Statistieken Estoril 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2016, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Estoril
Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,18 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 10 | 8 | 16 | 36 | 42 | -6 | 38 | 1,12 |
| Thuis | 17 | 6 | 2 | 9 | 18 | 21 | -3 | 20 | 1,18 |
| Uit | 17 | 4 | 6 | 7 | 18 | 21 | -3 | 18 | 1,06 |
Basisstatistieken Estoril
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 35% | 24% |
| Gelijk | 24% | 12% | 35% |
| Verloren | 47% | 53% | 41% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,06 | 1,06 | 1,06 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,24 | 1,24 | 1,24 |
| De nul gehouden | 24% | 24% | 24% |
| Niet gescoord | 41% | 47% | 35% |
| Als eerste gescoord | 29% | 24% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Estoril
Estoril scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 41% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,06 | 1,06 | 1,06 |
| Minstens 1 keer gescoord | 59% | 53% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 32% | 35% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 12% | 12% | 12% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 18% | 18% | 18% |
| Niet gescoord | 41% | 47% | 35% |
Tegendoelpunten Estoril
Aan de andere kant incasseerde Estoril 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,24 | 1,24 | 1,24 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 76% | 76% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 35% | 41% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 9% | 6% | 12% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 24% | 24% | 24% |
Over/under statistieken Estoril
In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,29 doelpunten. In 35% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 15% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,29 | 2,29 | 2,29 |
| Over 0.5 | 91% | 94% | 88% |
| Over 1.5 | 71% | 76% | 65% |
| Over 2.5 | 35% | 35% | 35% |
| Over 3.5 | 15% | 12% | 18% |
| Over 4.5 | 9% | 6% | 12% |
| Over 5.5 | 9% | 6% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Estoril
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 35% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 18% | 12% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 15% | 6% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 12% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 32% | 29% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Estoril scoorde 16 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 24% | 35% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 35% | 41% |
| Eerste helft verloren | 32% | 41% | 24% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,47 | 0,47 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,65 | 0,35 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 56% | 47% | 65% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 71% | 76% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 21% | 29% | 12% |
| Tweede helft gelijk | 38% | 29% | 47% |
| Tweede helft verloren | 41% | 41% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,59 | 0,59 | 0,59 |
| Tegen in de tweede helft | 0,74 | 0,59 | 0,88 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 44% | 47% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 53% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 24% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 41% | 35% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 41% | 29% |
Wanneer scoort Estoril?
De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Estoril
Estoril trapte gemiddeld 3,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,61 | 4,07 | 3,19 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,97 | 4,93 | 6,94 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 77% | 80% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 47% | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 35% | 33% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 13% | 31% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 52% | 53% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 35% | 40% | 31% |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Estoril
Estoril kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,47 | 2,71 | 2,24 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,12 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,00 | 1,53 | 2,47 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 68% | 71% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 47% | 53% | 41% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 68% | 65% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 41% | 65% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
Schoten en xG van Estoril
De ploeg loste gemiddeld 9,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,58 | 11,20 | 8,06 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,42 | 3,60 | 3,25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,10 | 4,87 | 3,38 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,71 | 12,00 | 13,38 |
| Balbezit | 48,3 | 50,7 | 46,0 |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Estoril
De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 6 | 18% |
| 0 - 2 | 5 | 15% |
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 2 - 0 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 0 | 3 | 9% |
| 4 - 2 | 1 | 3% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.
Spelersstatistieken Estoril
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kléber Laube Pinheiro | 8 |
| Matheus da Cunha Gomes | 4 |
| Carlos Vinicius Santos de Jesus | 3 |
| Bruno Gomes de Oliveira Conceição | 3 |
| Gustavo Henrique Barbosa Freire | 3 |
Kléber Laube Pinheiro is dit seizoen de topschutter van Estoril (8). Daarachter volgen Matheus da Cunha Gomes (4) en Carlos Vinicius Santos de Jesus (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Allano Brendon de Souza Lima | 3 |
| Kléber Laube Pinheiro | 3 |
| André Filipe Claro de Jesus | 3 |
| Carlos Vinicius Santos de Jesus | 2 |
| Mattheus Andrade Gama de Oliveira | 2 |
Allano Brendon de Souza Lima gaf de meeste assists bij Estoril (3). Daarachter volgen Kléber Laube Pinheiro (3) en André Filipe Claro de Jesus (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Diogo Carlos Correia Amado | 29 |
| Dankler Luis de Jesus Pedreira | 28 |
| José Filipe da Silva Moreira | 28 |
| João Ricardo Silva Afonso | 27 |
| Eduardo Antonio Machado Teixeira | 27 |
Diogo Carlos Correia Amado speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (29). Daarachter volgen Dankler Luis de Jesus Pedreira (28) en José Filipe da Silva Moreira (28).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ailton Ferreira Silva | 10 |
| Mattheus Andrade Gama de Oliveira | 7 |
| Luis Miguel Lopes Mendes | 6 |
| Diogo Carlos Correia Amado | 6 |
| João Ricardo Silva Afonso | 5 |
Ailton Ferreira Silva pakte de meeste kaarten bij Estoril (10). Daarachter volgen Mattheus Andrade Gama de Oliveira (7) en Luis Miguel Lopes Mendes (6).
Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers