Statistieken SK Beveren 2019

Alle cijfers hieronder gaan over 1A Jupiler Pro League 2019, 29 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht SK Beveren

SK Beveren speelde 29 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 0,69 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,79 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,60.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 29 5 5 19 21 60 -39 20 0,69
Thuis 14 3 2 9 12 30 -18 11 0,79
Uit 15 2 3 10 9 30 -21 9 0,60
Punten per wedstrijd 0,69
Gescoord per wedstrijd 0,72
Tegen per wedstrijd 2,07
De nul gehouden 10%

Basisstatistieken SK Beveren

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 21% 13%
Gelijk 17% 14% 20%
Verloren 66% 64% 67%
Gescoord per wedstrijd 0,72 0,86 0,60
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,07 2,14 2,00
De nul gehouden 10% 7% 13%
Niet gescoord 45% 36% 53%
Als eerste gescoord 24% 21% 27%

Doelpuntenstatistieken SK Beveren

SK Beveren scoorde 21 doelpunten, gemiddeld 0,72 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 124 minuten een doelpunt. In 10% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 45% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,72 0,86 0,60
Minstens 1 keer gescoord 55% 64% 47%
Minstens 2 keer gescoord 10% 14% 7%
Minstens 3 keer gescoord 7% 7% 7%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 7% 7% 7%
Niet gescoord 45% 36% 53%

Tegendoelpunten SK Beveren

Aan de andere kant incasseerde SK Beveren 60 doelpunten, gemiddeld 2,07 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,07 2,14 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 90% 93% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 57% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 34% 43% 27%
Minstens 4 tegendoelpunten 24% 21% 27%
De nul gehouden 10% 7% 13%

Over/under statistieken SK Beveren

In een wedstrijd van SK Beveren vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 3,00 2,60
Over 0.5 97% 100% 93%
Over 1.5 79% 86% 73%
Over 2.5 55% 71% 40%
Over 3.5 38% 43% 33%
Over 4.5 10% 0% 20%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij SK Beveren

In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 48% 57% 40%
Beide ploegen scoren + winst 10% 14% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 14% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 29% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 43% 27%
Geen btts + over 2.5 21% 29% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 14% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 14% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

SK Beveren scoorde 11 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 29% 20%
Eerste helft gelijk 17% 7% 27%
Eerste helft verloren 59% 64% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,43 0,33
Tegen in de eerste helft 0,90 0,79 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 34% 21% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 64% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 10% 21% 0%
Tweede helft gelijk 34% 21% 47%
Tweede helft verloren 55% 57% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,34 0,43 0,27
Tegen in de tweede helft 1,17 1,36 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 28% 36% 20%
Niet gescoord in de tweede helft 69% 64% 73%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 29% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 57% 27%
Evenveel in beide helften 28% 14% 40%

Wanneer scoort SK Beveren?

De meeste doelpunten van SK Beveren vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
10%
10%
19%
10%
14%
10%
14%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
8%
10%
13%
8%
10%
18%
3%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken SK Beveren

SK Beveren trapte gemiddeld 3,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,67 4,31 3,07
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,11 4,85 7,29
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 62% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 54% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 54% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 23% 14%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 37% 38% 36%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 33% 38% 29%

Gebaseerd op 27 van de 29 wedstrijden.

Kaartenstatistieken SK Beveren

SK Beveren kreeg gemiddeld 2,07 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,38 bij de tegenstander. In 34% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,07 1,79 2,33
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,38 1,36 1,40
Zelf over 1.5 kaarten 62% 57% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 21% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 34% 36% 33%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 21% 27%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 7% 13%

Schoten en xG van SK Beveren

De ploeg loste gemiddeld 7,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 53%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,92 9,20 7,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,17 5,40 3,29
Schoten naast per wedstrijd 3,75 3,80 3,71
Schoten tegen per wedstrijd 10,00 7,20 12,00
Balbezit 42,8 45,0 41,1

Gebaseerd op 12 van de 29 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen SK Beveren

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 29 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 14%
0 - 4 4 14%
1 - 2 3 10%
0 - 1 3 10%
0 - 2 3 10%
3 - 1 2 7%
1 - 0 2 7%
1 - 3 2 7%
1 - 4 2 7%
2 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van SK Beveren.

SK Beveren · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook