Statistieken Exeter City 2018

Alle cijfers hieronder gaan over League Two 2018, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Exeter City

Exeter City speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 1,52 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,70 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,35.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 19 13 14 60 49 11 70 1,52
Thuis 23 12 3 8 34 25 9 39 1,70
Uit 23 7 10 6 26 24 2 31 1,35
Punten per wedstrijd 1,52
Gescoord per wedstrijd 1,30
Tegen per wedstrijd 1,07
De nul gehouden 30%

Basisstatistieken Exeter City

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 41% 52% 30%
Gelijk 28% 13% 43%
Verloren 30% 35% 26%
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,48 1,13
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,07 1,09 1,04
De nul gehouden 30% 35% 26%
Niet gescoord 24% 22% 26%
Als eerste gescoord 54% 57% 52%

Doelpuntenstatistieken Exeter City

Exeter City scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,48 1,13
Minstens 1 keer gescoord 76% 78% 74%
Minstens 2 keer gescoord 37% 39% 35%
Minstens 3 keer gescoord 13% 22% 4%
Minstens 4 keer gescoord 2% 4% 0%
In beide helften gescoord 28% 30% 26%
Niet gescoord 24% 22% 26%

Tegendoelpunten Exeter City

Aan de andere kant incasseerde Exeter City 49 doelpunten, gemiddeld 1,07 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,07 1,09 1,04
Minstens 1 tegendoelpunt 70% 65% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 26% 26% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 13% 4%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 4% 0%
De nul gehouden 30% 35% 26%

Over/under statistieken Exeter City

In een wedstrijd van Exeter City vallen er gemiddeld 2,37 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,37 2,57 2,17
Over 0.5 93% 96% 91%
Over 1.5 72% 65% 78%
Over 2.5 39% 52% 26%
Over 3.5 22% 30% 13%
Over 4.5 9% 9% 9%
Over 5.5 2% 4% 0%

Beide ploegen scoren bij Exeter City

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 48%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 48% 57%
Beide ploegen scoren + winst 17% 22% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 9% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 17% 9%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 43% 26%
Geen btts + over 2.5 4% 9% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 17% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 22% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 2% 0% 4%

Statistieken per helft

Exeter City scoorde 30 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 43% 48% 39%
Eerste helft gelijk 37% 26% 48%
Eerste helft verloren 20% 26% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,65 0,70 0,61
Tegen in de eerste helft 0,41 0,52 0,30
De nul gehouden in de eerste helft 67% 61% 74%
Niet gescoord in de eerste helft 48% 48% 48%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 35% 17%
Tweede helft gelijk 39% 35% 43%
Tweede helft verloren 35% 30% 39%
Gescoord in de tweede helft 0,65 0,78 0,52
Tegen in de tweede helft 0,65 0,57 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 41% 52% 30%
Niet gescoord in de tweede helft 48% 43% 52%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 30% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 39% 48%
Evenveel in beide helften 35% 30% 39%

Wanneer scoort Exeter City?

De meeste doelpunten van Exeter City vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
13%
8%
12%
13%
5%
15%
13%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
6%
8%
14%
20%
16%
12%
12%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Exeter City

Exeter City kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,57 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,67 1,39 1,96
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,00 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,57 1,78 1,35
Zelf over 1.5 kaarten 50% 39% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 17% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 48% 52%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 26% 39%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 15% 9% 22%

Schoten en xG van Exeter City

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Exeter City

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 17%
2 - 0 5 11%
1 - 0 5 11%
0 - 1 5 11%
3 - 1 3 7%
2 - 1 3 7%
1 - 2 3 7%
0 - 0 3 7%
2 - 2 2 4%
0 - 2 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Exeter City.

Exeter City · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook