Statistieken Estoril 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2024, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Estoril
Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,35 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 12 | 10 | 12 | 48 | 53 | -5 | 46 | 1,35 |
| Thuis | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 | 23 | 0 | 25 | 1,47 |
| Uit | 17 | 5 | 6 | 6 | 25 | 30 | -5 | 21 | 1,24 |
Basisstatistieken Estoril
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 35% | 41% | 29% |
| Gelijk | 29% | 24% | 35% |
| Verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,41 | 1,35 | 1,47 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,56 | 1,35 | 1,76 |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
| Niet gescoord | 32% | 29% | 35% |
| Als eerste gescoord | 41% | 53% | 29% |
Doelpuntenstatistieken Estoril
Estoril scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,41 | 1,35 | 1,47 |
| Minstens 1 keer gescoord | 68% | 71% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 47% | 41% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 12% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 12% | 6% |
| In beide helften gescoord | 24% | 12% | 35% |
| Niet gescoord | 32% | 29% | 35% |
Tegendoelpunten Estoril
Aan de andere kant incasseerde Estoril 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,56 | 1,35 | 1,76 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 71% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 47% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 12% | 24% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 6% | 6% | 6% |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
Over/under statistieken Estoril
In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,97 | 2,71 | 3,24 |
| Over 0.5 | 91% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 79% | 76% | 82% |
| Over 2.5 | 71% | 65% | 76% |
| Over 3.5 | 41% | 29% | 53% |
| Over 4.5 | 12% | 12% | 12% |
| Over 5.5 | 3% | 0% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Estoril
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 59%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 53% | 59% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 12% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 12% | 18% | 6% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 12% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26% | 29% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 18% | 41% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 0% | 12% |
Statistieken per helft
Estoril scoorde 24 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 26% | 35% | 18% |
| Eerste helft gelijk | 41% | 47% | 35% |
| Eerste helft verloren | 32% | 18% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,71 | 0,82 | 0,59 |
| Tegen in de eerste helft | 0,74 | 0,65 | 0,82 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 41% | 53% | 29% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 59% | 53% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 32% | 24% | 41% |
| Tweede helft gelijk | 38% | 47% | 29% |
| Tweede helft verloren | 29% | 29% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,71 | 0,53 | 0,88 |
| Tegen in de tweede helft | 0,82 | 0,71 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 44% | 53% | 35% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 65% | 35% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 38% | 53% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 35% | 35% | 35% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 12% | 41% |
Wanneer scoort Estoril?
De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Estoril
Estoril trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,76 | 3,76 | 3,76 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,06 | 5,00 | 5,12 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 76% | 76% | 76% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 47% | 41% | 53% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 12% | 18% | 6% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 50% | 53% | 47% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 32% | 41% | 24% |
Kaartenstatistieken Estoril
Estoril kreeg gemiddeld 2,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,79 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,44 | 2,65 | 2,24 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,00 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,79 | 1,59 | 2,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 79% | 94% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 35% | 35% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 65% | 59% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 41% | 41% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
Schoten en xG van Estoril
De ploeg loste gemiddeld 9,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,91 | 10,12 | 9,71 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,62 | 3,59 | 3,65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,15 | 4,41 | 3,88 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,09 | 11,18 | 13,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,17 | 1,10 | 1,24 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,58 | 1,35 | 1,81 |
| Balbezit | 49,1 | 47,4 | 50,8 |
Meest voorkomende uitslagen Estoril
De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 6 | 18% |
| 2 - 1 | 4 | 12% |
| 0 - 0 | 3 | 9% |
| 0 - 3 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.
Spelersstatistieken Estoril
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Alejandro José Marqués Méndez | 11 |
| Yanis Begraoui | 11 |
| João António Antunes Carvalho | 6 |
| André Filipe Ferreira Lacximicant | 5 |
| Vinicius Nelson de Souza Zanocelo | 2 |
Alejandro José Marqués Méndez is dit seizoen de topschutter van Estoril (11). Daarachter volgen Yanis Begraoui (11) en João António Antunes Carvalho (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Rafik Guitane | 4 |
| Jordan Holsgrove | 4 |
| Wagner Fabrício Cardoso Pina | 4 |
| João António Antunes Carvalho | 3 |
| Yanis Begraoui | 3 |
Rafik Guitane gaf de meeste assists bij Estoril (4). Daarachter volgen Jordan Holsgrove (4) en Wagner Fabrício Cardoso Pina (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alejandro José Marqués Méndez | 34 |
| Yanis Begraoui | 34 |
| André Filipe Ferreira Lacximicant | 33 |
| Kevin José Chamorro Rodríguez | 32 |
| Vinicius Nelson de Souza Zanocelo | 32 |
Alejandro José Marqués Méndez speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (34). Daarachter volgen Yanis Begraoui (34) en André Filipe Ferreira Lacximicant (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Pedro Miguel Costa Álvaro | 9 |
| Vinicius Nelson de Souza Zanocelo | 8 |
| Kevin Boma | 7 |
| Miguel Ângelo da Silva Rocha | 6 |
| Jordan Holsgrove | 6 |
Pedro Miguel Costa Álvaro pakte de meeste kaarten bij Estoril (9). Daarachter volgen Vinicius Nelson de Souza Zanocelo (8) en Kevin Boma (7).
Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers