Statistieken Angers 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,26.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 11 14 40 38 2 50 1,32
Thuis 19 6 8 5 20 15 5 26 1,37
Uit 19 7 3 9 20 23 -3 24 1,26
Punten per wedstrijd 1,32
Gescoord per wedstrijd 1,05
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 45%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 32% 37%
Gelijk 29% 42% 16%
Verloren 37% 26% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,79 1,21
De nul gehouden 45% 58% 32%
Niet gescoord 42% 47% 37%
Als eerste gescoord 47% 42% 53%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Minstens 1 keer gescoord 58% 53% 63%
Minstens 2 keer gescoord 34% 32% 37%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 5%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 21% 21% 21%
Niet gescoord 42% 47% 37%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 38 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,79 1,21
Minstens 1 tegendoelpunt 55% 42% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 26% 21% 32%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 16% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 45% 58% 32%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,05 doelpunten. In 34% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,05 1,84 2,26
Over 0.5 79% 68% 89%
Over 1.5 58% 53% 63%
Over 2.5 34% 26% 42%
Over 3.5 18% 16% 21%
Over 4.5 11% 16% 5%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 34% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 26%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 34% 26% 42%
Beide ploegen scoren + winst 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 16% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Angers scoorde 22 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 37% 37%
Eerste helft gelijk 42% 37% 47%
Eerste helft verloren 21% 26% 16%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,58 0,58
Tegen in de eerste helft 0,39 0,42 0,37
De nul gehouden in de eerste helft 68% 68% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 63% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 32% 21%
Tweede helft gelijk 45% 47% 42%
Tweede helft verloren 29% 21% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,47 0,47 0,47
Tegen in de tweede helft 0,61 0,37 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 63% 79% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 63% 63% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 32% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 32% 16% 47%
Evenveel in beide helften 39% 53% 26%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
18%
13%
13%
8%
8%
13%
8%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
3%
5%
16%
18%
8%
18%
13%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 3,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,58 3,75 3,41
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,70 5,00 6,35
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 75% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 50% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 25% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 13% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 48% 50% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 33% 38% 29%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,87 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,11 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,87 1,63 2,11
Rode kaarten per wedstrijd 0,16 0,16 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,11 2,53 1,68
Zelf over 1.5 kaarten 55% 53% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 26% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 68% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 32% 21%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 10,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,33 10,56 10,12
Schoten op doel per wedstrijd 3,15 2,94 3,35
Schoten naast per wedstrijd 5,36 5,63 5,12
Schoten tegen per wedstrijd 10,85 8,25 13,29
Balbezit 42,3 43,5 41,1

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 8 21%
2 - 0 5 13%
0 - 1 5 13%
1 - 0 3 8%
2 - 1 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 1 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 2 2 5%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Cheikh N'Doye 9
Thomas Mangani 5
Billy Ketkeophomphone 5
Pierrick Capelle 4
Mohamed Lamine Yattara 2

Cheikh N'Doye is dit seizoen de topschutter van Angers (9). Daarachter volgen Thomas Mangani (5) en Billy Ketkeophomphone (5).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Billy Ketkeophomphone 7
Thomas Mangani 4
Cheikh N'Doye 4
Mohamed Lamine Yattara 2
Romain Saïss 2

Billy Ketkeophomphone gaf de meeste assists bij Angers (7). Daarachter volgen Thomas Mangani (4) en Cheikh N'Doye (4).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Romain Thomas 36
Romain Saïss 35
Billy Ketkeophomphone 35
Ismaël Traoré 34
Thomas Mangani 33

Romain Thomas speelde de meeste wedstrijden voor Angers (36). Daarachter volgen Romain Saïss (35) en Billy Ketkeophomphone (35).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Romain Saïss 12
Romain Thomas 8
Cheikh N'Doye 7
Yoann Andreu 7
Thomas Mangani 6

Romain Saïss pakte de meeste kaarten bij Angers (12). Daarachter volgen Romain Thomas (8) en Cheikh N'Doye (7).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook