Statistieken SK Beveren 2017

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2017, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 35 punten op, oftewel 1,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,93.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 9 8 13 50 51 -1 35 1,17
Thuis 15 6 3 6 28 22 6 21 1,40
Uit 15 3 5 7 22 29 -7 14 0,93
Punten per wedstrijd 1,17
Gescoord per wedstrijd 1,67
Tegen per wedstrijd 1,70
De nul gehouden 10%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 30% 40% 20%
Gelijk 27% 20% 33%
Verloren 43% 40% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,87 1,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,47 1,93
De nul gehouden 10% 13% 7%
Niet gescoord 23% 13% 33%
Als eerste gescoord 43% 53% 33%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,87 1,47
Minstens 1 keer gescoord 77% 87% 67%
Minstens 2 keer gescoord 53% 60% 47%
Minstens 3 keer gescoord 23% 27% 20%
Minstens 4 keer gescoord 7% 7% 7%
In beide helften gescoord 37% 40% 33%
Niet gescoord 23% 13% 33%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 51 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,47 1,93
Minstens 1 tegendoelpunt 90% 87% 93%
Minstens 2 tegendoelpunten 57% 47% 67%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 13% 27%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 7%
De nul gehouden 10% 13% 7%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 3,37 doelpunten. In 70% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,37 3,33 3,40
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 90% 93% 87%
Over 2.5 70% 73% 67%
Over 3.5 47% 47% 47%
Over 4.5 17% 13% 20%
Over 5.5 10% 7% 13%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 73%, op verplaatsing tot 60%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 67% 73% 60%
Beide ploegen scoren + winst 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 27% 20% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 60% 67% 53%
Geen btts + over 2.5 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 43% 40% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 7% 20%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 20 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 40% 20%
Eerste helft gelijk 53% 47% 60%
Eerste helft verloren 17% 13% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,73 0,60
Tegen in de eerste helft 0,57 0,47 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 60% 67% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 47% 20%
Tweede helft gelijk 23% 13% 33%
Tweede helft verloren 43% 40% 47%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,13 0,87
Tegen in de tweede helft 1,13 1,00 1,27
De nul gehouden in de tweede helft 27% 33% 20%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 27% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 17% 13% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 63% 60% 67%
Evenveel in beide helften 20% 27% 13%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
18%
2%
4%
22%
6%
8%
12%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
12%
6%
8%
6%
12%
14%
14%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 5,77 3,40
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,00 5,15 6,73
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 92% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 62% 73%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 38% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 31% 27%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 85% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 32% 38% 27%

Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 1,80 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,30 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,80 1,60 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,30 2,67 1,93
Zelf over 1.5 kaarten 53% 47% 60%
Zelf over 2.5 kaarten 40% 33% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 60% 67% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 8,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 47%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,13 9,29 7,13
Schoten op doel per wedstrijd 3,80 4,43 3,25
Schoten naast per wedstrijd 4,33 4,86 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 9,20 7,86 10,38
Balbezit 48,4 51,1 46,0

Gebaseerd op 15 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 5 17%
0 - 1 3 10%
0 - 2 3 10%
3 - 0 2 7%
3 - 1 2 7%
2 - 1 2 7%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
1 - 3 2 7%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook