Statistieken Exeter City 2019

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2019, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 68 punten op, oftewel 1,70 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 19 11 10 56 49 7 68 1,70
Thuis 20 11 7 2 34 20 14 40 2,00
Uit 20 8 4 8 22 29 -7 28 1,40
Punten per wedstrijd 1,70
Gescoord per wedstrijd 1,40
Tegen per wedstrijd 1,23
De nul gehouden 38%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 48% 55% 40%
Gelijk 28% 35% 20%
Verloren 25% 10% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,70 1,10
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 1,00 1,45
De nul gehouden 38% 45% 30%
Niet gescoord 20% 15% 25%
Als eerste gescoord 63% 65% 60%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,40 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,70 1,10
Minstens 1 keer gescoord 80% 85% 75%
Minstens 2 keer gescoord 33% 45% 20%
Minstens 3 keer gescoord 20% 25% 15%
Minstens 4 keer gescoord 5% 10% 0%
In beide helften gescoord 28% 35% 20%
Niet gescoord 20% 15% 25%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 49 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. In 38% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,23 1,00 1,45
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 55% 70%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 25% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 15% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 38% 45% 30%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,63 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,63 2,70 2,55
Over 0.5 93% 90% 95%
Over 1.5 68% 70% 65%
Over 2.5 45% 45% 45%
Over 3.5 40% 40% 40%
Over 4.5 13% 15% 10%
Over 5.5 5% 10% 0%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 50% 50%
Beide ploegen scoren + winst 18% 20% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 25% 15%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 5% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 35% 40%
Geen btts + over 2.5 8% 10% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 20% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 30% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 10% 10%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 26 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 40% 40% 40%
Eerste helft gelijk 38% 40% 35%
Eerste helft verloren 23% 20% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,65 0,65 0,65
Tegen in de eerste helft 0,48 0,50 0,45
De nul gehouden in de eerste helft 63% 65% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 45% 45%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 45% 20%
Tweede helft gelijk 33% 40% 25%
Tweede helft verloren 35% 15% 55%
Gescoord in de tweede helft 0,75 1,05 0,45
Tegen in de tweede helft 0,75 0,50 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 45% 60% 30%
Niet gescoord in de tweede helft 48% 35% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 20% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 45% 45%
Evenveel in beide helften 33% 35% 30%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
11%
7%
13%
9%
7%
13%
5%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
10%
6%
16%
10%
8%
16%
16%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Exeter City trapte gemiddeld 6,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,42 7,13 5,75
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,23 3,33 5,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 87% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 67% 81%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 60% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 33% 44%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 87% 87% 88%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 71% 73% 69%

Gebaseerd op 31 van de 40 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,28 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,93 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,28 1,40 1,15
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,05 0,15
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,93 2,30 1,55
Zelf over 1.5 kaarten 38% 40% 35%
Zelf over 2.5 kaarten 13% 15% 10%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 43% 55% 30%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 15% 20% 10%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 15% 20% 10%

Schoten en xG van Exeter City

De ploeg loste gemiddeld 12,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,74 13,67 11,88
Schoten op doel per wedstrijd 3,87 3,87 3,88
Schoten naast per wedstrijd 4,74 5,07 4,44
Schoten tegen per wedstrijd 11,35 8,73 13,81
Balbezit 51,7 52,2 51,3

Gebaseerd op 31 van de 40 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 9 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 9 23%
1 - 1 5 13%
1 - 3 4 10%
3 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
0 - 2 2 5%
0 - 4 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook