Statistieken SK Beveren 2024

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2024, 31 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 31 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,65 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,73 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,56.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 31 14 9 8 45 35 10 51 1,65
Thuis 15 7 5 3 23 14 9 26 1,73
Uit 16 7 4 5 22 21 1 25 1,56
Punten per wedstrijd 1,65
Gescoord per wedstrijd 1,45
Tegen per wedstrijd 1,13
De nul gehouden 42%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 45% 47% 44%
Gelijk 29% 33% 25%
Verloren 26% 20% 31%
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,53 1,38
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 0,93 1,31
De nul gehouden 42% 40% 44%
Niet gescoord 32% 33% 31%
Als eerste gescoord 55% 53% 56%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 48% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,53 1,38
Minstens 1 keer gescoord 68% 67% 69%
Minstens 2 keer gescoord 48% 47% 50%
Minstens 3 keer gescoord 23% 33% 13%
Minstens 4 keer gescoord 6% 7% 6%
In beide helften gescoord 26% 33% 19%
Niet gescoord 32% 33% 31%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 35 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 0,93 1,31
Minstens 1 tegendoelpunt 58% 60% 56%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 33% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 0% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 42% 40% 44%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 52% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,47 2,69
Over 0.5 84% 80% 88%
Over 1.5 71% 67% 75%
Over 2.5 52% 53% 50%
Over 3.5 35% 33% 38%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 38%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 47% 38%
Beide ploegen scoren + winst 19% 27% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 40% 38%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 7% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 33% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 7% 13%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 25 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 47% 38%
Eerste helft gelijk 32% 40% 25%
Eerste helft verloren 26% 13% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,81 0,80 0,81
Tegen in de eerste helft 0,45 0,27 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 68% 80% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 48% 47% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 27% 25%
Tweede helft gelijk 45% 47% 44%
Tweede helft verloren 29% 27% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,65 0,73 0,56
Tegen in de tweede helft 0,68 0,67 0,69
De nul gehouden in de tweede helft 48% 47% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 53% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 27% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 47% 25%
Evenveel in beide helften 29% 27% 31%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
11%
11%
18%
4%
9%
11%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
6%
11%
11%
11%
29%
11%
9%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,52 4,85 4,17
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,44 5,92 4,92
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 85% 92%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 77% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 62% 17%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 31% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 52% 38% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 38% 42%

Gebaseerd op 25 van de 31 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,68 2,73 2,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,23 0,27 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,20 2,31
Zelf over 1.5 kaarten 68% 73% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 52% 53% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 65% 67% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 67% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 55% 53% 56%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,20 13,00 11,33
Schoten op doel per wedstrijd 4,76 5,46 4,00
Schoten naast per wedstrijd 4,56 4,54 4,58
Schoten tegen per wedstrijd 13,40 14,31 12,42
Balbezit 53,0 52,4 53,7

Gebaseerd op 25 van de 31 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 31 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 16%
2 - 1 3 10%
1 - 0 3 10%
0 - 2 3 10%
4 - 0 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

Spelersstatistieken SK Beveren

Topschutters
Speler Doelpunten
Lennart Mertens 12
Mathis Servais 8
Anthony Limbombe Ekango 4
Yutaka Michiwaki 3
Alexander Corryn 2

Lennart Mertens is dit seizoen de topschutter van SK Beveren (12). Daarachter volgen Mathis Servais (8) en Anthony Limbombe Ekango (4).

Topschutters SK Beveren

Meeste assists
Speler Assists
Mathis Servais 7
Anthony Limbombe Ekango 5
Laurent Jans 5
Guillaume De Schryver 5
Kurt Abrahams 4

Mathis Servais gaf de meeste assists bij SK Beveren (7). Daarachter volgen Anthony Limbombe Ekango (5) en Laurent Jans (5).

Assists SK Beveren

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Laurent Jans 29
Mathis Servais 29
Maxim De Man 28
Dries Wuytens 28
Beau Reus 28

Laurent Jans speelde de meeste wedstrijden voor SK Beveren (29). Daarachter volgen Mathis Servais (29) en Maxim De Man (28).

Wedstrijden SK Beveren

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Alexander Corryn 11
Sieben Dewaele 10
Jakov Filipović 6
Sander Coopman 5
Kurt Abrahams 5

Alexander Corryn pakte de meeste kaarten bij SK Beveren (11). Daarachter volgen Sieben Dewaele (10) en Jakov Filipović (6).

Kaarten SK Beveren

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook