Statistieken Angers
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Angers
Angers speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 8 punten op, oftewel 0,89 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,80 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 | 0,89 |
| Thuis | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4 | 0,80 |
| Uit | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1,00 |
Basisstatistieken Angers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 22% | 20% | 25% |
| Gelijk | 22% | 20% | 25% |
| Verloren | 56% | 60% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,89 | 1,80 | 2,00 |
| De nul gehouden | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
| Als eerste gescoord | 33% | 40% | 25% |
Doelpuntenstatistieken Angers
Angers scoorde 9 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 44% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 56% | 60% | 50% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 40% | 25% |
| Minstens 3 keer gescoord | 11% | 0% | 25% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
Tegendoelpunten Angers
Aan de andere kant incasseerde Angers 17 doelpunten, gemiddeld 1,89 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,89 | 1,80 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 67% | 60% | 75% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 56% | 60% | 50% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 22% | 20% | 25% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 22% | 20% | 25% |
| De nul gehouden | 33% | 40% | 25% |
Over/under statistieken Angers
In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,89 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,89 | 2,80 | 3,00 |
| Over 0.5 | 78% | 80% | 75% |
| Over 1.5 | 78% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 44% | 40% | 50% |
| Over 3.5 | 33% | 20% | 50% |
| Over 4.5 | 22% | 20% | 25% |
| Over 5.5 | 22% | 20% | 25% |
Beide ploegen scoren bij Angers
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 40% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 11% | 0% | 25% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 33% | 40% | 25% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 44% | 40% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 33% | 40% | 25% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 22% | 20% | 25% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 11% | 20% | 0% |
Statistieken per helft
Angers scoorde 4 doelpunten voor rust en 5 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 11% | 20% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 20% | 50% |
| Eerste helft verloren | 56% | 60% | 50% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,44 | 0,60 | 0,25 |
| Tegen in de eerste helft | 1,33 | 1,20 | 1,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 40% | 75% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 22% | 20% | 25% |
| Tweede helft gelijk | 56% | 60% | 50% |
| Tweede helft verloren | 22% | 20% | 25% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,56 | 0,40 | 0,75 |
| Tegen in de tweede helft | 0,56 | 0,60 | 0,50 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 80% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 56% | 60% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 40% | 25% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 11% | 20% | 0% |
| Evenveel in beide helften | 56% | 40% | 75% |
Wanneer scoort Angers?
De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Angers
Angers trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,67 | 6,40 | 4,75 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 80% | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 80% | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 60% | 25% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 60% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 67% | 60% | 75% |
Kaartenstatistieken Angers
Angers kreeg gemiddeld 1,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,33 bij de tegenstander. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,44 | 1,60 | 1,25 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,00 | 0,25 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,33 | 1,40 | 1,25 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 44% | 40% | 50% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 11% | 20% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 33% | 40% | 25% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 22% | 20% | 25% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Angers
De ploeg loste gemiddeld 12,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,1 op doel. Dat is een precisie van 25%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,33 | 14,00 | 10,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,11 | 3,20 | 3,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,22 | 5,80 | 4,50 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 16,89 | 15,60 | 18,50 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,36 | 1,66 | 0,99 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,78 | 1,43 | 2,23 |
| Balbezit | 47,6 | 50,4 | 44,0 |
Meest voorkomende uitslagen Angers
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 2 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 | 22% |
| 0 - 2 | 2 | 22% |
| 3 - 1 | 1 | 11% |
| 2 - 0 | 1 | 11% |
| 2 - 5 | 1 | 11% |
| 1 - 2 | 1 | 11% |
| 1 - 5 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.
Spelersstatistieken Angers
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Amine El Ouazzani | 2 |
| Prosper Peter | 2 |
| Branco van den Boomen | 1 |
| Carlens Arcus | 1 |
| Harouna Djibirin | 1 |
Amine El Ouazzani is dit seizoen de topschutter van Angers (2). Daarachter volgen Prosper Peter (2) en Branco van den Boomen (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Amine El Ouazzani | 2 |
| Branco van den Boomen | 1 |
| Joseph Kalulu Kyatengwa | 1 |
| Mohamed Amine Sbai | 1 |
| Ousmane Camara | 1 |
Amine El Ouazzani gaf de meeste assists bij Angers (2). Daarachter volgen Branco van den Boomen (1) en Joseph Kalulu Kyatengwa (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Anthony Lopes | 9 |
| Branco van den Boomen | 9 |
| Jim Allevinah | 9 |
| Mohamed Amine Sbai | 9 |
| Prosper Peter | 9 |
Anthony Lopes speelde de meeste wedstrijden voor Angers (9). Daarachter volgen Branco van den Boomen (9) en Jim Allevinah (9).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jordan Lefort | 3 |
| Branco van den Boomen | 2 |
| Yassine Belkdim | 2 |
| Anthony Bermont | 1 |
| Emmanuel Junior Biumla Bayiha | 1 |
Jordan Lefort pakte de meeste kaarten bij Angers (3). Daarachter volgen Branco van den Boomen (2) en Yassine Belkdim (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amine El Ouazzani | 4 |
| 2 | Branco van den Boomen | 2 |
| 2 | Mohamed Amine Sbai | 2 |
| 2 | Prosper Peter | 2 |
| 5 | Carlens Arcus | 1 |
| 5 | Harouna Djibirin | 1 |
| 5 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 1 |
| 5 | Lillian Rao-Lisoa | 1 |
| 5 | Ousmane Camara | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Prosper Peter | 2 |
| 2 | Amine El Ouazzani | 1 |
| 2 | Branco van den Boomen | 1 |
| 2 | Carlens Arcus | 1 |
| 2 | Harouna Djibirin | 1 |
| 2 | Lillian Rao-Lisoa | 1 |
| 2 | Mohamed Amine Sbai | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amine El Ouazzani | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Amine Sbai | 14 |
| 2 | Prosper Peter | 12 |
| 3 | Amine El Ouazzani | 9 |
| 3 | Jim Allevinah | 9 |
| 5 | Harouna Djibirin | 7 |
| 5 | Usman Mamadou-Simbakoli | 7 |
| 7 | Anthony Bermont | 4 |
| 7 | Lillian Rao-Lisoa | 4 |
| 9 | Carlens Arcus | 3 |
| 10 | Branco van den Boomen | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Prosper Peter | 6 |
| 2 | Jim Allevinah | 5 |
| 2 | Mohamed Amine Sbai | 5 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 4 |
| 5 | Carlens Arcus | 2 |
| 5 | Harouna Djibirin | 2 |
| 7 | Branco van den Boomen | 1 |
| 7 | Emmanuel Junior Biumla Bayiha | 1 |
| 7 | Lillian Rao-Lisoa | 1 |
| 7 | Usman Mamadou-Simbakoli | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jim Allevinah | 55,6% |
| 2 | Prosper Peter | 50,0% |
| 3 | Amine El Ouazzani | 44,4% |
| 4 | Mohamed Amine Sbai | 35,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amine El Ouazzani | 22,2% |
| 2 | Prosper Peter | 16,7% |
| 3 | Mohamed Amine Sbai | 7,1% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Amine Sbai | 23 |
| 2 | Branco van den Boomen | 17 |
| 3 | Jim Allevinah | 8 |
| 4 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 7 |
| 5 | Yassine Belkdim | 6 |
| 6 | Carlens Arcus | 5 |
| 7 | Amine El Ouazzani | 4 |
| 7 | Jordan Lefort | 4 |
| 9 | Haris Belkebla | 3 |
| 9 | Prosper Peter | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Branco van den Boomen | 440 |
| 2 | Jordan Lefort | 409 |
| 3 | Ousmane Camara | 383 |
| 4 | Anthony Lopes | 307 |
| 5 | Carlens Arcus | 276 |
| 6 | Yassine Belkdim | 236 |
| 7 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 213 |
| 8 | Mohamed Amine Sbai | 157 |
| 9 | Jim Allevinah | 138 |
| 10 | Lillian Rao-Lisoa | 132 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ousmane Camara | 91,8% |
| 2 | Carlens Arcus | 88,7% |
| 3 | Yassine Belkdim | 86,8% |
| 4 | Jordan Lefort | 86,1% |
| 5 | Branco van den Boomen | 85,3% |
| 6 | Anthony Lopes | 84,8% |
| 7 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 83,2% |
| 8 | Jim Allevinah | 80,7% |
| 9 | Lillian Rao-Lisoa | 80,5% |
| 10 | Mohamed Amine Sbai | 73,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yassine Belkdim | 16 |
| 2 | Branco van den Boomen | 14 |
| 3 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 13 |
| 4 | Carlens Arcus | 10 |
| 4 | Lillian Rao-Lisoa | 10 |
| 6 | Ousmane Camara | 9 |
| 7 | Haris Belkebla | 6 |
| 7 | Jordan Lefort | 6 |
| 9 | Amine El Ouazzani | 5 |
| 10 | Bane Diatta | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yassine Belkdim | 14 |
| 2 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 12 |
| 3 | Carlens Arcus | 8 |
| 4 | Lillian Rao-Lisoa | 7 |
| 5 | Jordan Lefort | 6 |
| 5 | Mohamed Amine Sbai | 6 |
| 5 | Ousmane Camara | 6 |
| 8 | Jim Allevinah | 5 |
| 9 | Haris Belkebla | 4 |
| 10 | Branco van den Boomen | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Lefort | 8 |
| 2 | Ousmane Camara | 6 |
| 3 | Carlens Arcus | 2 |
| 3 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 2 |
| 5 | Bane Diatta | 1 |
| 5 | Branco van den Boomen | 1 |
| 5 | Harouna Djibirin | 1 |
| 5 | Lillian Rao-Lisoa | 1 |
| 5 | Louis Mouton | 1 |
| 5 | Marius Louãr | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amine El Ouazzani | 39 |
| 2 | Mohamed Amine Sbai | 33 |
| 3 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 30 |
| 4 | Jim Allevinah | 28 |
| 5 | Lillian Rao-Lisoa | 27 |
| 6 | Prosper Peter | 26 |
| 7 | Jordan Lefort | 24 |
| 8 | Branco van den Boomen | 22 |
| 8 | Yassine Belkdim | 22 |
| 10 | Ousmane Camara | 19 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lillian Rao-Lisoa | 65,9% |
| 2 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 62,5% |
| 3 | Prosper Peter | 53,1% |
| 4 | Amine El Ouazzani | 51,3% |
| 5 | Jordan Lefort | 50,0% |
| 6 | Jim Allevinah | 49,1% |
| 7 | Mohamed Amine Sbai | 45,2% |
| 8 | Branco van den Boomen | 44,9% |
| 9 | Yassine Belkdim | 38,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Branco van den Boomen | 11 |
| 2 | Yassine Belkdim | 7 |
| 3 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 4 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 3 |
| 4 | Harouna Djibirin | 3 |
| 4 | Usman Mamadou-Simbakoli | 3 |
| 7 | Anthony Bermont | 2 |
| 7 | Carlens Arcus | 2 |
| 7 | Jacques Ekomie | 2 |
| 7 | Jordan Lefort | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Amine Sbai | 15 |
| 2 | Lillian Rao-Lisoa | 8 |
| 3 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 6 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 3 |
| 4 | Haris Belkebla | 3 |
| 4 | Jim Allevinah | 3 |
| 7 | Harouna Djibirin | 2 |
| 7 | Usman Mamadou-Simbakoli | 2 |
| 9 | Jacques Ekomie | 1 |
| 9 | Jordan Lefort | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Amine Sbai | 48,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 36 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 78,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Branco van den Boomen | 2 |
| 1 | Jordan Lefort | 2 |
| 1 | Yassine Belkdim | 2 |
| 4 | Anthony Bermont | 1 |
| 4 | Emmanuel Junior Biumla Bayiha | 1 |
| 4 | Jim Allevinah | 1 |
| 4 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 1 |
| 4 | Ousmane Camara | 1 |
| 4 | Prosper Peter | 1 |
| 4 | Usman Mamadou-Simbakoli | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Lefort | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yassine Belkdim | 13 |
| 2 | Branco van den Boomen | 12 |
| 3 | Jordan Lefort | 11 |
| 4 | Jim Allevinah | 7 |
| 4 | Mohamed Amine Sbai | 7 |
| 6 | Amine El Ouazzani | 6 |
| 7 | Anthony Bermont | 5 |
| 7 | Prosper Peter | 5 |
| 7 | Usman Mamadou-Simbakoli | 5 |
| 10 | Haris Belkebla | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jim Allevinah | 15 |
| 2 | Prosper Peter | 13 |
| 3 | Mohamed Amine Sbai | 12 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 10 |
| 4 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 10 |
| 6 | Jordan Lefort | 7 |
| 7 | Yassine Belkdim | 6 |
| 8 | Bane Diatta | 5 |
| 8 | Branco van den Boomen | 5 |
| 8 | Lillian Rao-Lisoa | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Bermont | 2 |
| 1 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 2 |
| 1 | Prosper Peter | 2 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 1 |
| 4 | Harouna Djibirin | 1 |
| 4 | Jim Allevinah | 1 |
| 4 | Mohamed Amine Sbai | 1 |
| 4 | Usman Mamadou-Simbakoli | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 810 |
| 2 | Branco van den Boomen | 804 |
| 3 | Mohamed Amine Sbai | 774 |
| 4 | Yassine Belkdim | 733 |
| 5 | Jordan Lefort | 689 |
| 6 | Ousmane Camara | 664 |
| 7 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 648 |
| 8 | Carlens Arcus | 605 |
| 9 | Jim Allevinah | 594 |
| 10 | Amine El Ouazzani | 530 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 9 |
| 1 | Branco van den Boomen | 9 |
| 1 | Jim Allevinah | 9 |
| 1 | Mohamed Amine Sbai | 9 |
| 1 | Yassine Belkdim | 9 |
| 6 | Jordan Lefort | 8 |
| 6 | Joseph Kalulu Kyatengwa | 8 |
| 6 | Ousmane Camara | 8 |
| 9 | Amine El Ouazzani | 7 |
| 9 | Carlens Arcus | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes | 7,67 |
| 2 | Branco van den Boomen | 7,18 |
| 3 | Mohamed Amine Sbai | 7,07 |
| 4 | Amine El Ouazzani | 6,88 |
| 5 | Carlens Arcus | 6,87 |
| 6 | Lillian Rao-Lisoa | 6,72 |
| 7 | Ousmane Camara | 6,66 |
| 8 | Jim Allevinah | 6,66 |
| 9 | Jordan Lefort | 6,65 |
| 10 | Prosper Peter | 6,65 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers