Statistieken Exeter City
Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2026, 14 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Exeter City
Exeter City speelde 14 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 19 punten op, oftewel 1,36 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,14 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,57.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 5 | 4 | 5 | 11 | 9 | 2 | 19 | 1,36 |
| Thuis | 7 | 4 | 3 | 0 | 8 | 2 | 6 | 15 | 2,14 |
| Uit | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 7 | -4 | 4 | 0,57 |
Basisstatistieken Exeter City
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 36% | 57% | 14% |
| Gelijk | 29% | 43% | 14% |
| Verloren | 36% | 0% | 71% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,79 | 1,14 | 0,43 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,64 | 0,29 | 1,00 |
| De nul gehouden | 50% | 71% | 29% |
| Niet gescoord | 43% | 29% | 57% |
| Als eerste gescoord | 43% | 57% | 29% |
Doelpuntenstatistieken Exeter City
Exeter City scoorde 11 doelpunten, gemiddeld 0,79 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 115 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 43% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,79 | 1,14 | 0,43 |
| Minstens 1 keer gescoord | 57% | 71% | 43% |
| Minstens 2 keer gescoord | 21% | 43% | 0% |
| Minstens 3 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 7% | 14% | 0% |
| Niet gescoord | 43% | 29% | 57% |
Tegendoelpunten Exeter City
Aan de andere kant incasseerde Exeter City 9 doelpunten, gemiddeld 0,64 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,64 | 0,29 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 29% | 71% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 14% | 0% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 71% | 29% |
Over/under statistieken Exeter City
In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 1,43 doelpunten. In 21% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 0% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 1,43 | 1,43 | 1,43 |
| Over 0.5 | 79% | 71% | 86% |
| Over 1.5 | 43% | 57% | 29% |
| Over 2.5 | 21% | 14% | 29% |
| Over 3.5 | 0% | 0% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Exeter City
In 29% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 29%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 29% | 29% | 29% |
| Beide ploegen scoren + winst | 7% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 7% | 14% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 14% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 21% | 14% | 29% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21% | 29% | 14% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Exeter City scoorde 4 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 2 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 29% | 14% |
| Eerste helft gelijk | 64% | 71% | 57% |
| Eerste helft verloren | 14% | 0% | 29% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,29 | 0,43 | 0,14 |
| Tegen in de eerste helft | 0,14 | 0,00 | 0,29 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 86% | 100% | 71% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 79% | 71% | 86% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 29% | 43% | 14% |
| Tweede helft gelijk | 50% | 57% | 43% |
| Tweede helft verloren | 21% | 0% | 43% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,50 | 0,71 | 0,29 |
| Tegen in de tweede helft | 0,50 | 0,29 | 0,71 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 57% | 71% | 43% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 57% | 43% | 71% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 14% | 14% | 14% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 57% | 43% | 71% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 43% | 14% |
Wanneer scoort Exeter City?
De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Exeter City
Exeter City trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,82 | 3,80 | 3,83 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,27 | 4,60 | 5,83 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 80% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 60% | 83% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 18% | 20% | 17% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 55% | 60% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 36% | 40% | 33% |
Gebaseerd op 11 van de 14 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Exeter City
Exeter City kreeg gemiddeld 1,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,07 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,71 | 1,71 | 1,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,07 | 1,86 | 2,29 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 64% | 71% | 57% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 14% | 14% | 14% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 64% | 57% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 43% | 43% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 7% | 0% | 14% |
Schoten en xG van Exeter City
De ploeg loste gemiddeld 10,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,0 op doel. Dat is een precisie van 29%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,27 | 11,60 | 9,17 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,00 | 4,00 | 2,17 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,55 | 5,20 | 4,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,91 | 11,40 | 14,17 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,23 | 1,52 | 0,93 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,26 | 0,91 | 1,61 |
| Balbezit | 45,3 | 45,4 | 45,2 |
Gebaseerd op 11 van de 14 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Exeter City
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 3 van de 14 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 3 | 21% |
| 0 - 1 | 3 | 21% |
| 2 - 0 | 2 | 14% |
| 1 - 0 | 2 | 14% |
| 1 - 2 | 2 | 14% |
| 2 - 1 | 1 | 7% |
| 1 - 1 | 1 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.
Spelersstatistieken Exeter City
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Anthony Scully | 2 |
| Jack Fitzwater | 2 |
| Reece Cole | 2 |
| Sonny Cox | 2 |
| Charlie Cummins | 1 |
Anthony Scully is dit seizoen de topschutter van Exeter City (2). Daarachter volgen Jack Fitzwater (2) en Reece Cole (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| George Birch | 3 |
| Andrew Oluwabori | 1 |
| Anthony Scully | 1 |
| Gwion Edwards | 1 |
| Luca Woodhouse | 1 |
George Birch gaf de meeste assists bij Exeter City (3). Daarachter volgen Andrew Oluwabori (1) en Anthony Scully (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Charlie Cummins | 14 |
| Jack Bycroft | 14 |
| Jack Fitzwater | 14 |
| Josh Gordon | 14 |
| Lakyle Samuel | 13 |
Charlie Cummins speelde de meeste wedstrijden voor Exeter City (14). Daarachter volgen Jack Bycroft (14) en Jack Fitzwater (14).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jack Fitzwater | 4 |
| Charlie Cummins | 3 |
| Jake Billy Doyle-Hayes | 3 |
| Taylor Perry | 3 |
| Gwion Edwards | 2 |
Jack Fitzwater pakte de meeste kaarten bij Exeter City (4). Daarachter volgen Charlie Cummins (3) en Jake Billy Doyle-Hayes (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Scully | 3 |
| 1 | George Birch | 3 |
| 1 | Reece Cole | 3 |
| 4 | Jack Fitzwater | 2 |
| 4 | Luca Woodhouse | 2 |
| 4 | Sonny Cox | 2 |
| 7 | Andrew Oluwabori | 1 |
| 7 | Charlie Cummins | 1 |
| 7 | Gwion Edwards | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Fitzwater | 2 |
| 1 | Reece Cole | 2 |
| 1 | Sonny Cox | 2 |
| 4 | Anthony Scully | 1 |
| 4 | Charlie Cummins | 1 |
| 4 | Luca Woodhouse | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Scully | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Gordon | 16 |
| 2 | Reece Cole | 15 |
| 3 | Charlie Cummins | 13 |
| 4 | Anthony Scully | 9 |
| 4 | Edward James | 9 |
| 6 | Jayden Wareham | 8 |
| 7 | Jack Fitzwater | 7 |
| 7 | Luca Woodhouse | 7 |
| 7 | Taylor Perry | 7 |
| 10 | George Birch | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Reece Cole | 8 |
| 2 | Josh Gordon | 6 |
| 3 | Charlie Cummins | 5 |
| 4 | Jack Fitzwater | 4 |
| 4 | Sonny Cox | 4 |
| 6 | Anthony Scully | 3 |
| 6 | Jayden Wareham | 3 |
| 6 | Luca Woodhouse | 3 |
| 9 | Ethan Sutherland | 2 |
| 9 | Gwion Edwards | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Reece Cole | 53,3% |
| 2 | Charlie Cummins | 38,5% |
| 3 | Josh Gordon | 37,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Reece Cole | 13,3% |
| 2 | Charlie Cummins | 7,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Reece Cole | 23 |
| 2 | George Birch | 10 |
| 3 | Charlie Cummins | 9 |
| 3 | Lakyle Samuel | 9 |
| 5 | Josh Gordon | 8 |
| 5 | Taylor Perry | 8 |
| 7 | Jake Billy Doyle-Hayes | 7 |
| 8 | Anthony Scully | 6 |
| 8 | Ethan Sutherland | 6 |
| 8 | Luca Woodhouse | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Fitzwater | 375 |
| 2 | Luca Woodhouse | 349 |
| 3 | Jake Billy Doyle-Hayes | 343 |
| 4 | Charlie Cummins | 295 |
| 5 | Lakyle Samuel | 290 |
| 6 | Reece Cole | 181 |
| 7 | Jack Bycroft | 180 |
| 8 | Edward James | 142 |
| 9 | Taylor Perry | 141 |
| 10 | Jack Taylor | 104 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jake Billy Doyle-Hayes | 79,2% |
| 2 | Luca Woodhouse | 76,0% |
| 3 | Jack Fitzwater | 75,0% |
| 4 | Lakyle Samuel | 73,2% |
| 5 | Charlie Cummins | 67,4% |
| 6 | Reece Cole | 65,3% |
| 7 | Jack Bycroft | 39,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luca Woodhouse | 31 |
| 2 | Charlie Cummins | 20 |
| 2 | Jack Fitzwater | 20 |
| 4 | Vincent Harper | 16 |
| 5 | Lakyle Samuel | 15 |
| 6 | Gwion Edwards | 14 |
| 7 | Josh Gordon | 13 |
| 8 | Jack Taylor | 12 |
| 9 | Ethan Sutherland | 10 |
| 9 | Jake Billy Doyle-Hayes | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jake Billy Doyle-Hayes | 18 |
| 1 | Luca Woodhouse | 18 |
| 3 | Lakyle Samuel | 16 |
| 4 | Jack Fitzwater | 15 |
| 4 | Jack Taylor | 15 |
| 6 | Gwion Edwards | 12 |
| 7 | Charlie Cummins | 10 |
| 8 | Taylor Perry | 7 |
| 8 | Vincent Harper | 7 |
| 10 | Edward James | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Fitzwater | 16 |
| 2 | Luca Woodhouse | 6 |
| 3 | Charlie Cummins | 5 |
| 4 | Edward James | 4 |
| 4 | Jack Taylor | 4 |
| 6 | Anthony Scully | 3 |
| 6 | Lakyle Samuel | 3 |
| 6 | Taylor Perry | 3 |
| 9 | Gwion Edwards | 2 |
| 9 | Jake Billy Doyle-Hayes | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 116 |
| 2 | Luca Woodhouse | 88 |
| 3 | Jack Fitzwater | 83 |
| 4 | Josh Gordon | 80 |
| 5 | Edward James | 47 |
| 6 | Jack Taylor | 45 |
| 7 | Danny Rose | 43 |
| 7 | Jake Billy Doyle-Hayes | 43 |
| 9 | Gwion Edwards | 39 |
| 10 | George Birch | 37 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luca Woodhouse | 65,7% |
| 2 | Edward James | 64,4% |
| 3 | Lakyle Samuel | 60,7% |
| 4 | Jack Fitzwater | 56,1% |
| 5 | Charlie Cummins | 55,0% |
| 6 | Jake Billy Doyle-Hayes | 54,4% |
| 7 | George Birch | 52,9% |
| 8 | Vincent Harper | 51,5% |
| 9 | Taylor Perry | 44,9% |
| 10 | Josh Gordon | 41,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 10 |
| 1 | Gwion Edwards | 10 |
| 3 | Edward James | 6 |
| 3 | Reece Cole | 6 |
| 5 | Josh Gordon | 5 |
| 6 | Jack Fitzwater | 4 |
| 6 | Luca Woodhouse | 4 |
| 8 | Lakyle Samuel | 3 |
| 8 | Vincent Harper | 3 |
| 10 | Anthony Scully | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 12 |
| 2 | George Birch | 8 |
| 2 | Josh Gordon | 8 |
| 4 | Luca Woodhouse | 7 |
| 5 | Gwion Edwards | 5 |
| 5 | Reece Cole | 5 |
| 7 | Vincent Harper | 4 |
| 8 | Andrew Oluwabori | 3 |
| 9 | Anthony Scully | 2 |
| 10 | Jack Fitzwater | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 42,9% |
| 2 | George Birch | 34,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Bycroft | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Bycroft | 36 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Bycroft | 81,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Fitzwater | 4 |
| 2 | Charlie Cummins | 3 |
| 2 | Jake Billy Doyle-Hayes | 3 |
| 2 | Taylor Perry | 3 |
| 5 | Gwion Edwards | 2 |
| 5 | Josh Gordon | 2 |
| 5 | Luca Woodhouse | 2 |
| 8 | Edward James | 1 |
| 8 | Jayden Wareham | 1 |
| 8 | Reece Cole | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Gordon | 19 |
| 2 | Charlie Cummins | 17 |
| 3 | Jack Fitzwater | 15 |
| 4 | Gwion Edwards | 12 |
| 4 | Jake Billy Doyle-Hayes | 12 |
| 4 | Taylor Perry | 12 |
| 7 | Reece Cole | 9 |
| 7 | Vincent Harper | 9 |
| 9 | Sonny Cox | 7 |
| 10 | Jayden Wareham | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 37 |
| 2 | George Birch | 19 |
| 2 | Josh Gordon | 19 |
| 4 | Luca Woodhouse | 13 |
| 5 | Taylor Perry | 12 |
| 5 | Vincent Harper | 12 |
| 7 | Gwion Edwards | 10 |
| 8 | Jake Billy Doyle-Hayes | 9 |
| 9 | Edward James | 8 |
| 10 | Danny Rose | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Gordon | 8 |
| 2 | Jack Fitzwater | 4 |
| 2 | Reece Cole | 4 |
| 4 | Jayden Wareham | 3 |
| 5 | Anthony Scully | 2 |
| 5 | Edward James | 2 |
| 5 | Ethan Sutherland | 2 |
| 8 | Lakyle Samuel | 1 |
| 8 | Taylor Perry | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 1.260 |
| 1 | Jack Bycroft | 1.260 |
| 1 | Jack Fitzwater | 1.260 |
| 4 | Luca Woodhouse | 1.070 |
| 5 | Lakyle Samuel | 926 |
| 6 | Josh Gordon | 889 |
| 7 | Reece Cole | 836 |
| 8 | Jake Billy Doyle-Hayes | 834 |
| 9 | Taylor Perry | 640 |
| 10 | Edward James | 620 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins | 14 |
| 1 | Jack Bycroft | 14 |
| 1 | Jack Fitzwater | 14 |
| 4 | Luca Woodhouse | 12 |
| 5 | Jake Billy Doyle-Hayes | 11 |
| 5 | Josh Gordon | 11 |
| 5 | Reece Cole | 11 |
| 8 | Lakyle Samuel | 10 |
| 9 | Vincent Harper | 9 |
| 10 | Taylor Perry | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Fitzwater | 7,11 |
| 2 | Luca Woodhouse | 7,11 |
| 3 | Charlie Cummins | 6,99 |
| 4 | Jack Bycroft | 6,93 |
| 5 | Jake Billy Doyle-Hayes | 6,93 |
| 6 | Edward James | 6,79 |
| 7 | George Birch | 6,77 |
| 8 | Reece Cole | 6,76 |
| 9 | Lakyle Samuel | 6,73 |
| 10 | Vincent Harper | 6,58 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers