Statistieken Exeter City 2017

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2017, 49 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 49 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 84 punten op, oftewel 1,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,28.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 49 25 9 15 68 58 10 84 1,71
Thuis 24 16 4 4 37 20 17 52 2,17
Uit 25 9 5 11 31 38 -7 32 1,28
Punten per wedstrijd 1,71
Gescoord per wedstrijd 1,39
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 31%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 51% 67% 36%
Gelijk 18% 17% 20%
Verloren 31% 17% 44%
Gescoord per wedstrijd 1,39 1,54 1,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,83 1,52
De nul gehouden 31% 42% 20%
Niet gescoord 18% 17% 20%
Als eerste gescoord 53% 67% 40%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 68 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 65 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,39 1,54 1,24
Minstens 1 keer gescoord 82% 83% 80%
Minstens 2 keer gescoord 39% 50% 28%
Minstens 3 keer gescoord 14% 17% 12%
Minstens 4 keer gescoord 4% 4% 4%
In beide helften gescoord 27% 42% 12%
Niet gescoord 18% 17% 20%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 58 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,83 1,52
Minstens 1 tegendoelpunt 69% 58% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 13% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 8% 28%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 4% 0%
De nul gehouden 31% 42% 20%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,57 doelpunten. In 51% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,57 2,38 2,76
Over 0.5 94% 96% 92%
Over 1.5 69% 67% 72%
Over 2.5 51% 46% 56%
Over 3.5 29% 21% 36%
Over 4.5 10% 8% 12%
Over 5.5 2% 0% 4%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 46%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 46% 68%
Beide ploegen scoren + winst 27% 29% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 13% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 4% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 38% 56%
Geen btts + over 2.5 4% 8% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 21% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 4% 4%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 33 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 54% 24%
Eerste helft gelijk 41% 33% 48%
Eerste helft verloren 20% 13% 28%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,83 0,52
Tegen in de eerste helft 0,47 0,33 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 61% 67% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 33% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 46% 28%
Tweede helft gelijk 37% 38% 36%
Tweede helft verloren 27% 17% 36%
Gescoord in de tweede helft 0,71 0,71 0,72
Tegen in de tweede helft 0,71 0,50 0,92
De nul gehouden in de tweede helft 49% 63% 36%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 42% 48%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 38% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 38% 40%
Evenveel in beide helften 27% 25% 28%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
4%
13%
9%
18%
13%
3%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
5%
10%
12%
16%
14%
14%
9%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Exeter City trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,77 3,67 5,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,15 5,67 4,71
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 83% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 67% 57%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 17% 57%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 17% 57%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 67% 57%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 17% 57%

Gebaseerd op 13 van de 49 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,37 bij de tegenstander. In 24% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,18 1,17 1,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,04 0,00 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,37 1,54 1,20
Zelf over 1.5 kaarten 33% 29% 36%
Zelf over 2.5 kaarten 16% 21% 12%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 24% 17% 32%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 12% 8% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 8% 8%

Schoten en xG van Exeter City

De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 42%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,46 12,67 10,43
Schoten op doel per wedstrijd 4,85 4,67 5,00
Schoten naast per wedstrijd 4,92 6,33 3,71
Schoten tegen per wedstrijd 13,69 14,00 13,43
Balbezit 51,8 52,8 50,9

Gebaseerd op 13 van de 49 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 8 van de 49 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 8 16%
2 - 1 7 14%
1 - 1 5 10%
1 - 3 5 10%
0 - 1 4 8%
3 - 1 3 6%
2 - 0 3 6%
0 - 0 3 6%
1 - 2 2 4%
4 - 1 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Spelersstatistieken Exeter City

Topschutters
Speler Doelpunten
Reuben James Reid 2
Jake Taylor 1
Lee Holmes 1
Jayden Stockley 1
Liam McAlinden 1

Reuben James Reid is dit seizoen de topschutter van Exeter City (2). Daarachter volgen Jake Taylor (1) en Lee Holmes (1).

Topschutters Exeter City

Meeste assists
Speler Assists
Jake Taylor 1
Jayden Stockley 1
Liam McAlinden 1

Jake Taylor gaf de meeste assists bij Exeter City (1). Daarachter volgen Jayden Stockley (1) en Liam McAlinden (1).

Assists Exeter City

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Troy Brown 8
Pierce Sweeney 8
Jake Taylor 8
Liam McAlinden 8
Reuben James Reid 8

Troy Brown speelde de meeste wedstrijden voor Exeter City (8). Daarachter volgen Pierce Sweeney (8) en Jake Taylor (8).

Wedstrijden Exeter City

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jake Taylor 2
Lloyd James 2
Jordan Moore-Taylor 1
Jayden Stockley 1

Jake Taylor pakte de meeste kaarten bij Exeter City (2). Daarachter volgen Lloyd James (2) en Jordan Moore-Taylor (1).

Kaarten Exeter City

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook