Statistieken Estoril 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,18 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,41 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 13 12 38 56 -18 40 1,18
Thuis 17 6 6 5 22 24 -2 24 1,41
Uit 17 3 7 7 16 32 -16 16 0,94
Punten per wedstrijd 1,18
Gescoord per wedstrijd 1,12
Tegen per wedstrijd 1,65
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 18%
Gelijk 38% 35% 41%
Verloren 35% 29% 41%
Gescoord per wedstrijd 1,12 1,29 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,65 1,41 1,88
De nul gehouden 18% 29% 6%
Niet gescoord 21% 6% 35%
Als eerste gescoord 41% 59% 24%

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,12 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 81 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,12 1,29 0,94
Minstens 1 keer gescoord 79% 94% 65%
Minstens 2 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 26% 29% 24%
Niet gescoord 21% 6% 35%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 56 doelpunten, gemiddeld 1,65 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,65 1,41 1,88
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 71% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 41% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 18% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 18% 29% 6%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,76 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,76 2,71 2,82
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 76% 88%
Over 2.5 50% 41% 59%
Over 3.5 24% 24% 24%
Over 4.5 15% 18% 12%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 65% 65%
Beide ploegen scoren + winst 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 35% 35% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 41% 41%
Geen btts + over 2.5 9% 0% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 18% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 47% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 12% 18% 6%

Statistieken per helft

Estoril scoorde 15 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 35% 6%
Eerste helft gelijk 41% 35% 47%
Eerste helft verloren 38% 29% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,53 0,35
Tegen in de eerste helft 0,76 0,53 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 47% 65% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 47% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 29% 18%
Tweede helft gelijk 47% 41% 53%
Tweede helft verloren 29% 29% 29%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,76 0,59
Tegen in de tweede helft 0,88 0,88 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 32% 29% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 29% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 12% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 53% 53%
Evenveel in beide helften 26% 35% 18%

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
3%
13%
8%
18%
8%
13%
13%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
13%
2%
21%
5%
20%
5%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Estoril

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 24%
2 - 1 4 12%
1 - 0 4 12%
1 - 2 4 12%
2 - 2 3 9%
0 - 2 2 6%
3 - 3 1 3%
2 - 0 1 3%
2 - 3 1 3%
1 - 5 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook