Statistieken Exeter City 2014

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2014, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,39.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 17 13 16 61 65 -4 64 1,39
Thuis 23 8 8 7 30 29 1 32 1,39
Uit 23 9 5 9 31 36 -5 32 1,39
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,33
Tegen per wedstrijd 1,41
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 35% 39%
Gelijk 28% 35% 22%
Verloren 35% 30% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,30 1,35
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,26 1,57
De nul gehouden 13% 17% 9%
Niet gescoord 22% 13% 30%
Als eerste gescoord 37% 39% 35%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,30 1,35
Minstens 1 keer gescoord 78% 87% 70%
Minstens 2 keer gescoord 41% 35% 48%
Minstens 3 keer gescoord 13% 9% 17%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 22% 9% 35%
Niet gescoord 22% 13% 30%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 65 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,26 1,57
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 83% 91%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 39% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 4% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 0% 9%
De nul gehouden 13% 17% 9%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,57 2,91
Over 0.5 96% 96% 96%
Over 1.5 83% 87% 78%
Over 2.5 57% 48% 65%
Over 3.5 26% 17% 35%
Over 4.5 13% 9% 17%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 74%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 74% 65%
Beide ploegen scoren + winst 28% 22% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 30% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 22% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 52% 48% 57%
Geen btts + over 2.5 4% 0% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 17% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 2% 0% 4%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 20 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 17% 22%
Eerste helft gelijk 46% 52% 39%
Eerste helft verloren 35% 30% 39%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,35 0,52
Tegen in de eerste helft 0,67 0,61 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 46% 52% 39%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 65% 52%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 48% 30%
Tweede helft gelijk 30% 22% 39%
Tweede helft verloren 30% 30% 30%
Gescoord in de tweede helft 0,89 0,96 0,83
Tegen in de tweede helft 0,74 0,65 0,83
De nul gehouden in de tweede helft 48% 48% 48%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 39% 43%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 22% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 52% 48%
Evenveel in beide helften 26% 26% 26%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
5%
8%
8%
7%
8%
16%
15%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
15%
8%
9%
14%
8%
8%
8%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 17%
2 - 1 7 15%
1 - 2 6 13%
3 - 2 5 11%
0 - 1 5 11%
2 - 0 3 7%
2 - 2 3 7%
0 - 0 2 4%
3 - 1 1 2%
1 - 0 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook