ibou Sané | 3 |
| 6 | Jessy Deminguet | 3 |
| 6 | Kevin Van Den Kerkhof | 3 |
| 6 | Maxime Colin | 3 |
| 10 | Ablie Jallow | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Koffi Franck Kouao | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 42 |
| 1 | Jessy Deminguet | 42 |
| 1 | Matthieu Udol | 42 |
| 4 | Koffi Franck Kouao | 37 |
| 5 | Benjamin Stambouli | 21 |
| 6 | Idrissa Gueye | 20 |
| 6 | Sadibou Sané | 20 |
| 8 | Ablie Jallow | 18 |
| 9 | Gauthier Hein | 16 |
| 9 | Pape Amadou Diallo | 16 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jessy Deminguet | 52 |
| 2 | Matthieu Udol | 41 |
| 3 | Gauthier Hein | 36 |
| 4 | Cheikh Tidiane Sabaly | 35 |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 32 |
| 6 | Ablie Jallow | 31 |
| 7 | Sadibou Sané | 25 |
| 8 | Morgan Bokele Mputu | 23 |
| 9 | Benjamin Stambouli | 22 |
| 10 | Pape Amadou Diallo | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheikh Tidiane Sabaly | 19 |
| 2 | Pape Amadou Diallo | 10 |
| 3 | Idrissa Gueye | 7 |
| 4 | Gauthier Hein | 5 |
| 4 | Simon Elisor | 5 |
| 6 | Ablie Jallow | 3 |
| 6 | Ibou Sané | 3 |
| 6 | Jessy Deminguet | 3 |
| 9 | Fali Candé | 2 |
| 9 | Koffi Franck Kouao | 2 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 2.948 |
| 2 | Matthieu Udol | 2.790 |
| 3 | Cheikh Tidiane Sabaly | 2.600 |
| 4 | Jessy Deminguet | 2.403 |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 2.350 |
| 6 | Sadibou Sané | 2.199 |
| 7 | Benjamin Stambouli | 2.124 |
| 8 | Pape Amadou Diallo | 1.754 |
| 9 | Ablie Jallow | 1.682 |
| 10 | Ismaël Traoré | 1.664 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 33 |
| 2 | Matthieu Udol | 31 |
| 3 | Cheikh Tidiane Sabaly | 30 |
| 4 | Jessy Deminguet | 29 |
| 5 | Koffi Franck Kouao | 27 |
| 6 | Sadibou Sané | 25 |
| 7 | Benjamin Stambouli | 24 |
| 8 | Pape Amadou Diallo | 22 |
| 9 | Ablie Jallow | 18 |
| 9 | Ismaël Traoré | 18 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gauthier Hein | 7,84 |
| 2 | Matthieu Udol | 7,49 |
| 3 | Cheikh Tidiane Sabaly | 7,17 |
| 4 | Sadibou Sané | 7,12 |
| 5 | Pape Amadou Diallo | 7,11 |
| 6 | Koffi Franck Kouao | 7,09 |
| 7 | Ismaël Traoré | 7,08 |
| 8 | Alexandre Oukidja | 7,08 |
| 9 | Jessy Deminguet | 7,07 |
| 10 | Urie-Michel Mboula | 7,06 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers