Statistieken Estoril 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2019, 24 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 24 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,63 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,08 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 24 12 3 9 35 26 9 39 1,63
Thuis 12 8 1 3 22 11 11 25 2,08
Uit 12 4 2 6 13 15 -2 14 1,17
Punten per wedstrijd 1,63
Gescoord per wedstrijd 1,46
Tegen per wedstrijd 1,08
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 67% 33%
Gelijk 13% 8% 17%
Verloren 38% 25% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,83 1,08
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,92 1,25
De nul gehouden 29% 33% 25%
Niet gescoord 21% 8% 33%
Als eerste gescoord 50% 50% 50%

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 1,46 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,46 1,83 1,08
Minstens 1 keer gescoord 79% 92% 67%
Minstens 2 keer gescoord 38% 50% 25%
Minstens 3 keer gescoord 21% 33% 8%
Minstens 4 keer gescoord 8% 8% 8%
In beide helften gescoord 25% 42% 8%
Niet gescoord 21% 8% 33%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 26 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,92 1,25
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 67% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 25% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 29% 33% 25%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,54 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,54 2,75 2,33
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 79% 83% 75%
Over 2.5 46% 58% 33%
Over 3.5 21% 25% 17%
Over 4.5 8% 8% 8%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 58% 42%
Beide ploegen scoren + winst 21% 33% 8%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 8% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 50% 25%
Geen btts + over 2.5 8% 8% 8%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 25% 17%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Estoril scoorde 14 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 42% 8%
Eerste helft gelijk 54% 33% 75%
Eerste helft verloren 21% 25% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,83 0,33
Tegen in de eerste helft 0,46 0,50 0,42
De nul gehouden in de eerste helft 54% 50% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 54% 33% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 42% 33%
Tweede helft gelijk 29% 42% 17%
Tweede helft verloren 33% 17% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,88 1,00 0,75
Tegen in de tweede helft 0,63 0,42 0,83
De nul gehouden in de tweede helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 33% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 33% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 58% 42% 75%
Evenveel in beide helften 13% 25% 0%

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
9%
11%
9%
14%
20%
6%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
0%
15%
15%
8%
12%
12%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Estoril trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,50 6,17 4,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,42 3,83 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 83% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 0% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 83% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 67% 67%

Gebaseerd op 12 van de 24 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 2,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,42 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,79 2,83 2,75
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,08 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,42 2,17 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 83% 92% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 63% 67% 58%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 75% 75% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 63% 58% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 50% 50%

Schoten en xG van Estoril

De ploeg loste gemiddeld 8,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,1 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,22 9,25 7,40
Schoten op doel per wedstrijd 3,11 2,75 3,40
Schoten naast per wedstrijd 5,11 6,50 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 7,00 6,25 7,60
Balbezit 51,6 55,7 49,2

Gebaseerd op 9 van de 24 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 3 van de 24 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 3 13%
1 - 0 3 13%
1 - 1 3 13%
1 - 2 3 13%
4 - 1 2 8%
3 - 1 2 8%
0 - 1 2 8%
0 - 2 2 8%
3 - 0 1 4%
2 - 1 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook