Statistieken Exeter City 2024
Alle cijfers hieronder gaan over League One 2024, 46 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Exeter City
Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,22 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,30 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 46 | 15 | 11 | 20 | 49 | 65 | -16 | 56 | 1,22 |
| Thuis | 23 | 8 | 6 | 9 | 30 | 33 | -3 | 30 | 1,30 |
| Uit | 23 | 7 | 5 | 11 | 19 | 32 | -13 | 26 | 1,13 |
Basisstatistieken Exeter City
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 33% | 35% | 30% |
| Gelijk | 24% | 26% | 22% |
| Verloren | 43% | 39% | 48% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,07 | 1,30 | 0,83 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,41 | 1,43 | 1,39 |
| De nul gehouden | 33% | 35% | 30% |
| Niet gescoord | 30% | 22% | 39% |
| Als eerste gescoord | 39% | 43% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Exeter City
Exeter City scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,07 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 84 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,07 | 1,30 | 0,83 |
| Minstens 1 keer gescoord | 70% | 78% | 61% |
| Minstens 2 keer gescoord | 28% | 35% | 22% |
| Minstens 3 keer gescoord | 7% | 13% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 2% | 4% | 0% |
| In beide helften gescoord | 20% | 22% | 17% |
| Niet gescoord | 30% | 22% | 39% |
Tegendoelpunten Exeter City
Aan de andere kant incasseerde Exeter City 65 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,41 | 1,43 | 1,39 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 67% | 65% | 70% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 46% | 48% | 43% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 17% | 13% | 22% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 7% | 9% | 4% |
| De nul gehouden | 33% | 35% | 30% |
Over/under statistieken Exeter City
In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,48 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,48 | 2,74 | 2,22 |
| Over 0.5 | 89% | 91% | 87% |
| Over 1.5 | 76% | 78% | 74% |
| Over 2.5 | 46% | 43% | 48% |
| Over 3.5 | 17% | 26% | 9% |
| Over 4.5 | 7% | 9% | 4% |
| Over 5.5 | 4% | 9% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Exeter City
In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 52%, op verplaatsing tot 43%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 48% | 52% | 43% |
| Beide ploegen scoren + winst | 11% | 9% | 13% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 17% | 9% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 26% | 22% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 43% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 0% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 17% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 15% | 17% | 13% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Exeter City scoorde 20 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 38 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 26% | 26% | 26% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 35% | 30% |
| Eerste helft verloren | 41% | 39% | 43% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,43 | 0,43 | 0,43 |
| Tegen in de eerste helft | 0,83 | 0,96 | 0,70 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 52% | 52% | 52% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 61% | 61% | 61% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 37% | 48% | 26% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 30% | 35% |
| Tweede helft verloren | 30% | 22% | 39% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,63 | 0,87 | 0,39 |
| Tegen in de tweede helft | 0,59 | 0,48 | 0,70 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 59% | 65% | 52% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 39% | 61% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 30% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 28% | 26% | 30% |
| Evenveel in beide helften | 39% | 43% | 35% |
Wanneer scoort Exeter City?
De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.
Hoekschopstatistieken Exeter City
Exeter City trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,74 | 5,36 | 4,10 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,00 | 4,36 | 5,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 77% | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 64% | 62% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 35% | 32% | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 23% | 19% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 73% | 62% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 59% | 33% |
Gebaseerd op 43 van de 46 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Exeter City
Exeter City kreeg gemiddeld 2,28 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,91 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,28 | 1,83 | 2,74 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,04 | 0,13 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,91 | 2,09 | 1,74 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 61% | 52% | 70% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 46% | 35% | 57% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 61% | 65% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 30% | 52% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 28% | 22% | 35% |
Schoten en xG van Exeter City
De ploeg loste gemiddeld 9,4 schoten per wedstrijd, waarvan 2,8 op doel. Dat is een precisie van 30%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,44 | 10,64 | 8,19 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2,81 | 3,50 | 2,10 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,56 | 3,95 | 3,14 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,26 | 11,18 | 13,38 |
| Balbezit | 51,2 | 54,5 | 47,8 |
Gebaseerd op 43 van de 46 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Exeter City
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 7 van de 46 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 7 | 15% |
| 2 - 0 | 5 | 11% |
| 1 - 0 | 5 | 11% |
| 0 - 0 | 5 | 11% |
| 0 - 2 | 5 | 11% |
| 1 - 1 | 4 | 9% |
| 2 - 1 | 3 | 7% |
| 0 - 3 | 3 | 7% |
| 3 - 1 | 2 | 4% |
| 1 - 3 | 2 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.
Spelersstatistieken Exeter City
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Millenic Alli | 9 |
| Josh Magennis | 6 |
| Demetri Mitchell | 4 |
| Caleb Watts | 4 |
| Reece Cole | 3 |
Millenic Alli is dit seizoen de topschutter van Exeter City (9). Daarachter volgen Josh Magennis (6) en Demetri Mitchell (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Edward Francis | 6 |
| Josh Magennis | 3 |
| Jack McMillan | 3 |
| Alex Hartridge | 2 |
| Jack Aitchison | 2 |
Edward Francis gaf de meeste assists bij Exeter City (6). Daarachter volgen Josh Magennis (3) en Jack McMillan (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Joseph Whitworth | 46 |
| Edward Francis | 45 |
| Jack McMillan | 43 |
| Ilmari Niskanen | 41 |
| Josh Magennis | 40 |
Joseph Whitworth speelde de meeste wedstrijden voor Exeter City (46). Daarachter volgen Edward Francis (45) en Jack McMillan (43).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Caleb Watts | 13 |
| Ryan Woods | 12 |
| Ilmari Niskanen | 9 |
| Jack McMillan | 8 |
| Edward Francis | 6 |
Caleb Watts pakte de meeste kaarten bij Exeter City (13). Daarachter volgen Ryan Woods (12) en Ilmari Niskanen (9).
Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers