Statistieken Estoril

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2026, 10 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 2 punten op, oftewel 0,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 10 0 2 8 5 19 -14 2 0,20
Thuis 5 0 2 3 3 8 -5 2 0,40
Uit 5 0 0 5 2 11 -9 0 0,00
Punten per wedstrijd 0,20
Gescoord per wedstrijd 0,50
Tegen per wedstrijd 1,90
De nul gehouden 10%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 20% 40% 0%
Verloren 80% 60% 100%
Gescoord per wedstrijd 0,50 0,60 0,40
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,90 1,60 2,20
De nul gehouden 10% 20% 0%
Niet gescoord 50% 40% 60%
Als eerste gescoord 10% 20% 0%

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 5 doelpunten, gemiddeld 0,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 180 minuten een doelpunt. In 0% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,50 0,60 0,40
Minstens 1 keer gescoord 50% 60% 40%
Minstens 2 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 50% 40% 60%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 19 doelpunten, gemiddeld 1,90 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,90 1,60 2,20
Minstens 1 tegendoelpunt 90% 80% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 70% 60% 80%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 20% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 0% 20%
De nul gehouden 10% 20% 0%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,40 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,40 2,20 2,60
Over 0.5 90% 80% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 50% 40% 60%
Over 3.5 20% 20% 20%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 60% 40%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 10% 20% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 40% 40% 40%
Beide ploegen scoren + over 2.5 40% 40% 40%
Geen btts + over 2.5 10% 0% 20%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 20% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Estoril scoorde 0 doelpunten voor rust en 5 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 40% 40% 40%
Eerste helft verloren 60% 60% 60%
Gescoord in de eerste helft 0,00 0,00 0,00
Tegen in de eerste helft 0,80 1,00 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 40% 40% 40%
Niet gescoord in de eerste helft 100% 100% 100%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 20% 40% 0%
Tweede helft gelijk 30% 20% 40%
Tweede helft verloren 50% 40% 60%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,60 0,40
Tegen in de tweede helft 1,10 0,60 1,60
De nul gehouden in de tweede helft 30% 60% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 40% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 10% 20% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 60% 20% 100%
Evenveel in beide helften 30% 60% 0%

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 40% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
0%
0%
0%
20%
20%
20%
40%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
16%
11%
11%
0%
5%
16%
21%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Estoril trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 6,80 2,20
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,80 3,60 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 100% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 100% 40%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 40% 20%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 20% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 100% 40%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 60% 100% 20%

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 2,20 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,30 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,20 2,40 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,20 0,00 0,40
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,30 1,40 1,20
Zelf over 1.5 kaarten 50% 60% 40%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 60% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 60% 60% 60%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 40% 40%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 10% 0% 20%

Schoten en xG van Estoril

De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,70 18,00 9,40
Schoten op doel per wedstrijd 4,70 6,00 3,40
Schoten naast per wedstrijd 6,00 8,40 3,60
Schoten tegen per wedstrijd 14,90 9,00 20,80
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,03 1,21 0,85
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,65 1,35 1,96
Balbezit 47,5 55,0 40,0

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 3 van de 10 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 3 30%
0 - 2 2 20%
1 - 1 1 10%
1 - 3 1 10%
0 - 0 1 10%
0 - 1 1 10%
0 - 4 1 10%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Spelersstatistieken Estoril

Topschutters
Speler Doelpunten
Yanis Begraoui 2
André Tiago Ramos das Neves 1
Rafik Guitane 1
Ricard Sánchez Sendra 1

Yanis Begraoui is dit seizoen de topschutter van Estoril (2). Daarachter volgen André Tiago Ramos das Neves (1) en Rafik Guitane (1).

Topschutters Estoril

Meeste assists
Speler Assists
Fernando Medrano Gastañaga 1
Jordan Holsgrove 1
João António Antunes Carvalho 1
Pedro Maria Salgueiro Costa Pessoa Carvalh 1

Fernando Medrano Gastañaga gaf de meeste assists bij Estoril (1). Daarachter volgen Jordan Holsgrove (1) en João António Antunes Carvalho (1).

Assists Estoril

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
André Filipe Ferreira Lacximicant 10
Pedro Maria Salgueiro Costa Pessoa Carvalh 10
Ricard Sánchez Sendra 10
Antef Tsoungui 9
Joel Robles Blázquez 9

André Filipe Ferreira Lacximicant speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (10). Daarachter volgen Pedro Maria Salgueiro Costa Pessoa Carvalh (10) en Ricard Sánchez Sendra (10).

Wedstrijden Estoril

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Francisco Reis Ferreira 5
Ismael Sierra Arnal 3
Miguel Ângelo da Silva Rocha 3
Antef Tsoungui 2
Jordan Arnolin 2

Francisco Reis Ferreira pakte de meeste kaarten bij Estoril (5). Daarachter volgen Ismael Sierra Arnal (3) en Miguel Ângelo da Silva Rocha (3).

Kaarten Estoril

Aanvallend

Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Yanis Begraoui 2
2 André Tiago Ramos das Neves 1
2 Rafik Guitane 1
2 Ricard Sánchez Sendra 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Yanis Begraoui 63,6%
2 Rafik Guitane 55,6%
3 André Filipe Ferreira Lacximicant 47,4%
4 João António Antunes Carvalho 33,3%

Vanaf 324 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Yanis Begraoui 18,2%
2 Rafik Guitane 11,1%

Vanaf 324 gespeelde minuten

Passing

Passprecisie
Speler Totaal
1 Jordan Holsgrove 85,4%
2 Ismael Sierra Arnal 85,4%
3 Francisco Reis Ferreira 84,4%
4 Roko Jurišić 84,0%
5 Fernando Medrano Gastañaga 82,0%
6 Ricard Sánchez Sendra 80,5%
7 João António Antunes Carvalho 79,5%
8 Antef Tsoungui 77,0%
9 Rafik Guitane 76,3%
10 Joel Robles Blázquez 65,9%

Vanaf 324 gespeelde minuten

Verdedigend

Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Francisco Reis Ferreira 62,7%
2 Jordan Holsgrove 57,4%
3 Fernando Medrano Gastañaga 54,8%
4 Ismael Sierra Arnal 53,2%
5 André Filipe Ferreira Lacximicant 50,0%
5 Antef Tsoungui 50,0%
7 Rafik Guitane 47,0%
8 Ricard Sánchez Sendra 42,6%
9 João António Antunes Carvalho 40,7%
10 Yanis Begraoui 39,5%

Vanaf 324 gespeelde minuten

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Joel Robles Blázquez 1
1 Martin Turk 1
Reddingen
Speler Totaal
1 Joel Robles Blázquez 19
2 Martin Turk 7
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Joel Robles Blázquez 55,9%

Vanaf 324 gespeelde minuten

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Francisco Reis Ferreira 1
1 Miguel Ângelo da Silva Rocha 1

Speeltijd

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook