Mamadou Lamine Gueye
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
28Afkomst
SenegalGeboortedatum
1998-03-13Geboorteland
SenegalLengte
178 cmGewicht
74 kgCarrièrestatistieken Mamadou Lamine Gueye
Vergelijk Mamadou Lamine Gueye met een andere speler
Hoe doet Mamadou Lamine Gueye het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Mamadou Lamine Gueye
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Paris Saint Germain - Paris FC
(wissel) |
Ligue 1 | 2026-01-04 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Raon l'Etape - Paris FC
(wissel) |
Coupe de France | 2025-12-20 | 7.2 | 22 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 8 | 2 | 7 | - | - | - | 4 | - | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Martigues - Paris FC
(wissel) |
Ligue 2 | 2025-05-02 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Angers - Paris FC
(wissel) |
Ligue 2 | 2023-09-02 | 6.3 | 8 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 4 | 1 | - | 1 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris FC - Caen
|
Ligue 2 | 2023-08-05 | 6.5 | 45 | Middenvelder | - | - | - | - | 7 | - | 5 | 1 | - | - | 5 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lyon - Metz
|
Coupe de France | 2023-01-07 | 6.3 | 73 | Aanvaller | - | - | - | - | 20 | - | 12 | 2 | - | - | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bordeaux - Metz
|
Ligue 2 | 2022-10-08 | 6.2 | 75 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 14 | 1 | 10 | - | - | 1 | 6 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Coupe de France
|
1 | 0 | 22 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 7.20 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Ligue 2
|
2 | 1 | 53 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.40 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Coupe de France
|
1 | 1 | 73 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.30 |
Ligue 2
|
1 | 1 | 75 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Totaal 2022 | 2 | 2 | 148 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.25 |
| Volledige carrière | 5 | 3 | 223 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 5 | - | - |
| Minuten gespeeld | 22 | 22.0 | - | 223 | 44.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Assists | 1 | 1.00 | 4.09 | 1 | 0.20 | 0.40 |
| Goals + assists | 1 | 1.00 | 4.09 | 1 | 0.20 | 0.40 |
| Schoten | 1 | 1.00 | 4.09 | 2 | 0.40 | 0.81 |
| Dribbels | 2 | 2.00 | 8.18 | 5 | 1.00 | 2.02 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 1 | 0.20 | 0.40 |
| Passing | ||||||
| Passes | 8 | 8.00 | 32.73 | 53 | 10.60 | 21.39 |
| Sleutelpasses | 2 | 2.00 | 8.18 | 3 | 0.60 | 1.21 |
| Aangekomen passes | 7 | 7.00 | 28.64 | 38 | 7.60 | 15.34 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 4 | 0.80 | 1.61 |
| Intercepties | - | - | - | 2 | 0.40 | 0.81 |
| Duels | 4 | 4.00 | 16.36 | 26 | 5.20 | 10.49 |
| Duels gewonnen | - | - | - | 7 | 1.40 | 2.83 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 1.00 | 4.09 | 4 | 0.80 | 1.61 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 3 | 0.60 | 1.21 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 1 | 0.20 | 0.40 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Mamadou Lamine Gueye
Mamadou Lamine Gueye scoorde ooit in 28/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2018-10-19.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Mamadou Lamine Gueye
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Mamadou Lamine Gueye in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Mamadou Lamine Gueye in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Mamadou Lamine Gueye in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Mamadou Lamine Gueye een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Mamadou Lamine Gueye een assist heeft gegeven in de match.

