Statistieken SK Beveren

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2026, 10 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 10 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,80 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,20.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 10 3 1 6 13 20 -7 10 1,00
Thuis 5 3 0 2 8 5 3 9 1,80
Uit 5 0 1 4 5 15 -10 1 0,20
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,30
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 30% 60% 0%
Gelijk 10% 0% 20%
Verloren 60% 40% 80%
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,60 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,00 3,00
De nul gehouden 30% 60% 0%
Niet gescoord 30% 0% 60%
Als eerste gescoord 40% 60% 20%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 13 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,60 1,00
Minstens 1 keer gescoord 70% 100% 40%
Minstens 2 keer gescoord 30% 40% 20%
Minstens 3 keer gescoord 20% 20% 20%
Minstens 4 keer gescoord 10% 0% 20%
In beide helften gescoord 10% 0% 20%
Niet gescoord 30% 0% 60%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 20 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,00 3,00
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 40% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 60% 40% 80%
Minstens 3 tegendoelpunten 40% 20% 60%
Minstens 4 tegendoelpunten 30% 0% 60%
De nul gehouden 30% 60% 0%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 3,30 doelpunten. In 70% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,30 2,60 4,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 70% 60% 80%
Over 3.5 40% 20% 60%
Over 4.5 10% 0% 20%
Over 5.5 10% 0% 20%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 40% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 40% 40% 40%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 10% 0% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 30% 40% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 40% 40% 40%
Geen btts + over 2.5 30% 20% 40%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 0% 20%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 4 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 20% 20%
Eerste helft gelijk 40% 60% 20%
Eerste helft verloren 40% 20% 60%
Gescoord in de eerste helft 0,40 0,40 0,40
Tegen in de eerste helft 0,90 0,40 1,40
De nul gehouden in de eerste helft 50% 60% 40%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 60% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 40% 20%
Tweede helft gelijk 20% 40% 0%
Tweede helft verloren 50% 20% 80%
Gescoord in de tweede helft 0,90 1,20 0,60
Tegen in de tweede helft 1,10 0,60 1,60
De nul gehouden in de tweede helft 30% 60% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 60% 40% 80%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 20% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 60% 60% 60%
Evenveel in beide helften 20% 20% 20%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
8%
8%
8%
8%
23%
15%
0%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
5%
10%
5%
20%
30%
5%
5%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,78 5,40 6,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,67 6,00 3,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 80% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 80% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 60% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 40% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 60% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 60% 75%

Gebaseerd op 9 van de 10 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,10 bij de tegenstander. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,40 2,60
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,00 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,10 1,00 1,20
Zelf over 1.5 kaarten 70% 60% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 0% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 40% 20% 60%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 30% 0% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 20% 0% 40%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,44 10,60 12,50
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 4,20 3,75
Schoten naast per wedstrijd 3,78 3,60 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 14,78 14,00 15,75
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,18 1,24 1,11
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,71 1,01 2,57
Balbezit 50,8 48,8 53,3

Gebaseerd op 9 van de 10 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 2 van de 10 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 2 20%
0 - 4 2 20%
4 - 4 1 10%
3 - 0 1 10%
2 - 0 1 10%
1 - 0 1 10%
1 - 3 1 10%
0 - 1 1 10%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

Spelersstatistieken SK Beveren

Topschutters
Speler Doelpunten
Chris Lokesa 5
Jearl Margaritha 2
Moise Elohim Kabore 2
Victor Olatunji 2
Arno Verschueren 1

Chris Lokesa is dit seizoen de topschutter van SK Beveren (5). Daarachter volgen Jearl Margaritha (2) en Moise Elohim Kabore (2).

Topschutters SK Beveren

Meeste assists
Speler Assists
Arno Verschueren 3
Christian Brüls 3
Jearl Margaritha 2
Christophe Janssens 1
Dominic Thompson 1

Arno Verschueren gaf de meeste assists bij SK Beveren (3). Daarachter volgen Christian Brüls (3) en Jearl Margaritha (2).

Assists SK Beveren

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Bruno Godeau 10
Cheick Oumar Conde 10
Chris Lokesa 10
Christian Brüls 10
Christophe Janssens 10

Bruno Godeau speelde de meeste wedstrijden voor SK Beveren (10). Daarachter volgen Cheick Oumar Conde (10) en Chris Lokesa (10).

Wedstrijden SK Beveren

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Christophe Janssens 4
Jearl Margaritha 3
Sieben Dewaele 3
Bruno Godeau 2
Christian Brüls 2

Christophe Janssens pakte de meeste kaarten bij SK Beveren (4). Daarachter volgen Jearl Margaritha (3) en Sieben Dewaele (3).

Kaarten SK Beveren

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 5
2 Arno Verschueren 4
2 Jearl Margaritha 4
4 Christian Brüls 3
5 Moise Elohim Kabore 2
5 Victor Olatunji 2
7 Christophe Janssens 1
7 Dominic Thompson 1
7 Ferre Slegers 1
7 Laurent Jans 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 4
2 Jearl Margaritha 2
2 Moise Elohim Kabore 2
2 Victor Olatunji 2
5 Arno Verschueren 1
5 Yoni Gomis 1
Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 1
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 75,0%
2 Jearl Margaritha 66,7%
3 Moise Elohim Kabore 60,0%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 62,5%
2 Moise Elohim Kabore 20,0%
3 Jearl Margaritha 16,7%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Christian Brüls 21
2 Arno Verschueren 10
3 Cheick Oumar Conde 9
3 Christophe Janssens 9
5 Jearl Margaritha 8
5 Laurent Jans 8
7 Ferre Slegers 6
8 Moise Elohim Kabore 4
9 Chris Lokesa 3
10 Kurt Abrahams 2
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Bruno Godeau 514
2 Christophe Janssens 447
3 Christian Brüls 409
4 Yoni Gomis 382
5 Sieben Dewaele 378
6 Laurent Jans 324
7 Cheick Oumar Conde 219
8 Johannes Schenk 216
9 Chris Lokesa 197
10 Viktor Boone 129
Passprecisie
Speler Totaal
1 Yoni Gomis 91,2%
2 Bruno Godeau 90,8%
3 Chris Lokesa 84,2%
4 Sieben Dewaele 82,2%
5 Laurent Jans 80,4%
6 Cheick Oumar Conde 79,9%
7 Christophe Janssens 78,3%
8 Christian Brüls 76,7%
9 Johannes Schenk 71,5%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Verdedigend

Tackles
Speler Totaal
1 Cheick Oumar Conde 22
1 Sieben Dewaele 22
3 Christophe Janssens 20
4 Yoni Gomis 15
5 Bruno Godeau 13
6 Ferre Slegers 12
7 Chris Lokesa 10
7 Christian Brüls 10
7 Moise Elohim Kabore 10
10 Laurent Jans 9
Intercepties
Speler Totaal
1 Christophe Janssens 21
2 Sieben Dewaele 18
3 Yoni Gomis 17
4 Cheick Oumar Conde 14
5 Bruno Godeau 8
6 Chris Lokesa 7
6 Laurent Jans 7
8 Jearl Margaritha 5
9 Dominic Thompson 4
10 Ferre Slegers 3
Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Christophe Janssens 7
2 Yoni Gomis 6
3 Bruno Godeau 5
4 Cheick Oumar Conde 4
4 Laurent Jans 4
4 Sieben Dewaele 4
7 Arno Verschueren 1
7 Guillaume De Schryver 1
7 Kurt Abrahams 1
7 Viktor Boone 1
Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Cheick Oumar Conde 52
2 Sieben Dewaele 46
3 Christian Brüls 45
4 Chris Lokesa 41
5 Christophe Janssens 38
6 Lennart Mertens 35
7 Moise Elohim Kabore 30
8 Jearl Margaritha 29
9 Yoni Gomis 27
10 Laurent Jans 25
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Yoni Gomis 61,4%
2 Cheick Oumar Conde 57,1%
3 Sieben Dewaele 51,1%
4 Laurent Jans 50,0%
5 Christophe Janssens 49,4%
6 Moise Elohim Kabore 48,4%
7 Bruno Godeau 45,8%
8 Christian Brüls 45,5%
9 Lennart Mertens 43,8%
10 Chris Lokesa 40,2%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Voorbijgespeeld
Speler Totaal
1 Sieben Dewaele 13
2 Christophe Janssens 11
3 Arno Verschueren 9
4 Cheick Oumar Conde 8
5 Christian Brüls 7
6 Bruno Godeau 4
6 Chris Lokesa 4
6 Ferre Slegers 4
6 Laurent Jans 4
6 Yoni Gomis 4

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 18
2 Jearl Margaritha 16
3 Christian Brüls 10
4 Cheick Oumar Conde 6
5 Arno Verschueren 5
6 Ferre Slegers 2
6 Kurt Abrahams 2
6 Laurent Jans 2
6 Moise Elohim Kabore 2
10 Christophe Janssens 1
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 39,1%
2 Christian Brüls 37,0%
3 Jearl Margaritha 36,4%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Johannes Schenk 4
Reddingen
Speler Totaal
1 Johannes Schenk 31
2 Josua Lusamba Tshiolola 3
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Johannes Schenk 62,0%

Vanaf 357 gespeelde minuten

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Christophe Janssens 4
2 Jearl Margaritha 3
2 Sieben Dewaele 3
4 Bruno Godeau 2
4 Christian Brüls 2
6 Cheick Oumar Conde 1
6 Chris Lokesa 1
6 Ferre Slegers 1
6 Victor Olatunji 1
6 Viktor Boone 1
Rode kaarten
Speler Totaal
1 Johannes Schenk 1
Fouten begaan
Speler Totaal
1 Jearl Margaritha 10
2 Arno Verschueren 9
2 Christophe Janssens 9
2 Ferre Slegers 9
5 Cheick Oumar Conde 8
5 Sieben Dewaele 8
7 Lennart Mertens 7
8 Chris Lokesa 5
9 Bruno Godeau 4
9 Victor Olatunji 4
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Moise Elohim Kabore 13
2 Sieben Dewaele 12
3 Cheick Oumar Conde 11
3 Christian Brüls 11
5 Lennart Mertens 10
6 Chris Lokesa 8
7 Laurent Jans 7
8 Jearl Margaritha 5
9 Christophe Janssens 4
9 Yoni Gomis 4
Buitenspel
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 6
2 Laurent Jans 4
3 Lennart Mertens 3
3 Moise Elohim Kabore 3
5 Arno Verschueren 2
6 Jearl Margaritha 1
6 Victor Olatunji 1

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Sieben Dewaele 892
2 Christophe Janssens 863
3 Johannes Schenk 842
4 Bruno Godeau 837
5 Laurent Jans 804
6 Christian Brüls 753
7 Chris Lokesa 655
8 Yoni Gomis 653
9 Cheick Oumar Conde 604
10 Jearl Margaritha 560
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Chris Lokesa 7,15
2 Yoni Gomis 7,12
3 Jearl Margaritha 6,93
4 Johannes Schenk 6,86
5 Cheick Oumar Conde 6,85
6 Christian Brüls 6,84
7 Sieben Dewaele 6,78
8 Christophe Janssens 6,73
9 Bruno Godeau 6,69
10 Laurent Jans 6,62

Vanaf 357 gespeelde minuten

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook