Statistieken Exeter City 2020

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2020, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 16 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 1,52 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,74 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,30.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 18 16 12 71 50 21 70 1,52
Thuis 23 11 7 5 38 20 18 40 1,74
Uit 23 7 9 7 33 30 3 30 1,30
Punten per wedstrijd 1,52
Gescoord per wedstrijd 1,54
Tegen per wedstrijd 1,09
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 48% 30%
Gelijk 35% 30% 39%
Verloren 26% 22% 30%
Gescoord per wedstrijd 1,54 1,65 1,43
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 0,87 1,30
De nul gehouden 30% 39% 22%
Niet gescoord 28% 30% 26%
Als eerste gescoord 43% 52% 35%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 71 doelpunten, gemiddeld 1,54 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,54 1,65 1,43
Minstens 1 keer gescoord 72% 70% 74%
Minstens 2 keer gescoord 43% 39% 48%
Minstens 3 keer gescoord 22% 30% 13%
Minstens 4 keer gescoord 11% 13% 9%
In beide helften gescoord 33% 30% 35%
Niet gescoord 28% 30% 26%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 50 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 0,87 1,30
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 61% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 26% 39%
Minstens 3 tegendoelpunten 2% 0% 4%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 4%
De nul gehouden 30% 39% 22%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,63 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,63 2,52 2,74
Over 0.5 85% 83% 87%
Over 1.5 72% 70% 74%
Over 2.5 50% 43% 57%
Over 3.5 30% 30% 30%
Over 4.5 15% 17% 13%
Over 5.5 4% 4% 4%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 48%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 48% 65%
Beide ploegen scoren + winst 24% 26% 22%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 13% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 9% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 35% 57%
Geen btts + over 2.5 4% 9% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 17% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 26% 30%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 4% 13%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 36 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 35% 35%
Eerste helft gelijk 39% 39% 39%
Eerste helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,78 0,78 0,78
Tegen in de eerste helft 0,52 0,43 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 54% 65% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 46% 48% 43%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 35% 26%
Tweede helft gelijk 46% 48% 43%
Tweede helft verloren 24% 17% 30%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,87 0,65
Tegen in de tweede helft 0,57 0,43 0,70
De nul gehouden in de tweede helft 52% 57% 48%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 52% 48%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 30% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 33% 35% 30%
Evenveel in beide helften 35% 35% 35%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
10%
15%
11%
4%
8%
13%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
12%
6%
10%
16%
8%
12%
10%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Exeter City trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,74 5,57 5,91
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,26 5,35 5,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 87% 91%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 74% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 57% 52%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 37% 30% 43%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 74% 87%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 61% 65%

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,41 bij de tegenstander. In 26% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,00 1,09 0,91
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,41 1,57 1,26
Zelf over 1.5 kaarten 22% 22% 22%
Zelf over 2.5 kaarten 11% 13% 9%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 26% 35% 17%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 13% 13% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 4% 4% 4%

Schoten en xG van Exeter City

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,37 11,70 11,04
Schoten op doel per wedstrijd 4,11 4,26 3,96
Schoten naast per wedstrijd 4,00 4,00 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 10,17 9,43 10,91
Balbezit 54,3 54,7 53,9

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 15%
1 - 1 5 11%
1 - 2 5 11%
2 - 1 4 9%
2 - 2 4 9%
1 - 0 3 7%
0 - 1 3 7%
0 - 2 3 7%
4 - 1 2 4%
3 - 1 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook