Statistieken Estoril 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Estoril

Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 33 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 6 19 49 58 -9 33 0,97
Thuis 17 8 1 8 25 18 7 25 1,47
Uit 17 1 5 11 24 40 -16 8 0,47
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 1,71
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Estoril

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 47% 6%
Gelijk 18% 6% 29%
Verloren 56% 47% 65%
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,47 1,41
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,06 2,35
De nul gehouden 29% 47% 12%
Niet gescoord 15% 18% 12%
Als eerste gescoord 47% 65% 29%

Doelpuntenstatistieken Estoril

Estoril scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,47 1,41
Minstens 1 keer gescoord 85% 82% 88%
Minstens 2 keer gescoord 32% 29% 35%
Minstens 3 keer gescoord 18% 18% 18%
Minstens 4 keer gescoord 9% 18% 0%
In beide helften gescoord 15% 18% 12%
Niet gescoord 15% 18% 12%

Tegendoelpunten Estoril

Aan de andere kant incasseerde Estoril 58 doelpunten, gemiddeld 1,71 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,06 2,35
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 53% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 35% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 18% 47%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 0% 18%
De nul gehouden 29% 47% 12%

Over/under statistieken Estoril

In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 3,15 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,15 2,53 3,76
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 71% 59% 82%
Over 2.5 62% 53% 71%
Over 3.5 47% 41% 53%
Over 4.5 18% 0% 35%
Over 5.5 12% 0% 24%

Beide ploegen scoren bij Estoril

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 82%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 35% 82%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 44% 29% 59%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 35% 71%
Geen btts + over 2.5 9% 18% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 12% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 35% 18% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 12%

Statistieken per helft

Estoril scoorde 15 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 15% 24% 6%
Eerste helft gelijk 47% 53% 41%
Eerste helft verloren 38% 24% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,47 0,41
Tegen in de eerste helft 0,82 0,53 1,12
De nul gehouden in de eerste helft 53% 76% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 65% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 47% 29%
Tweede helft gelijk 32% 29% 35%
Tweede helft verloren 29% 24% 35%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
Tegen in de tweede helft 0,88 0,53 1,24
De nul gehouden in de tweede helft 47% 65% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 24% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 59% 59%
Evenveel in beide helften 15% 18% 12%

Wanneer scoort Estoril?

De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
4%
6%
4%
12%
16%
18%
6%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
9%
12%
16%
14%
12%
5%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Estoril

Estoril trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,03 4,82 5,33
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,72 5,18 4,08
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 88% 92%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 71% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 47% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 18% 8%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 59% 83%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 41% 67%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Estoril

Estoril kreeg gemiddeld 2,26 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,68 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,26 2,29 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,12 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,68 2,65 2,71
Zelf over 1.5 kaarten 71% 71% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 53% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 71% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 59% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 38% 35% 41%

Schoten en xG van Estoril

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,00 11,24 13,08
Schoten op doel per wedstrijd 4,31 4,29 4,33
Schoten naast per wedstrijd 4,48 4,41 4,58
Schoten tegen per wedstrijd 13,00 13,65 12,08
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,12 1,12
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,21 1,20 1,22
Balbezit 50,3 49,3 51,8

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Estoril

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
1 - 2 5 15%
1 - 3 5 15%
0 - 1 4 12%
4 - 0 3 9%
2 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 1 2 6%
3 - 3 1 3%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.

Spelersstatistieken Estoril

Topschutters
Speler Doelpunten
Alejandro José Marqués Méndez 9
Cassiano Dias Moreira 7
Rodrigo Martins Gomes 7
Rafik Guitane 5
João Miguel Vieira Freitas Silva Marques 5

Alejandro José Marqués Méndez is dit seizoen de topschutter van Estoril (9). Daarachter volgen Cassiano Dias Moreira (7) en Rodrigo Martins Gomes (7).

Topschutters Estoril

Meeste assists
Speler Assists
Rodrigo Martins Gomes 7
João Miguel Vieira Freitas Silva Marques 5
Rafik Guitane 3
Cassiano Dias Moreira 3
Jordan Holsgrove 2

Rodrigo Martins Gomes gaf de meeste assists bij Estoril (7). Daarachter volgen João Miguel Vieira Freitas Silva Marques (5) en Rafik Guitane (3).

Assists Estoril

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alejandro José Marqués Méndez 34
Marcelo Henrique Passos Carné 34
João Carlos Cardoso Santo 34
Daniel Alexis Leite Figueira 34
Rafik Guitane 33

Alejandro José Marqués Méndez speelde de meeste wedstrijden voor Estoril (34). Daarachter volgen Marcelo Henrique Passos Carné (34) en João Carlos Cardoso Santo (34).

Wedstrijden Estoril

Meeste kaarten
Speler Kaarten
João Miguel Vieira Freitas Silva Marques 8
Jordan Holsgrove 7
Pedro Miguel Costa Álvaro 7
Rodrigo Martins Gomes 6
Bernardo Maria Morais Cardoso Vital 6

João Miguel Vieira Freitas Silva Marques pakte de meeste kaarten bij Estoril (8). Daarachter volgen Jordan Holsgrove (7) en Pedro Miguel Costa Álvaro (7).

Kaarten Estoril

Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook