Statistieken Estoril 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Estoril
Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 10 | 9 | 15 | 54 | 57 | -3 | 39 | 1,15 |
| Thuis | 17 | 6 | 5 | 6 | 29 | 26 | 3 | 23 | 1,35 |
| Uit | 17 | 4 | 4 | 9 | 25 | 31 | -6 | 16 | 0,94 |
Basisstatistieken Estoril
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 35% | 24% |
| Gelijk | 26% | 29% | 24% |
| Verloren | 44% | 35% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,59 | 1,71 | 1,47 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,68 | 1,53 | 1,82 |
| De nul gehouden | 15% | 12% | 18% |
| Niet gescoord | 29% | 24% | 35% |
| Als eerste gescoord | 38% | 29% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Estoril
Estoril scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,59 | 1,71 | 1,47 |
| Minstens 1 keer gescoord | 71% | 76% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 41% | 41% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 26% | 35% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 18% | 18% | 18% |
| In beide helften gescoord | 35% | 35% | 35% |
| Niet gescoord | 29% | 24% | 35% |
Tegendoelpunten Estoril
Aan de andere kant incasseerde Estoril 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,68 | 1,53 | 1,82 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 85% | 88% | 82% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 41% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 29% | 24% | 35% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 15% | 12% | 18% |
Over/under statistieken Estoril
In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 3,26 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 53% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,26 | 3,24 | 3,29 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 76% | 71% | 82% |
| Over 2.5 | 62% | 59% | 65% |
| Over 3.5 | 53% | 53% | 53% |
| Over 4.5 | 24% | 24% | 24% |
| Over 5.5 | 12% | 18% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Estoril
In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 59% | 71% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 29% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 18% | 18% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 59% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 29% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 12% | 6% |
Statistieken per helft
Estoril scoorde 26 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 29% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 41% | 18% |
| Eerste helft verloren | 41% | 29% | 53% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,76 | 0,82 | 0,71 |
| Tegen in de eerste helft | 0,91 | 0,88 | 0,94 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 41% | 47% | 35% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 44% | 41% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 32% | 35% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 41% | 24% |
| Tweede helft verloren | 35% | 24% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,82 | 0,88 | 0,76 |
| Tegen in de tweede helft | 0,76 | 0,65 | 0,88 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 47% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 47% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 35% | 29% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 29% | 29% | 29% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 41% | 29% |
Wanneer scoort Estoril?
De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Estoril
Estoril trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,42 | 4,75 | 4,08 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,92 | 5,58 | 4,25 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 75% | 58% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 58% | 75% | 42% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 58% | 17% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 17% | 17% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 63% | 58% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 33% | 42% | 25% |
Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Estoril
Estoril kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,18 bij de tegenstander. In 85% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,50 | 2,65 | 2,35 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,18 | 1,82 | 2,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 85% | 82% | 88% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 53% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 85% | 82% | 88% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 59% | 65% | 53% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 24% | 29% |
Schoten en xG van Estoril
De ploeg loste gemiddeld 11,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,71 | 12,00 | 11,42 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,92 | 4,25 | 3,58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,96 | 5,00 | 4,92 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,17 | 12,00 | 12,33 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,23 | 1,24 | 1,21 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,70 | 1,89 | 1,50 |
| Balbezit | 53,1 | 52,4 | 53,8 |
Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Estoril
De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 3 | 3 | 9% |
| 4 - 2 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 3 | 2 | 6% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.
Spelersstatistieken Estoril
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Yanis Begraoui | 18 |
| João António Antunes Carvalho | 6 |
| Alejandro José Marqués Méndez | 4 |
| Rafik Guitane | 3 |
| André Filipe Ferreira Lacximicant | 3 |
Yanis Begraoui is dit seizoen de topschutter van Estoril (18). Daarachter volgen João António Antunes Carvalho (6) en Alejandro José Marqués Méndez (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| João António Antunes Carvalho | 10 |
| Jordan Holsgrove | 7 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 5 |
| Rafik Guitane | 5 |
| Ricard Sánchez Sendra | 4 |
João António Antunes Carvalho gaf de meeste assists bij Estoril (10). Daarachter volgen Jordan Holsgrove (7) en Luís Miguel Afonso Fernandes (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alejandro José Marqués Méndez | 33 |
| Luís Miguel Afonso Fernandes | 33 |
| Yanis Begraoui | 33 |
| Felix Bacher | 33 |
| Joel Robles Blázquez | 32 |
Alejandro José Marqués Méndez speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (33). Daarachter volgen Luís Miguel Afonso Fernandes (33) en Yanis Begraoui (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ricard Sánchez Sendra | 9 |
| Jordan Holsgrove | 8 |
| João António Antunes Carvalho | 8 |
| Antef Tsoungui | 7 |
| Kevin Boma | 5 |
Ricard Sánchez Sendra pakte de meeste kaarten bij Estoril (9). Daarachter volgen Jordan Holsgrove (8) en João António Antunes Carvalho (8).
Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers