Statistieken SK Beveren 2023

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2023, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 13 6 11 44 40 4 45 1,50
Thuis 15 7 3 5 25 21 4 24 1,60
Uit 15 6 3 6 19 19 0 21 1,40
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 47% 40%
Gelijk 20% 20% 20%
Verloren 37% 33% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,67 1,27
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,40 1,27
De nul gehouden 30% 20% 40%
Niet gescoord 27% 20% 33%
Als eerste gescoord 53% 60% 47%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,67 1,27
Minstens 1 keer gescoord 73% 80% 67%
Minstens 2 keer gescoord 53% 67% 40%
Minstens 3 keer gescoord 17% 20% 13%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 7%
In beide helften gescoord 33% 40% 27%
Niet gescoord 27% 20% 33%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 40 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,40 1,27
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 80% 60%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 47% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 13% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 7%
De nul gehouden 30% 20% 40%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,80 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,80 3,07 2,53
Over 0.5 93% 100% 87%
Over 1.5 80% 93% 67%
Over 2.5 60% 67% 53%
Over 3.5 30% 33% 27%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 3% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 60% 40%
Beide ploegen scoren + winst 20% 27% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 20% 7%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 13% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 53% 40%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 20% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 33% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 21 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 40% 47% 33%
Eerste helft gelijk 33% 27% 40%
Eerste helft verloren 27% 27% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,80 0,60
Tegen in de eerste helft 0,57 0,53 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 60% 53% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 47% 20%
Tweede helft gelijk 37% 20% 53%
Tweede helft verloren 30% 33% 27%
Gescoord in de tweede helft 0,77 0,87 0,67
Tegen in de tweede helft 0,77 0,87 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 47% 47% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 33% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 40% 40% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 40% 40%
Evenveel in beide helften 20% 20% 20%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
16%
11%
5%
11%
20%
2%
14%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
13%
5%
10%
13%
10%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,67 6,00 5,33
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,94 4,11 5,78
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 89% 78%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 33% 56%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 33% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 78% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 67% 44%

Gebaseerd op 18 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,60 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,60 2,53 2,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,13 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,00 1,93
Zelf over 1.5 kaarten 80% 73% 87%
Zelf over 2.5 kaarten 57% 53% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 73% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 60% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 27% 47%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 14,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,67 14,56 14,78
Schoten op doel per wedstrijd 5,61 5,11 6,11
Schoten naast per wedstrijd 5,22 6,22 4,22
Schoten tegen per wedstrijd 13,44 13,11 13,78
Balbezit 55,3 57,1 53,4

Gebaseerd op 18 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 4 13%
2 - 1 3 10%
2 - 2 3 10%
0 - 1 3 10%
3 - 0 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 0 2 7%
0 - 3 2 7%
4 - 1 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

Spelersstatistieken SK Beveren

Topschutters
Speler Doelpunten
Goduine Koyalipou 13
Anthony Limbombe Ekango 6
Taofeek Ismaheel 6
Sheldon Bateau 3
David Hrnčár 2

Goduine Koyalipou is dit seizoen de topschutter van SK Beveren (13). Daarachter volgen Anthony Limbombe Ekango (6) en Taofeek Ismaheel (6).

Topschutters SK Beveren

Meeste assists
Speler Assists
Anthony Limbombe Ekango 7
David Hrnčár 5
Bryan Goncalves 4
Tiago Cukur 3
Jakov Filipović 2

Anthony Limbombe Ekango gaf de meeste assists bij SK Beveren (7). Daarachter volgen David Hrnčár (5) en Bryan Goncalves (4).

Assists SK Beveren

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Maxim De Man 24
Dries Wuytens 24
Taofeek Ismaheel 24
Goduine Koyalipou 24
David Hrnčár 24

Maxim De Man speelde de meeste wedstrijden voor SK Beveren (24). Daarachter volgen Dries Wuytens (24) en Taofeek Ismaheel (24).

Wedstrijden SK Beveren

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Louis Verstraete 8
Everton Luiz Guimaraes Bilher 8
Bryan Goncalves 7
Anthony Limbombe Ekango 6
Jakov Filipović 5

Louis Verstraete pakte de meeste kaarten bij SK Beveren (8). Daarachter volgen Everton Luiz Guimaraes Bilher (8) en Bryan Goncalves (7).

Kaarten SK Beveren

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook