Statistieken Exeter City 2025

Alle cijfers hieronder gaan over League One 2025, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,07 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 12 13 21 52 61 -9 49 1,07
Thuis 23 8 7 8 30 29 1 31 1,35
Uit 23 4 6 13 22 32 -10 18 0,78
Punten per wedstrijd 1,07
Gescoord per wedstrijd 1,13
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 17%
Gelijk 28% 30% 26%
Verloren 46% 35% 57%
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,30 0,96
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,26 1,39
De nul gehouden 28% 39% 17%
Niet gescoord 35% 30% 39%
Als eerste gescoord 37% 35% 39%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 52 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 80 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,30 0,96
Minstens 1 keer gescoord 65% 70% 61%
Minstens 2 keer gescoord 28% 30% 26%
Minstens 3 keer gescoord 17% 26% 9%
Minstens 4 keer gescoord 2% 4% 0%
In beide helften gescoord 22% 26% 17%
Niet gescoord 35% 30% 39%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 61 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,26 1,39
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 61% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 30% 48%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 17% 9%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 13% 0%
De nul gehouden 28% 39% 17%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,46 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,46 2,57 2,35
Over 0.5 93% 91% 96%
Over 1.5 65% 74% 57%
Over 2.5 46% 48% 43%
Over 3.5 24% 22% 26%
Over 4.5 11% 13% 9%
Over 5.5 7% 9% 4%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 48%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 39% 48%
Beide ploegen scoren + winst 4% 4% 4%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 13% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 22% 43%
Geen btts + over 2.5 13% 26% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 22% 17%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 4% 4%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 17 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 33 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 22% 22% 22%
Eerste helft gelijk 33% 30% 35%
Eerste helft verloren 46% 48% 43%
Gescoord in de eerste helft 0,37 0,35 0,39
Tegen in de eerste helft 0,72 0,70 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 46% 43% 48%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 70% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 48% 30%
Tweede helft gelijk 39% 39% 39%
Tweede helft verloren 22% 13% 30%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,96 0,57
Tegen in de tweede helft 0,61 0,57 0,65
De nul gehouden in de tweede helft 61% 70% 52%
Niet gescoord in de tweede helft 48% 35% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 22% 43%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 48% 39%
Evenveel in beide helften 24% 30% 17%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
13%
6%
8%
15%
12%
12%
12%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
10%
18%
7%
8%
5%
7%
21%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Exeter City trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,59 5,42 3,86
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,46 4,58 6,23
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 95% 91%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 74% 59%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 42% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 16% 32%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 84% 55%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 49% 68% 32%

Gebaseerd op 41 van de 46 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,91 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,41 bij de tegenstander. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,91 1,61 2,22
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,41 1,39 1,43
Zelf over 1.5 kaarten 57% 52% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 26% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 48% 39% 57%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 17% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 4% 17%

Schoten en xG van Exeter City

De ploeg loste gemiddeld 10,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,12 12,58 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,37 4,53 2,36
Schoten naast per wedstrijd 3,71 4,32 3,18
Schoten tegen per wedstrijd 13,20 12,37 13,91
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,31 1,72 0,96
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,92 1,95 1,88
Balbezit 50,2 50,7 49,8

Gebaseerd op 41 van de 46 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 8 17%
1 - 2 6 13%
1 - 0 5 11%
1 - 1 5 11%
3 - 0 4 9%
2 - 2 3 7%
0 - 0 3 7%
0 - 2 3 7%
3 - 3 2 4%
0 - 4 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Spelersstatistieken Exeter City

Topschutters
Speler Doelpunten
Jayden Wareham 19
Josh Magennis 7
Reece Cole 7
Ilmari Niskanen 3
Timur Tuterov 3

Jayden Wareham is dit seizoen de topschutter van Exeter City (19). Daarachter volgen Josh Magennis (7) en Reece Cole (7).

Topschutters Exeter City

Meeste assists
Speler Assists
Ilmari Niskanen 13
Reece Cole 4
Jack Aitchison 4
Ethan Brierley 3
Ryan Rydel 2

Ilmari Niskanen gaf de meeste assists bij Exeter City (13). Daarachter volgen Reece Cole (4) en Jack Aitchison (4).

Assists Exeter City

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Ilmari Niskanen 46
Jack Bycroft 46
Jayden Wareham 46
Jack Aitchison 44
Ethan Brierley 44

Ilmari Niskanen speelde de meeste wedstrijden voor Exeter City (46). Daarachter volgen Jack Bycroft (46) en Jayden Wareham (46).

Wedstrijden Exeter City

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jayden Wareham 8
Pierce Sweeney 7
Jake Billy Doyle-Hayes 7
Josh Magennis 6
Ilmari Niskanen 6

Jayden Wareham pakte de meeste kaarten bij Exeter City (8). Daarachter volgen Pierce Sweeney (7) en Jake Billy Doyle-Hayes (7).

Kaarten Exeter City

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook