Statistieken Estoril 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 0,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 8 6 20 29 61 -32 30 0,88
Thuis 17 5 3 9 17 29 -12 18 1,06
Uit 17 3 3 11 12 32 -20 12 0,71
Punten per wedstrijd 0,88
Gescoord per wedstrijd 0,85
Tegen per wedstrijd 1,79
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 24% 29% 18%
Gelijk 18% 18% 18%
Verloren 59% 53% 65%
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,00 0,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,79 1,71 1,88
De nul gehouden 21% 24% 18%
Niet gescoord 50% 47% 53%
Als eerste gescoord 29% 47% 12%

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 0,85 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 106 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,00 0,71
Minstens 1 keer gescoord 50% 53% 47%
Minstens 2 keer gescoord 24% 29% 18%
Minstens 3 keer gescoord 12% 18% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 15% 24% 6%
Niet gescoord 50% 47% 53%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 61 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,79 1,71 1,88
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 76% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 59% 59% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 18% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 21% 24% 18%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 2,71 2,59
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 79% 94% 65%
Over 2.5 50% 47% 53%
Over 3.5 26% 18% 35%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 38% 35% 41%
Beide ploegen scoren + winst 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 24% 41%
Geen btts + over 2.5 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Estoril scoorde 15 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 36 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 41% 12%
Eerste helft gelijk 26% 12% 41%
Eerste helft verloren 47% 47% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,59 0,29
Tegen in de eerste helft 0,74 0,71 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 47% 47% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 53% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 15% 18% 12%
Tweede helft gelijk 29% 24% 35%
Tweede helft verloren 56% 59% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,41 0,41 0,41
Tegen in de tweede helft 1,06 1,00 1,12
De nul gehouden in de tweede helft 32% 24% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 71% 71% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 18% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 29% 47%
Evenveel in beide helften 38% 53% 24%

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
10%
10%
3%
21%
3%
14%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
15%
2%
8%
11%
16%
13%
7%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Estoril trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,21 5,24 5,18
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,38 5,18 5,59
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 88% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 35% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 18% 41%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 74% 76% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 59% 59% 59%

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,56 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,24 2,18 2,29
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,12 0,29
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,56 2,47 2,65
Zelf over 1.5 kaarten 85% 82% 88%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 47% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 76% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 68% 65% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 41% 47%

Schoten en xG van Estoril

De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 28%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,71 14,06 13,35
Schoten op doel per wedstrijd 3,79 3,82 3,76
Schoten naast per wedstrijd 6,26 6,41 6,12
Schoten tegen per wedstrijd 11,21 11,06 11,35
Balbezit 53,2 52,4 54,0

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 7 21%
1 - 2 3 9%
1 - 3 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 1 3 9%
3 - 0 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 1 2 6%
1 - 1 2 6%
0 - 6 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Spelersstatistieken Estoril

Topschutters
Speler Doelpunten
Kléber Laube Pinheiro 6
Allano Brendon de Souza Lima 5
Lucas Evangelista Santana de Oliveir 4
Rafik Halliche 2
Eduardo Antonio Machado Teixeira 2

Kléber Laube Pinheiro is dit seizoen de topschutter van Estoril (6). Daarachter volgen Allano Brendon de Souza Lima (5) en Lucas Evangelista Santana de Oliveir (4).

Topschutters Estoril

Meeste assists
Speler Assists
Lucas Evangelista Santana de Oliveir 3
Eduardo Antonio Machado Teixeira 2
Aylton Filipe Boa Morte 1
Pedro Filipe Figueiredo Rodrigues 1
Fernando Manuel Ferreira Fonseca 1

Lucas Evangelista Santana de Oliveir gaf de meeste assists bij Estoril (3). Daarachter volgen Eduardo Antonio Machado Teixeira (2) en Aylton Filipe Boa Morte (1).

Assists Estoril

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Lucas Evangelista Santana de Oliveir 34
Eduardo Antonio Machado Teixeira 31
Allano Brendon de Souza Lima 29
André Filipe Claro de Jesus 27
Rafik Halliche 23

Lucas Evangelista Santana de Oliveir speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (34). Daarachter volgen Eduardo Antonio Machado Teixeira (31) en Allano Brendon de Souza Lima (29).

Wedstrijden Estoril

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Allano Brendon de Souza Lima 12
Kléber Laube Pinheiro 6
Ailton Ferreira Silva 5
Fernando Manuel Ferreira Fonseca 5
Eduardo Antonio Machado Teixeira 5

Allano Brendon de Souza Lima pakte de meeste kaarten bij Estoril (12). Daarachter volgen Kléber Laube Pinheiro (6) en Ailton Ferreira Silva (5).

Kaarten Estoril

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook