Statistieken Exeter City 2021

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2021, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 84 punten op, oftewel 1,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,09 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,57.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 23 15 8 65 41 24 84 1,83
Thuis 23 14 6 3 37 19 18 48 2,09
Uit 23 9 9 5 28 22 6 36 1,57
Punten per wedstrijd 1,83
Gescoord per wedstrijd 1,41
Tegen per wedstrijd 0,89
De nul gehouden 39%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 61% 39%
Gelijk 33% 26% 39%
Verloren 17% 13% 22%
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,61 1,22
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,83 0,96
De nul gehouden 39% 39% 39%
Niet gescoord 24% 26% 22%
Als eerste gescoord 45% 50% 41%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 48% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,61 1,22
Minstens 1 keer gescoord 76% 74% 78%
Minstens 2 keer gescoord 48% 65% 30%
Minstens 3 keer gescoord 11% 13% 9%
Minstens 4 keer gescoord 7% 9% 4%
In beide helften gescoord 23% 32% 14%
Niet gescoord 24% 26% 22%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 41 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,89 0,83 0,96
Minstens 1 tegendoelpunt 61% 61% 61%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 17% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 4% 9%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 39% 39% 39%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,30 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,30 2,43 2,17
Over 0.5 85% 83% 87%
Over 1.5 72% 70% 74%
Over 2.5 46% 52% 39%
Over 3.5 20% 22% 17%
Over 4.5 4% 9% 0%
Over 5.5 2% 4% 0%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 52%, op verplaatsing tot 52%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 52% 52%
Beide ploegen scoren + winst 26% 39% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 9% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 4% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 52% 30%
Geen btts + over 2.5 4% 0% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 18% 14%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 27% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 22 doelpunten voor rust en 40 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 23% 32% 14%
Eerste helft gelijk 50% 45% 55%
Eerste helft verloren 27% 23% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,73 0,27
Tegen in de eerste helft 0,45 0,41 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 61% 68% 55%
Niet gescoord in de eerste helft 64% 55% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 45% 45%
Tweede helft gelijk 41% 45% 36%
Tweede helft verloren 14% 9% 18%
Gescoord in de tweede helft 0,91 0,86 0,95
Tegen in de tweede helft 0,41 0,36 0,45
De nul gehouden in de tweede helft 61% 64% 59%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 41% 36%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 32% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 36% 45%
Evenveel in beide helften 34% 32% 36%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
5%
8%
8%
16%
15%
8%
13%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
13%
16%
8%
8%
11%
11%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Exeter City trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,78 6,22 5,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,39 3,61 5,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 78% 91%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 52% 78%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 35% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 22% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 78% 74% 83%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 54% 52% 57%

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,57 bij de tegenstander. In 41% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,32 1,14 1,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,57 1,50 1,64
Zelf over 1.5 kaarten 45% 41% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 14% 23%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 41% 32% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 20% 14% 27%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 0% 23%

Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.

Schoten en xG van Exeter City

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,20 13,00 11,39
Schoten op doel per wedstrijd 4,59 4,57 4,61
Schoten naast per wedstrijd 4,30 4,70 3,91
Schoten tegen per wedstrijd 9,00 8,57 9,43
Balbezit 52,4 53,7 51,1

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 8 17%
0 - 0 7 15%
2 - 0 6 13%
1 - 1 5 11%
1 - 0 4 9%
2 - 2 3 7%
1 - 2 3 7%
3 - 1 2 4%
0 - 1 2 4%
4 - 0 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook