1. Bundesliga
Klassement 2025 / 2026
Bundesliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bayern Munich
|
89 | 34 | 28 | 1 | 5 | 122 | 36 | +86 | 4.6 | Harry Kane 36 | Manuel Neuer 8 | 2,62 | 65% | 94% |
| 2 |
Borussia Dortmund
|
73 | 34 | 22 | 5 | 7 | 70 | 34 | +36 | 3.1 | Serhou Guirassy 17 | Gregor Kobel 14 | 2,15 | 50% | 56% |
| 3 |
RB Leipzig
|
65 | 34 | 20 | 9 | 5 | 66 | 47 | +19 | 3.3 | Christoph Baumgartner 13 | Péter Gulácsi 10 | 1,91 | 62% | 71% |
| 4 |
VfB Stuttgart
|
62 | 34 | 18 | 8 | 8 | 71 | 49 | +22 | 3.5 | Deniz Undav 18 | Alexander Nübel 10 | 1,82 | 62% | 74% |
| 5 |
1899 Hoffenheim
|
61 | 34 | 18 | 9 | 7 | 65 | 52 | +13 | 3.4 | Andrej Kramarić 14 | Oliver Baumann 7 | 1,79 | 65% | 71% |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
59 | 34 | 17 | 9 | 8 | 68 | 47 | +21 | 3.4 | Patrik Schick 16 | Mark Flekken 5 | 1,74 | 65% | 59% |
| 7 |
SC Freiburg
|
47 | 34 | 13 | 13 | 8 | 51 | 57 | -6 | 3.2 | Igor Matanovic 11 | Noah Atubolu 6 | 1,38 | 62% | 65% |
| 8 |
Eintracht Frankfurt
|
44 | 34 | 11 | 12 | 11 | 61 | 65 | -4 | 3.7 | Jonathan Michael Burkardt 13 | Michael Zetterer 6 | 1,29 | 74% | 68% |
| 9 |
FC Augsburg
|
43 | 34 | 12 | 15 | 7 | 45 | 61 | -16 | 3.1 | Michael Gregoritsch 6 | Finn Dahmen 5 | 1,26 | 62% | 62% |
| 10 |
FSV Mainz 05
|
40 | 34 | 10 | 14 | 10 | 44 | 53 | -9 | 2.9 | Nadiem Amiri 12 | Daniel Batz 4 | 1,18 | 62% | 53% |
| 11 |
Union Berlin
|
39 | 34 | 10 | 15 | 9 | 44 | 58 | -14 | 3 | Oliver Burke 6 | Frederik Rønnow 5 | 1,15 | 62% | 62% |
| 12 |
Borussia Monchengladbach
|
38 | 34 | 9 | 14 | 11 | 42 | 53 | -11 | 2.8 | Haris Tabakovic 12 | Moritz Nicolas 13 | 1,12 | 41% | 53% |
| 13 |
Hamburger SV
|
38 | 34 | 9 | 14 | 11 | 40 | 54 | -14 | 2.8 | Fabio Daniel Ferreira Vieira 7 | Daniel Heuer Fernandes 6 | 1,12 | 65% | 56% |
| 14 |
FC Koln
|
32 | 34 | 7 | 16 | 11 | 49 | 63 | -14 | 3.3 | Said El Mala 13 | Marvin Schwäbe 3 | 0,94 | 79% | 65% |
| 15 |
Werder Bremen
|
32 | 34 | 8 | 18 | 8 | 37 | 60 | -23 | 2.9 | Jens Stage 10 | Mio Backhaus 4 | 0,94 | 47% | 53% |
| 16 |
VfL Wolfsburg
|
29 | 34 | 7 | 19 | 8 | 45 | 69 | -24 | 3.4 | Dženan Pejčinović 9 | Kamil Grabara 3 | 0,83 | 72% | 64% |
| 17 |
FC Heidenheim
|
26 | 34 | 6 | 20 | 8 | 41 | 72 | -31 | 3.3 | Budu Zivzivadze 6 | Diant Ramaj 1 | 0,76 | 62% | 68% |
| 18 |
FC St. Pauli
|
26 | 34 | 6 | 20 | 8 | 29 | 60 | -31 | 2.6 | Danel Sinani 5 | Nikola Vasilj 5 | 0,76 | 56% | 56% |
1. Bundesliga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Bayern Munich aan de top en FC St. Pauli aan de onderkant is 63 punten.
- • Het onderste team (FC St. Pauli) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Bayern Munich op de 1e en Borussia Dortmund op de 2e plaats is 16 punten.
1. Bundesliga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Bayern Munich (14/17 overwinningen, 82%)
- • Beste uitrecord: Bayern Munich (14/17 overwinningen, 82%)
- • Grootste thuisvoordeel: SC Freiburg (+1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Bayern Munich (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (544 thuis, 446 uit)
Plaats dit klassement op je website
Uitslagen 2025 / 2026
Statistieken 1. Bundesliga 2025 / 2026
Alle cijfers hieronder gaan over 308 gespeelde wedstrijden in 1. Bundesliga 2025 / 2026.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 135 (44%) |
| Gelijkspel | 76 (25%) |
| Uitploeg wint | 97 (31%) |
| Doelpunten thuisploegen | 546 (1,77 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 447 (1,45 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 295 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 257 | 83% | 17% |
| Over 2.5 | 196 | 64% | 36% |
| Over 3.5 | 131 | 43% | 57% |
| Over 4.5 | 63 | 20% | 80% |
| Over 5.5 | 33 | 11% | 89% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 444 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 549 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 69 (22%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 110 (36%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 25 (8%) |
| Minuten per doelpunt | 27,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 34 | 11% |
| 2 - 1 | 27 | 8.8% |
| 1 - 0 | 22 | 7.1% |
| 1 - 2 | 22 | 7.1% |
| 3 - 1 | 21 | 6.8% |
| 2 - 0 | 18 | 5.8% |
| 2 - 2 | 17 | 5.5% |
| 0 - 1 | 16 | 5.2% |
| 1 - 3 | 14 | 4.5% |
| 0 - 0 | 13 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (308 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 | 68 | 22.1% |
| 3 | 65 | 21.1% |
| 2 | 61 | 19.8% |
| 1 | 38 | 12.3% |
| 5 | 30 | 9.7% |
| 6 | 23 | 7.5% |
| 0 | 13 | 4.2% |
| 7 | 6 | 1.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,73 |
| Thuisploeg | 5,55 |
| Uitploeg | 4,18 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 61% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 51% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 37% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 30% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 24% |
Gebaseerd op 260 van de 308 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,00 |
| Gele kaarten | 1177 |
| Rode kaarten | 54 |
| Over 2.5 kaarten | 73% |
| Over 3.5 kaarten | 54% |
| Over 4.5 kaarten | 36% |
| Over 5.5 kaarten | 21% |
| Over 6.5 kaarten | 15% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,65 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,66 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 20,96 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,56 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,77 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,39 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Bayern Munich
|
122 |
VfB Stuttgart
|
71 |
Borussia Dortmund
|
70 |
Bayer Leverkusen
|
68 |
RB Leipzig
|
66 |
1899 Hoffenheim
|
65 |
Eintracht Frankfurt
|
61 |
SC Freiburg
|
51 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
FC Heidenheim
|
72 |
VfL Wolfsburg
|
71 |
Eintracht Frankfurt
|
65 |
FC Koln
|
63 |
FC Augsburg
|
61 |
Werder Bremen
|
60 |
FC St. Pauli
|
60 |
Union Berlin
|
58 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Borussia Dortmund
|
15 |
Borussia Monchengladbach
|
13 |
Bayern Munich
|
12 |
RB Leipzig
|
11 |
VfB Stuttgart
|
11 |
Bayer Leverkusen
|
8 |
1899 Hoffenheim
|
7 |
Eintracht Frankfurt
|
7 |
| Team | Punten |
|---|---|
Bayern Munich
|
2,62 |
Borussia Dortmund
|
2,15 |
RB Leipzig
|
1,91 |
VfB Stuttgart
|
1,82 |
1899 Hoffenheim
|
1,79 |
Bayer Leverkusen
|
1,74 |
SC Freiburg
|
1,38 |
Eintracht Frankfurt
|
1,29 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Koln
|
79% |
Eintracht Frankfurt
|
74% |
VfL Wolfsburg
|
72% |
Bayern Munich
|
65% |
Bayer Leverkusen
|
65% |
1899 Hoffenheim
|
65% |
Hamburger SV
|
65% |
RB Leipzig
|
62% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Bayern Munich
|
94% |
VfB Stuttgart
|
74% |
RB Leipzig
|
71% |
1899 Hoffenheim
|
71% |
Eintracht Frankfurt
|
68% |
FC Heidenheim
|
68% |
SC Freiburg
|
65% |
FC Koln
|
65% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hamburger SV
|
2,53 |
FC Augsburg
|
2,44 |
Werder Bremen
|
2,41 |
1899 Hoffenheim
|
2,24 |
FSV Mainz 05
|
2,21 |
VfL Wolfsburg
|
2,19 |
Union Berlin
|
2,15 |
Bayer Leverkusen
|
2,12 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Bayern Munich
|
6,04 |
1899 Hoffenheim
|
5,75 |
Bayer Leverkusen
|
5,66 |
VfB Stuttgart
|
5,60 |
FSV Mainz 05
|
5,32 |
RB Leipzig
|
5,19 |
FC St. Pauli
|
4,97 |
Borussia Dortmund
|
4,88 |
Spelers in cijfers
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Harry Kane Bayern Munich | 36 |
| Deniz Undav VfB Stuttgart | 18 |
| Serhou Guirassy Borussia Dortmund | 17 |
| Patrik Schick Bayer Leverkusen | 16 |
| Luis Fernando Díaz Marulanda Bayern Munich | 15 |
| Michael Olise Bayern Munich | 15 |
| Andrej Kramarić 1899 Hoffenheim | 14 |
| Christoph Baumgartner RB Leipzig | 13 |
| Speler | Assists |
|---|---|
| Michael Olise Bayern Munich | 19 |
| Julian Ryerson Borussia Dortmund | 15 |
| Luis Fernando Díaz Marulanda Bayern Munich | 14 |
| Konrad Laimer Bayern Munich | 9 |
| Christian Dannemann Eriksen VfL Wolfsburg | 9 |
| Jamie Leweling VfB Stuttgart | 9 |
| Andrej Ilić Union Berlin | 9 |
| Fares Chaïbi Eintracht Frankfurt | 9 |
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Dominik Kohr FSV Mainz 05 | 13 |
| Eric Martel FC Koln | 13 |
| Nicolai Remberg Hamburger SV | 11 |
| Christoph Baumgartner RB Leipzig | 10 |
| Niklas Stark Werder Bremen | 10 |
| Marco Friedl Werder Bremen | 10 |
| Nicolás Capaldo Toboas Hamburger SV | 10 |
| Konrad Laimer Bayern Munich | 9 |
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Kamil Grabara VfL Wolfsburg | 35 |
| Maarten Vandevoordt RB Leipzig | 34 |
| Leon Goretzka Bayern Munich | 34 |
| Christian Günter SC Freiburg | 34 |
| Vincenzo Grifo SC Freiburg | 34 |
| Lucas Höler SC Freiburg | 34 |
| Finn Dahmen FC Augsburg | 34 |
| Maximilian Eggestein SC Freiburg | 34 |
Meer over 1. Bundesliga
Samenstelling
De Bundesliga bestaat uit 2 delen 1. Bundesliga (de hoogste Duitse divisie) en 2. Bundesliga (de tweede divisie van Duitsland). Sinds 2008 is er ook een derde nationale competitie de 3. Liga. De 3. Liga heeft niet de naam Bundesliga omdat deze 3de reeks door een andere voetbalfederatie georganiseerd wordt.
De Bundesliga 1 & 2 worden door de Deutsche Fußball Liga (DFL) gemanaged en de 3. Liga door Deutscher Fußball-Bund (DFB). Het komt er eigenlijk op neer dat de DFL een onderdeel is van de DFB. De DFL houdt zich enkel bezig met de Duitse profliga's. De overkoepelende DFB is te vergelijken met de Belgische KBVB en staat ook in voor het Duitse voetbalelftal.
Nieuws 1. Bundesliga
Meer info
Winstreeks
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Hamburger SV
|
| 2 |
FC Augsburg
|
Verliesreeks
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC St. Pauli
|
| 2 |
Werder Bremen
|
| 2 |
Eintracht Frankfurt
|
Ongeslagen reeks
| # | Team |
|---|---|
| 14 |
Bayern Munich
|
| 6 |
FC Augsburg
|
| 5 |
1899 Hoffenheim
|
| 3 |
FC Heidenheim
|
| 3 |
VfB Stuttgart
|
| 2 |
Union Berlin
|
| 2 |
Hamburger SV
|

















