Statistieken Metz 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,16 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,42.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 10 15 44 47 -3 49 1,29
Thuis 19 6 4 9 19 25 -6 22 1,16
Uit 19 7 6 6 25 22 3 27 1,42
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,24
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 32% 37%
Gelijk 26% 21% 32%
Verloren 39% 47% 32%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,00 1,32
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,32 1,16
De nul gehouden 24% 26% 21%
Niet gescoord 32% 32% 32%
Als eerste gescoord 37% 37% 37%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,00 1,32
Minstens 1 keer gescoord 68% 68% 68%
Minstens 2 keer gescoord 32% 26% 37%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 5% 0% 11%
In beide helften gescoord 24% 26% 21%
Niet gescoord 32% 32% 32%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 47 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,32 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 74% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 37% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 21% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 24% 26% 21%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,39 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,39 2,32 2,47
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 71% 79% 63%
Over 2.5 39% 37% 42%
Over 3.5 24% 21% 26%
Over 4.5 5% 0% 11%
Over 5.5 5% 0% 11%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 32% 37%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Metz scoorde 16 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 16% 21%
Eerste helft gelijk 50% 47% 53%
Eerste helft verloren 32% 37% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,37 0,47
Tegen in de eerste helft 0,53 0,63 0,42
De nul gehouden in de eerste helft 53% 42% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 63% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 37% 37%
Tweede helft gelijk 32% 32% 32%
Tweede helft verloren 32% 32% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,74 0,63 0,84
Tegen in de tweede helft 0,71 0,68 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 53% 58% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 42% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 32% 63%
Evenveel in beide helften 26% 42% 11%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
9%
7%
14%
14%
5%
5%
18%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
17%
4%
15%
13%
11%
13%
6%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,18 5,37 3,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,13 4,42 5,84
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 89% 79%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 63% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 53% 37%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 16% 5%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 79% 32%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 63% 21%

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 2,26 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,08 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,26 1,84 2,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,08 2,00 2,16
Zelf over 1.5 kaarten 68% 58% 79%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 32% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 58% 74%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 42% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 21% 42%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 11,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,08 12,84 9,32
Schoten op doel per wedstrijd 3,50 4,00 3,00
Schoten naast per wedstrijd 4,58 5,21 3,95
Schoten tegen per wedstrijd 12,05 11,16 12,95
Balbezit 45,2 47,1 43,4

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
0 - 1 6 16%
2 - 0 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 3 3 8%
2 - 2 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook