Statistieken Exeter City 2016

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2016, 49 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 49 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 1,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,72.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 49 22 9 18 82 63 19 75 1,53
Thuis 24 9 5 10 39 31 8 32 1,33
Uit 25 13 4 8 43 32 11 43 1,72
Punten per wedstrijd 1,53
Gescoord per wedstrijd 1,67
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 45% 38% 52%
Gelijk 18% 21% 16%
Verloren 37% 42% 32%
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,63 1,72
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,29 1,28
De nul gehouden 27% 29% 24%
Niet gescoord 29% 33% 24%
Als eerste gescoord 57% 50% 64%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 82 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,63 1,72
Minstens 1 keer gescoord 71% 67% 76%
Minstens 2 keer gescoord 53% 50% 56%
Minstens 3 keer gescoord 33% 33% 32%
Minstens 4 keer gescoord 10% 13% 8%
In beide helften gescoord 33% 33% 32%
Niet gescoord 29% 33% 24%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 63 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,29 1,28
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 46% 36%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 13% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 27% 29% 24%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,96 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,96 2,92 3,00
Over 0.5 94% 92% 96%
Over 1.5 80% 79% 80%
Over 2.5 61% 58% 64%
Over 3.5 37% 38% 36%
Over 4.5 18% 17% 20%
Over 5.5 6% 8% 4%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 51% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 46%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 51% 46% 56%
Beide ploegen scoren + winst 24% 17% 32%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 13% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 14% 17% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 42% 52%
Geen btts + over 2.5 14% 17% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 13% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 21% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 4% 8%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 28 doelpunten voor rust en 54 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 38 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 38% 28%
Eerste helft gelijk 43% 38% 48%
Eerste helft verloren 24% 25% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,57 0,54 0,60
Tegen in de eerste helft 0,51 0,50 0,52
De nul gehouden in de eerste helft 61% 67% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 54% 52%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 43% 42% 44%
Tweede helft gelijk 22% 25% 20%
Tweede helft verloren 35% 33% 36%
Gescoord in de tweede helft 1,10 1,08 1,12
Tegen in de tweede helft 0,78 0,79 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 47% 50% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 46% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 25% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 54% 56%
Evenveel in beide helften 20% 21% 20%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
1%
5%
15%
17%
11%
7%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
10%
8%
11%
2%
3%
16%
16%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 49 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 10%
0 - 2 5 10%
3 - 0 4 8%
2 - 1 4 8%
3 - 1 3 6%
1 - 2 3 6%
0 - 0 3 6%
4 - 0 2 4%
4 - 1 2 4%
3 - 2 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook