Statistieken SK Beveren 2018

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2018, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 27 punten op, oftewel 0,90 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,07 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,73.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 5 12 13 37 50 -13 27 0,90
Thuis 15 3 7 5 17 22 -5 16 1,07
Uit 15 2 5 8 20 28 -8 11 0,73
Punten per wedstrijd 0,90
Gescoord per wedstrijd 1,23
Tegen per wedstrijd 1,67
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 20% 13%
Gelijk 40% 47% 33%
Verloren 43% 33% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,23 1,13 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,67 1,47 1,87
De nul gehouden 13% 13% 13%
Niet gescoord 23% 20% 27%
Als eerste gescoord 30% 33% 27%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,23 1,13 1,33
Minstens 1 keer gescoord 77% 80% 73%
Minstens 2 keer gescoord 40% 33% 47%
Minstens 3 keer gescoord 7% 0% 13%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 17% 20% 13%
Niet gescoord 23% 20% 27%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 50 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,67 1,47 1,87
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 87% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 33% 60%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 7% 27%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 7% 13%
De nul gehouden 13% 13% 13%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,90 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,90 2,60 3,20
Over 0.5 93% 87% 100%
Over 1.5 83% 80% 87%
Over 2.5 57% 53% 60%
Over 3.5 27% 13% 40%
Over 4.5 13% 7% 20%
Over 5.5 7% 7% 7%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 80%, op verplaatsing tot 60%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 80% 60%
Beide ploegen scoren + winst 10% 20% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 27% 27%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 53% 67% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 7% 0%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 11 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 20% 20%
Eerste helft gelijk 43% 53% 33%
Eerste helft verloren 37% 27% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,37 0,27 0,47
Tegen in de eerste helft 0,53 0,40 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 53% 67% 40%
Niet gescoord in de eerste helft 73% 73% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 20% 13% 27%
Tweede helft gelijk 47% 67% 27%
Tweede helft verloren 33% 20% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,87 0,87 0,87
Tegen in de tweede helft 1,13 1,07 1,20
De nul gehouden in de tweede helft 23% 20% 27%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 27% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 13% 0% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 67% 73% 60%
Evenveel in beide helften 20% 27% 13%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
11%
8%
5%
11%
14%
5%
22%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
12%
8%
8%
2%
22%
8%
18%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 3,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,9 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,86 3,57 4,13
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,90 5,79 7,93
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 86% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 71% 87%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 29% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 21% 47%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 43% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 41% 29% 53%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,60 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,93 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,60 2,80 2,40
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,20 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,93 2,20 1,67
Zelf over 1.5 kaarten 80% 73% 87%
Zelf over 2.5 kaarten 43% 47% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 67% 60%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 60% 40%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 53% 20%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 9,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 46%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,36 9,00 9,63
Schoten op doel per wedstrijd 4,29 3,50 4,88
Schoten naast per wedstrijd 5,07 5,50 4,75
Schoten tegen per wedstrijd 11,93 11,00 12,63
Balbezit 45,1 48,0 42,9

Gebaseerd op 14 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 20%
2 - 2 4 13%
1 - 2 4 13%
2 - 1 3 10%
0 - 1 3 10%
0 - 0 2 7%
3 - 0 1 3%
3 - 4 1 3%
2 - 0 1 3%
2 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook