Statistieken Estoril 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2018, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 54 punten op, oftewel 1,59 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,29.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 16 6 12 49 42 7 54 1,59
Thuis 17 10 2 5 25 19 6 32 1,88
Uit 17 6 4 7 24 23 1 22 1,29
Punten per wedstrijd 1,59
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 1,24
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 47% 59% 35%
Gelijk 18% 12% 24%
Verloren 35% 29% 41%
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,47 1,41
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,12 1,35
De nul gehouden 32% 41% 24%
Niet gescoord 18% 6% 29%
Als eerste gescoord 62% 64% 60%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,47 1,41
Minstens 1 keer gescoord 82% 94% 71%
Minstens 2 keer gescoord 32% 35% 29%
Minstens 3 keer gescoord 12% 12% 12%
Minstens 4 keer gescoord 9% 6% 12%
In beide helften gescoord 34% 36% 33%
Niet gescoord 18% 6% 29%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,12 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 59% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 29% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 18% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 32% 41% 24%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,68 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,68 2,59 2,76
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 71% 65% 76%
Over 2.5 47% 53% 41%
Over 3.5 29% 35% 24%
Over 4.5 9% 6% 12%
Over 5.5 6% 0% 12%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 53% 53%
Beide ploegen scoren + winst 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 47% 35%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 29% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 21% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 7% 13%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Estoril scoorde 23 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 43% 27%
Eerste helft gelijk 48% 36% 60%
Eerste helft verloren 17% 21% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,79 0,86 0,73
Tegen in de eerste helft 0,55 0,64 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 59% 57% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 29% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 41% 43% 40%
Tweede helft gelijk 28% 29% 27%
Tweede helft verloren 31% 29% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,83 0,79 0,87
Tegen in de tweede helft 0,69 0,57 0,80
De nul gehouden in de tweede helft 55% 57% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 36% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 41% 50% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 36% 47%
Evenveel in beide helften 17% 14% 20%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
15%
9%
9%
21%
6%
9%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
8%
14%
8%
17%
11%
3%
17%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 0,14 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,10 bij de tegenstander. In 3% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,14 0,14 0,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,07 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,10 0,14 0,07
Zelf over 1.5 kaarten 7% 7% 7%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 3% 7% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 3% 7% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Estoril

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 21%
2 - 1 4 12%
1 - 1 4 12%
1 - 3 3 9%
0 - 2 3 9%
4 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 1 2 6%
7 - 2 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook