Statistieken SK Beveren 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2025, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 88 punten op, oftewel 2,75 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 28 4 0 74 23 51 88 2,75
Thuis 16 15 1 0 32 9 23 46 2,88
Uit 16 13 3 0 42 14 28 42 2,63
Punten per wedstrijd 2,75
Gescoord per wedstrijd 2,31
Tegen per wedstrijd 0,72
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 88% 94% 81%
Gelijk 13% 6% 19%
Verloren 0% 0% 0%
Gescoord per wedstrijd 2,31 2,00 2,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,72 0,56 0,88
De nul gehouden 44% 56% 31%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 78% 81% 75%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 74 doelpunten, gemiddeld 2,31 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 78% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,31 2,00 2,63
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 78% 63% 94%
Minstens 3 keer gescoord 28% 25% 31%
Minstens 4 keer gescoord 19% 13% 25%
In beide helften gescoord 44% 31% 56%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 23 doelpunten, gemiddeld 0,72 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,72 0,56 0,88
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 44% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 16% 13% 19%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 56% 31%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,56 3,50
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 84% 69% 100%
Over 2.5 63% 50% 75%
Over 3.5 31% 19% 44%
Over 4.5 19% 13% 25%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 69%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 44% 69%
Beide ploegen scoren + winst 44% 38% 50%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 6% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 38% 63%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 19% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 13% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 29 doelpunten voor rust en 45 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 44% 50%
Eerste helft gelijk 44% 50% 38%
Eerste helft verloren 9% 6% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,91 0,81 1,00
Tegen in de eerste helft 0,34 0,31 0,38
De nul gehouden in de eerste helft 75% 75% 75%
Niet gescoord in de eerste helft 41% 44% 38%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 66% 69% 63%
Tweede helft gelijk 22% 19% 25%
Tweede helft verloren 13% 13% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,41 1,19 1,63
Tegen in de tweede helft 0,38 0,25 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 66% 75% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 16% 25% 6%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 38% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 50% 56%
Evenveel in beide helften 16% 13% 19%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
5%
4%
12%
12%
14%
15%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
17%
9%
13%
22%
4%
9%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,69 5,67 5,70
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,19 2,67 5,10
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 50% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 50% 80%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 17% 20%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 81% 67% 90%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 50% 70%

Gebaseerd op 16 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 1,72 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,72 1,44 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,38 1,56
Zelf over 1.5 kaarten 44% 31% 56%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 19% 38%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 31% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 31% 19%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 16,6 schoten per wedstrijd, waarvan 6,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,56 16,17 16,80
Schoten op doel per wedstrijd 6,25 5,67 6,60
Schoten naast per wedstrijd 6,00 6,00 6,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,06 8,00 9,70
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,26 1,69 2,59
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,93 0,89 0,95
Balbezit 54,3 57,5 52,4

Gebaseerd op 16 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 9 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 9 28%
2 - 0 5 16%
1 - 0 5 16%
5 - 0 2 6%
4 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

Spelersstatistieken SK Beveren

Topschutters
Speler Doelpunten
Lennart Mertens 13
Kurt Abrahams 9
Christian Brüls 5
Jearl Margaritha 5
Ferre Slegers 5

Lennart Mertens is dit seizoen de topschutter van SK Beveren (13). Daarachter volgen Kurt Abrahams (9) en Christian Brüls (5).

Topschutters SK Beveren

Meeste assists
Speler Assists
Christian Brüls 11
Jearl Margaritha 11
Jannes Van Hecke 3
Lennart Mertens 3
Christophe Janssens 2

Christian Brüls gaf de meeste assists bij SK Beveren (11). Daarachter volgen Jearl Margaritha (11) en Jannes Van Hecke (3).

Assists SK Beveren

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Laurent Jans 22
Jearl Margaritha 22
Beau Reus 22
Abdul Aziz Ouedraogo 22
Jannes Van Hecke 21

Laurent Jans speelde de meeste wedstrijden voor SK Beveren (22). Daarachter volgen Jearl Margaritha (22) en Beau Reus (22).

Wedstrijden SK Beveren

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Christophe Janssens 8
Sieben Dewaele 6
Lennart Mertens 4
Guillaume De Schryver 3
Ferre Slegers 3

Christophe Janssens pakte de meeste kaarten bij SK Beveren (8). Daarachter volgen Sieben Dewaele (6) en Lennart Mertens (4).

Kaarten SK Beveren

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook