Statistieken SK Beveren 2020

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2020, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 0,89 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 8 8 20 47 76 -29 32 0,89
Thuis 18 3 2 13 23 45 -22 11 0,61
Uit 18 5 6 7 24 31 -7 21 1,17
Punten per wedstrijd 0,89
Gescoord per wedstrijd 1,31
Tegen per wedstrijd 2,11
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 17% 28%
Gelijk 22% 11% 33%
Verloren 56% 72% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,28 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,11 2,50 1,72
De nul gehouden 17% 17% 17%
Niet gescoord 17% 17% 17%
Als eerste gescoord 42% 44% 39%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,31 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,28 1,33
Minstens 1 keer gescoord 83% 83% 83%
Minstens 2 keer gescoord 39% 39% 39%
Minstens 3 keer gescoord 8% 6% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 19% 17% 22%
Niet gescoord 17% 17% 17%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 76 doelpunten, gemiddeld 2,11 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,11 2,50 1,72
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 83% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 58% 72% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 42% 50% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 22% 33% 11%
De nul gehouden 17% 17% 17%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 3,42 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,42 3,78 3,06
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 94% 94% 94%
Over 2.5 56% 61% 50%
Over 3.5 42% 44% 39%
Over 4.5 33% 39% 28%
Over 5.5 14% 28% 0%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 69% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 72%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 69% 67% 72%
Beide ploegen scoren + winst 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 11% 28%
Beide ploegen scoren + verlies 42% 56% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 56% 44%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 50% 56% 44%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 17% 6%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 16 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 45 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 22% 11% 33%
Eerste helft gelijk 33% 44% 22%
Eerste helft verloren 44% 44% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,33 0,56
Tegen in de eerste helft 0,86 1,11 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 39% 33% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 64% 72% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 22% 28%
Tweede helft gelijk 28% 28% 28%
Tweede helft verloren 47% 50% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,86 0,94 0,78
Tegen in de tweede helft 1,25 1,39 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 28% 28% 28%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 28% 39%
Meeste doelpunten in de eerste helft 19% 22% 17%
Meeste doelpunten in de tweede helft 58% 67% 50%
Evenveel in beide helften 22% 11% 33%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
13%
6%
2%
17%
13%
15%
6%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
5%
17%
8%
12%
12%
11%
7%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,19 5,28 3,11
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,83 5,11 6,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 100% 72%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 89% 61%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 33% 39%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 6% 22%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 89% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 61% 28%

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,28 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,69 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,28 2,56 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,22 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,69 1,67 1,72
Zelf over 1.5 kaarten 69% 83% 56%
Zelf over 2.5 kaarten 39% 44% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 61% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 44% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 28% 22%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 8,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 47%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,36 9,43 6,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,91 4,21 3,38
Schoten naast per wedstrijd 3,55 4,21 2,38
Schoten tegen per wedstrijd 11,32 11,93 10,25
Balbezit 44,0 45,6 40,6

Gebaseerd op 22 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 19%
2 - 0 4 11%
2 - 3 3 8%
1 - 4 3 8%
0 - 2 3 8%
2 - 4 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 3 2 6%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook