Statistieken Angers 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 28 keer verloren. Dat levert 18 punten op, oftewel 0,47 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,32.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 4 6 28 33 81 -48 18 0,47
Thuis 19 3 3 13 20 36 -16 12 0,63
Uit 19 1 3 15 13 45 -32 6 0,32
Punten per wedstrijd 0,47
Gescoord per wedstrijd 0,87
Tegen per wedstrijd 2,13
De nul gehouden 11%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 11% 16% 5%
Gelijk 16% 16% 16%
Verloren 74% 68% 79%
Gescoord per wedstrijd 0,87 1,05 0,68
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,13 1,89 2,37
De nul gehouden 11% 11% 11%
Niet gescoord 34% 16% 53%
Als eerste gescoord 21% 21% 21%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,87 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 104 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,87 1,05 0,68
Minstens 1 keer gescoord 66% 84% 47%
Minstens 2 keer gescoord 21% 21% 21%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 13% 16% 11%
Niet gescoord 34% 16% 53%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 81 doelpunten, gemiddeld 2,13 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,13 1,89 2,37
Minstens 1 tegendoelpunt 89% 89% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 71% 68% 74%
Minstens 3 tegendoelpunten 34% 26% 42%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 5% 21%
De nul gehouden 11% 11% 11%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 2,95 3,05
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 82% 89% 74%
Over 2.5 68% 74% 63%
Over 3.5 34% 21% 47%
Over 4.5 16% 11% 21%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 79%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 79% 42%
Beide ploegen scoren + winst 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 45% 58% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 68% 42%
Geen btts + over 2.5 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 42% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Angers scoorde 14 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 44 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 8% 11% 5%
Eerste helft gelijk 26% 32% 21%
Eerste helft verloren 66% 58% 74%
Gescoord in de eerste helft 0,37 0,37 0,37
Tegen in de eerste helft 1,16 1,00 1,32
De nul gehouden in de eerste helft 18% 21% 16%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 63% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 18% 21% 16%
Tweede helft gelijk 45% 53% 37%
Tweede helft verloren 37% 26% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,68 0,32
Tegen in de tweede helft 0,97 0,89 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 39% 37% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 37% 74%
Meeste doelpunten in de eerste helft 42% 32% 53%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 53% 26%
Evenveel in beide helften 18% 16% 21%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
12%
9%
6%
9%
9%
15%
9%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
6%
10%
20%
12%
12%
9%
6%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,32 4,68 3,95
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,24 4,68 5,79
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 89% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 58% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 32% 32%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 21% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 61% 58% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 47% 53%

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,58 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,79 1,42 2,16
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,11 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,58 1,58 1,58
Zelf over 1.5 kaarten 63% 53% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 21% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 42% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 26% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 16% 42%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 9,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,76 11,11 8,42
Schoten op doel per wedstrijd 3,39 4,11 2,68
Schoten naast per wedstrijd 4,24 4,68 3,79
Schoten tegen per wedstrijd 12,18 11,26 13,11
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,92 1,13 0,72
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,71 1,54 1,86
Balbezit 46,9 45,9 47,9

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 9 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 9 24%
1 - 3 4 11%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
2 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
2 - 3 2 5%
2 - 4 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook