Statistieken Exeter City 2015

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2015, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,52.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 17 13 16 63 65 -2 64 1,39
Thuis 23 6 11 6 32 33 -1 29 1,26
Uit 23 11 2 10 31 32 -1 35 1,52
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,37
Tegen per wedstrijd 1,41
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 26% 48%
Gelijk 28% 48% 9%
Verloren 35% 26% 43%
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,39 1,35
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,43 1,39
De nul gehouden 24% 22% 26%
Niet gescoord 22% 17% 26%
Als eerste gescoord 46% 43% 48%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 66 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,39 1,35
Minstens 1 keer gescoord 78% 83% 74%
Minstens 2 keer gescoord 43% 39% 48%
Minstens 3 keer gescoord 11% 13% 9%
Minstens 4 keer gescoord 4% 4% 4%
In beide helften gescoord 24% 22% 26%
Niet gescoord 22% 17% 26%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 65 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,43 1,39
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 78% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 43% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 17% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 4% 9%
De nul gehouden 24% 22% 26%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,78 doelpunten. In 48% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,78 2,83 2,74
Over 0.5 96% 91% 100%
Over 1.5 85% 83% 87%
Over 2.5 48% 48% 48%
Over 3.5 28% 35% 22%
Over 4.5 17% 22% 13%
Over 5.5 4% 4% 4%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 70%, op verplaatsing tot 48%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 70% 48%
Beide ploegen scoren + winst 17% 13% 22%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 39% 9%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 43% 39%
Geen btts + over 2.5 7% 4% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 30% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 43% 30%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 9% 0%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 28 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 30 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 17% 35%
Eerste helft gelijk 50% 61% 39%
Eerste helft verloren 24% 22% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,61 0,61
Tegen in de eerste helft 0,65 0,70 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 54% 48% 61%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 57% 57%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 26% 26%
Tweede helft gelijk 46% 52% 39%
Tweede helft verloren 28% 22% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,78 0,74
Tegen in de tweede helft 0,76 0,74 0,78
De nul gehouden in de tweede helft 39% 43% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 39% 43%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 35% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 46% 43% 48%
Evenveel in beide helften 24% 22% 26%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
10%
5%
11%
10%
6%
8%
21%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
6%
11%
20%
11%
9%
14%
5%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 17%
2 - 0 5 11%
2 - 1 5 11%
0 - 2 4 9%
1 - 0 3 7%
2 - 2 2 4%
2 - 3 2 4%
1 - 2 2 4%
1 - 4 2 4%
0 - 0 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook