Statistieken Estoril 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,18 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 12 13 36 43 -7 39 1,15
Thuis 17 4 8 5 21 21 0 20 1,18
Uit 17 5 4 8 15 22 -7 19 1,12
Punten per wedstrijd 1,15
Gescoord per wedstrijd 1,06
Tegen per wedstrijd 1,26
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 24% 29%
Gelijk 35% 47% 24%
Verloren 38% 29% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,24 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,24 1,29
De nul gehouden 32% 35% 29%
Niet gescoord 32% 24% 41%
Als eerste gescoord 43% 53% 33%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,24 0,88
Minstens 1 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 2 keer gescoord 35% 47% 24%
Minstens 3 keer gescoord 3% 0% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 20% 33% 7%
Niet gescoord 32% 24% 41%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 43 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,24 1,29
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 65% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 47% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 32% 35% 29%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,32 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,32 2,47 2,18
Over 0.5 85% 82% 88%
Over 1.5 71% 65% 76%
Over 2.5 44% 53% 35%
Over 3.5 26% 35% 18%
Over 4.5 6% 12% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 59% 41%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 29% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 53% 29%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 40% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 20% 0%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Estoril scoorde 16 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 27% 27%
Eerste helft gelijk 50% 73% 27%
Eerste helft verloren 23% 0% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,73 0,33
Tegen in de eerste helft 0,47 0,40 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 57% 60% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 40% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 27% 27% 27%
Tweede helft gelijk 37% 33% 40%
Tweede helft verloren 37% 40% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,47 0,60
Tegen in de tweede helft 0,77 0,80 0,73
De nul gehouden in de tweede helft 53% 47% 60%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 53% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 20% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 40% 40%
Evenveel in beide helften 37% 40% 33%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
6%
13%
6%
25%
9%
6%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
8%
8%
11%
22%
11%
16%
3%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Estoril trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,24 3,82 4,65
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,35 5,29 5,41
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 71% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 53% 59%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 29% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 29% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 56% 59% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 35% 35% 35%

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 2,90 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,67 bij de tegenstander. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,90 3,20 2,60
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,13 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,67 2,80 2,53
Zelf over 1.5 kaarten 83% 87% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 57% 53% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 83% 93% 73%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 67% 73% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 53% 47%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Estoril

De ploeg loste gemiddeld 10,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,15 9,94 10,35
Schoten op doel per wedstrijd 3,38 3,76 3,00
Schoten naast per wedstrijd 4,59 4,06 5,12
Schoten tegen per wedstrijd 14,24 13,35 15,12
Balbezit 47,4 47,8 46,9

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 15%
2 - 2 4 12%
2 - 0 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 1 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook