Statistieken SK Beveren 2016

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2016, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,80.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 7 9 14 28 43 -15 30 1,00
Thuis 15 4 6 5 16 16 0 18 1,20
Uit 15 3 3 9 12 27 -15 12 0,80
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 0,93
Tegen per wedstrijd 1,43
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 23% 27% 20%
Gelijk 30% 40% 20%
Verloren 47% 33% 60%
Gescoord per wedstrijd 0,93 1,07 0,80
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 1,07 1,80
De nul gehouden 20% 27% 13%
Niet gescoord 47% 47% 47%
Als eerste gescoord 31% 40% 21%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 28 doelpunten, gemiddeld 0,93 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 96 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 47% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,93 1,07 0,80
Minstens 1 keer gescoord 53% 53% 53%
Minstens 2 keer gescoord 30% 33% 27%
Minstens 3 keer gescoord 7% 13% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 7% 0%
In beide helften gescoord 10% 13% 7%
Niet gescoord 47% 47% 47%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 43 doelpunten, gemiddeld 1,43 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,43 1,07 1,80
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 73% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 27% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 7% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 13%
De nul gehouden 20% 27% 13%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,13 2,60
Over 0.5 87% 80% 93%
Over 1.5 67% 53% 80%
Over 2.5 43% 33% 53%
Over 3.5 23% 27% 20%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 3% 7% 0%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren + winst 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 7% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 33% 40%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 20% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 20% 14%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 15 doelpunten voor rust en 12 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 33% 14%
Eerste helft gelijk 45% 47% 43%
Eerste helft verloren 31% 20% 43%
Gescoord in de eerste helft 0,52 0,60 0,43
Tegen in de eerste helft 0,69 0,40 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 48% 60% 36%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 67% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 20% 21%
Tweede helft gelijk 41% 47% 36%
Tweede helft verloren 38% 33% 43%
Gescoord in de tweede helft 0,41 0,47 0,36
Tegen in de tweede helft 0,66 0,67 0,64
De nul gehouden in de tweede helft 45% 47% 43%
Niet gescoord in de tweede helft 69% 67% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 38% 27% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 31% 33% 29%
Evenveel in beide helften 31% 40% 21%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
7%
7%
11%
15%
11%
15%
4%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
5%
13%
10%
10%
13%
5%
15%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 3,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,29 3,17 3,42
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,25 5,50 7,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 67% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 33% 58%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 17% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 17% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 33% 33% 33%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 25% 25% 25%

Gebaseerd op 24 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,80 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,87 2,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,20 0,33 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,80 2,27 1,33
Zelf over 1.5 kaarten 67% 60% 73%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 33% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 53% 40%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 47% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 47% 20%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 7,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 50%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,27 7,90 6,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,60 4,40 2,00
Schoten naast per wedstrijd 3,67 3,50 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 8,87 7,80 11,00
Balbezit 42,9 44,8 39,0

Gebaseerd op 15 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 17%
0 - 0 4 13%
2 - 1 3 10%
1 - 1 3 10%
0 - 2 3 10%
2 - 2 2 7%
1 - 2 2 7%
4 - 2 1 3%
3 - 1 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook