Statistieken SK Beveren 2014

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2014, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 23 keer verloren. Dat levert 27 punten op, oftewel 0,75 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 7 6 23 35 68 -33 27 0,75
Thuis 18 5 3 10 13 24 -11 18 1,00
Uit 18 2 3 13 22 44 -22 9 0,50
Punten per wedstrijd 0,75
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,89
De nul gehouden 14%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 19% 28% 11%
Gelijk 17% 17% 17%
Verloren 64% 56% 72%
Gescoord per wedstrijd 0,97 0,72 1,22
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,89 1,33 2,44
De nul gehouden 14% 28% 0%
Niet gescoord 39% 44% 33%
Als eerste gescoord 19% 33% 6%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 0,72 1,22
Minstens 1 keer gescoord 61% 56% 67%
Minstens 2 keer gescoord 28% 17% 39%
Minstens 3 keer gescoord 6% 0% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 17% 0% 33%
Niet gescoord 39% 44% 33%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 68 doelpunten, gemiddeld 1,89 per wedstrijd. In 14% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,89 1,33 2,44
Minstens 1 tegendoelpunt 86% 72% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 50% 61%
Minstens 3 tegendoelpunten 25% 11% 39%
Minstens 4 tegendoelpunten 14% 0% 28%
De nul gehouden 14% 28% 0%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,86 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,86 2,06 3,67
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 72% 67% 78%
Over 2.5 47% 28% 67%
Over 3.5 33% 17% 50%
Over 4.5 19% 0% 39%
Over 5.5 8% 0% 17%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 33% 67%
Beide ploegen scoren + winst 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 28% 17% 39%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 28% 61%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 0% 39%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 11% 44%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 0% 22%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 15 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 14% 28% 0%
Eerste helft gelijk 47% 44% 50%
Eerste helft verloren 39% 28% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,39 0,44
Tegen in de eerste helft 0,72 0,33 1,11
De nul gehouden in de eerste helft 42% 72% 11%
Niet gescoord in de eerste helft 67% 72% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 19% 17% 22%
Tweede helft gelijk 25% 28% 22%
Tweede helft verloren 56% 56% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,33 0,78
Tegen in de tweede helft 1,17 1,00 1,33
De nul gehouden in de tweede helft 33% 39% 28%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 72% 39%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 22% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 50% 56%
Evenveel in beide helften 25% 28% 22%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
9%
9%
9%
20%
11%
17%
11%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
12%
10%
7%
7%
12%
9%
13%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van SK Beveren

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 17%
0 - 2 6 17%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
2 - 1 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
1 - 4 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook