Statistieken Estoril 2020
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2020, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Estoril
Estoril speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 2,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 20 | 10 | 4 | 55 | 26 | 29 | 70 | 2,06 |
| Thuis | 17 | 10 | 6 | 1 | 33 | 15 | 18 | 36 | 2,12 |
| Uit | 17 | 10 | 4 | 3 | 22 | 11 | 11 | 34 | 2,00 |
Basisstatistieken Estoril
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 59% | 59% | 59% |
| Gelijk | 29% | 35% | 24% |
| Verloren | 12% | 6% | 18% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,62 | 1,94 | 1,29 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,88 | 0,65 |
| De nul gehouden | 50% | 41% | 59% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
| Als eerste gescoord | 74% | 71% | 76% |
Doelpuntenstatistieken Estoril
Estoril scoorde 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,62 | 1,94 | 1,29 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 94% | 82% |
| Minstens 2 keer gescoord | 44% | 47% | 41% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 41% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 29% | 47% | 12% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 18% |
Tegendoelpunten Estoril
Aan de andere kant incasseerde Estoril 26 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,88 | 0,65 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 59% | 41% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 21% | 24% | 18% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 6% | 6% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 41% | 59% |
Over/under statistieken Estoril
In een wedstrijd van Estoril vallen er gemiddeld 2,38 doelpunten. In 35% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,38 | 2,82 | 1,94 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 62% | 71% | 53% |
| Over 2.5 | 35% | 53% | 18% |
| Over 3.5 | 26% | 35% | 18% |
| Over 4.5 | 15% | 18% | 12% |
| Over 5.5 | 6% | 12% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Estoril
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 29%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 59% | 29% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 24% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 29% | 41% | 18% |
| Geen btts + over 2.5 | 6% | 12% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 24% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 41% | 18% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 12% | 6% |
Statistieken per helft
Estoril scoorde 24 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 44% | 59% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 35% | 59% |
| Eerste helft verloren | 9% | 6% | 12% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,71 | 0,94 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,29 | 0,24 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 76% | 71% | 82% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 41% | 18% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft gelijk | 44% | 53% | 35% |
| Tweede helft verloren | 18% | 12% | 24% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,91 | 1,00 | 0,82 |
| Tegen in de tweede helft | 0,50 | 0,59 | 0,41 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 65% | 59% | 71% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 41% | 41% | 41% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 35% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 47% | 65% |
| Evenveel in beide helften | 15% | 18% | 12% |
Wanneer scoort Estoril?
De meeste doelpunten van Estoril vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Estoril
Estoril trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,70 | 4,88 | 4,50 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,30 | 4,18 | 4,44 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 76% | 76% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 59% | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 35% | 31% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 12% | 12% | 13% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 82% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 65% | 50% |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Estoril
Estoril kreeg gemiddeld 2,85 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,82 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,85 | 3,18 | 2,53 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,12 | 0,18 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,82 | 2,71 | 2,94 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 76% | 76% | 76% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 56% | 53% | 59% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 82% | 82% | 82% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 65% | 65% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 47% | 53% |
Schoten en xG van Estoril
De ploeg loste gemiddeld 8,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 52%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8,44 | 9,42 | 7,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,37 | 4,92 | 3,93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,07 | 4,50 | 3,73 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,78 | 6,33 | 7,13 |
| Balbezit | 55,5 | 58,2 | 53,2 |
Gebaseerd op 27 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Estoril
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 9 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 9 | 26% |
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 2 - 0 | 4 | 12% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Estoril.
Estoril · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers