Statistieken Angers 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,16 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 18 10 10 47 30 17 64 1,68
Thuis 19 12 5 2 27 8 19 41 2,16
Uit 19 6 5 8 20 22 -2 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,68
Gescoord per wedstrijd 1,24
Tegen per wedstrijd 0,79
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 47% 63% 32%
Gelijk 26% 26% 26%
Verloren 26% 11% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,42 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,79 0,42 1,16
De nul gehouden 50% 74% 26%
Niet gescoord 29% 26% 32%
Als eerste gescoord 55% 63% 47%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,42 1,05
Minstens 1 keer gescoord 71% 74% 68%
Minstens 2 keer gescoord 37% 47% 26%
Minstens 3 keer gescoord 16% 21% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 24% 37% 11%
Niet gescoord 29% 26% 32%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 30 doelpunten, gemiddeld 0,79 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,79 0,42 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 26% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 21% 11% 32%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 5% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 74% 26%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,03 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,03 1,84 2,21
Over 0.5 84% 79% 89%
Over 1.5 61% 63% 58%
Over 2.5 37% 37% 37%
Over 3.5 13% 5% 21%
Over 4.5 8% 0% 16%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 37% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 21%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 37% 21% 53%
Beide ploegen scoren + winst 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 26% 16% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 21% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Angers scoorde 20 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 47% 21%
Eerste helft gelijk 47% 37% 58%
Eerste helft verloren 18% 16% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,63 0,42
Tegen in de eerste helft 0,37 0,26 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 71% 74% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 47% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 53% 32%
Tweede helft gelijk 39% 42% 37%
Tweede helft verloren 18% 5% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,71 0,79 0,63
Tegen in de tweede helft 0,42 0,16 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 71% 89% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 42% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 26% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 37% 63%
Evenveel in beide helften 26% 37% 16%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
13%
9%
13%
4%
15%
6%
15%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
17%
10%
7%
7%
13%
17%
3%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,35 5,00 3,56
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,60 3,73 5,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 73% 56%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 45% 44%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 27% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 9% 22%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 64% 33%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 64% 22%

Gebaseerd op 20 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 0,87 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,16 bij de tegenstander. In 37% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,87 1,05 0,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,16 1,58 0,74
Zelf over 1.5 kaarten 29% 42% 16%
Zelf over 2.5 kaarten 13% 16% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 37% 47% 26%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 32% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 26% 5%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 7,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,0 op doel. Dat is een precisie van 43%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,00 7,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,00 3,00
Schoten naast per wedstrijd 4,00 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,00 9,00
Balbezit 49,4 51,8 46,4

Gebaseerd op 1 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 16%
0 - 0 6 16%
2 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
3 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 1 2 5%
2 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook