Statistieken SK Beveren 2021

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2021, 28 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,46 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,57 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,36.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 28 12 5 11 47 40 7 41 1,46
Thuis 14 7 1 6 22 21 1 22 1,57
Uit 14 5 4 5 25 19 6 19 1,36
Punten per wedstrijd 1,46
Gescoord per wedstrijd 1,68
Tegen per wedstrijd 1,43
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 50% 36%
Gelijk 18% 7% 29%
Verloren 39% 43% 36%
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,57 1,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 1,50 1,36
De nul gehouden 21% 14% 29%
Niet gescoord 25% 29% 21%
Als eerste gescoord 43% 43% 43%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 46% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,57 1,79
Minstens 1 keer gescoord 75% 71% 79%
Minstens 2 keer gescoord 46% 50% 43%
Minstens 3 keer gescoord 32% 21% 43%
Minstens 4 keer gescoord 14% 14% 14%
In beide helften gescoord 36% 36% 36%
Niet gescoord 25% 29% 21%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 40 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 1,50 1,36
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 86% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 46% 43% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 21% 14%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 21% 14% 29%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 3,11 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,11 3,07 3,14
Over 0.5 96% 100% 93%
Over 1.5 89% 86% 93%
Over 2.5 61% 50% 71%
Over 3.5 36% 36% 36%
Over 4.5 18% 21% 14%
Over 5.5 7% 7% 7%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 57% 57%
Beide ploegen scoren + winst 25% 36% 14%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 7% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 14% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 50% 43%
Geen btts + over 2.5 14% 0% 29%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 21% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 21 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 29% 29%
Eerste helft gelijk 39% 36% 43%
Eerste helft verloren 32% 36% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,75 0,64 0,86
Tegen in de eerste helft 0,71 0,79 0,64
De nul gehouden in de eerste helft 50% 50% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 50% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 36% 36% 36%
Tweede helft gelijk 29% 29% 29%
Tweede helft verloren 36% 36% 36%
Gescoord in de tweede helft 0,93 0,93 0,93
Tegen in de tweede helft 0,71 0,71 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 46% 43% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 43% 36%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 29% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 50% 29%
Evenveel in beide helften 32% 21% 43%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
17%
6%
4%
11%
11%
6%
11%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
13%
13%
5%
8%
18%
15%
10%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,75 bij de tegenstander. In 89% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,68 2,36 3,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,14 0,07 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,75 2,64 2,86
Zelf over 1.5 kaarten 86% 79% 93%
Zelf over 2.5 kaarten 64% 50% 79%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 89% 79% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 71% 57% 86%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 43% 36% 50%

Schoten en xG van SK Beveren

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 4 van de 28 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 4 14%
1 - 1 3 11%
1 - 2 3 11%
4 - 0 2 7%
3 - 1 2 7%
2 - 1 2 7%
4 - 1 1 4%
4 - 3 1 4%
3 - 0 1 4%
3 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook