Statistieken Angers 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 9 16 29 48 -19 36 1,06
Thuis 17 6 5 6 18 20 -2 23 1,35
Uit 17 3 4 10 11 28 -17 13 0,76
Punten per wedstrijd 1,06
Gescoord per wedstrijd 0,85
Tegen per wedstrijd 1,41
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 18%
Gelijk 26% 29% 24%
Verloren 47% 35% 59%
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,06 0,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,18 1,65
De nul gehouden 29% 35% 24%
Niet gescoord 35% 29% 41%
Als eerste gescoord 29% 35% 24%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 0,85 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 106 minuten een doelpunt. In 15% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,85 1,06 0,65
Minstens 1 keer gescoord 65% 71% 59%
Minstens 2 keer gescoord 15% 24% 6%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 12% 18% 6%
Niet gescoord 35% 29% 41%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 48 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,18 1,65
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 65% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 29% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 29% 35% 24%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,26 doelpunten. In 29% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,26 2,24 2,29
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 65% 71% 59%
Over 2.5 29% 24% 35%
Over 3.5 18% 12% 24%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 41% 41% 41%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 18% 29%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Angers scoorde 9 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 24% 18%
Eerste helft gelijk 35% 35% 35%
Eerste helft verloren 44% 41% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,26 0,35 0,18
Tegen in de eerste helft 0,71 0,76 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 74% 65% 82%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 35% 18%
Tweede helft gelijk 44% 53% 35%
Tweede helft verloren 29% 12% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,59 0,71 0,47
Tegen in de tweede helft 0,71 0,41 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 53% 65% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 47% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 41% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 35% 53%
Evenveel in beide helften 24% 24% 24%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
10%
10%
3%
3%
21%
10%
10%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
13%
13%
13%
13%
13%
19%
6%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 3,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,59 4,13 2,92
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,52 4,81 6,38
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 88% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 50% 62%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 19% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 19% 8%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 38% 44% 31%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 28% 38% 15%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,24 bij de tegenstander. In 41% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,65 1,35
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,24 1,59 0,88
Zelf over 1.5 kaarten 44% 53% 35%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 24% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 41% 59% 24%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 12% 18% 6%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 3% 0% 6%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 9,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,28 9,81 8,62
Schoten op doel per wedstrijd 3,31 3,63 2,92
Schoten naast per wedstrijd 3,72 3,81 3,62
Schoten tegen per wedstrijd 14,93 14,31 15,69
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,98 0,97 1,00
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,60 1,58 1,63
Balbezit 41,3 41,7 40,8

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 18%
1 - 1 6 18%
0 - 1 4 12%
0 - 2 4 12%
1 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 1 1 3%
2 - 2 1 3%
2 - 5 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Prosper Peter 5
Sidiki Cherif 4
Mohamed Amine Sbai 3
Goduine Koyalipou 2
Himad Abdelli 2

Prosper Peter is dit seizoen de topschutter van Angers (5). Daarachter volgen Sidiki Cherif (4) en Mohamed Amine Sbai (3).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Lillian Rao-Lisoa 4
Carlens Arcus 3
Jordan Lefort 2
Yassine Belkdim 2
Pierrick Capelle 1

Lillian Rao-Lisoa gaf de meeste assists bij Angers (4). Daarachter volgen Carlens Arcus (3) en Jordan Lefort (2).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Florent Hanin 33
Jordan Lefort 33
Pierrick Capelle 32
Haris Belkebla 32
Ousmane Camara 32

Florent Hanin speelde de meeste wedstrijden voor Angers (33). Daarachter volgen Jordan Lefort (33) en Pierrick Capelle (32).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Haris Belkebla 6
Carlens Arcus 6
Yassine Belkdim 5
Mohamed Amine Sbai 4
Jacques Ekomie 3

Haris Belkebla pakte de meeste kaarten bij Angers (6). Daarachter volgen Carlens Arcus (6) en Yassine Belkdim (5).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook