Statistieken Angers 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,16 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 9 14 15 42 52 -10 41 1,08
Thuis 19 5 7 7 23 28 -5 22 1,16
Uit 19 4 7 8 19 24 -5 19 1,00
Punten per wedstrijd 1,08
Gescoord per wedstrijd 1,11
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 16%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 24% 26% 21%
Gelijk 37% 37% 37%
Verloren 39% 37% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,21 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,47 1,26
De nul gehouden 16% 16% 16%
Niet gescoord 32% 32% 32%
Als eerste gescoord 37% 42% 32%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 81 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,11 1,21 1,00
Minstens 1 keer gescoord 68% 68% 68%
Minstens 2 keer gescoord 32% 32% 32%
Minstens 3 keer gescoord 11% 21% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 18% 32% 5%
Niet gescoord 32% 32% 32%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 52 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 16% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,47 1,26
Minstens 1 tegendoelpunt 84% 84% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 16% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 11% 0%
De nul gehouden 16% 16% 16%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,68 2,26
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 79% 79% 79%
Over 2.5 45% 47% 42%
Over 3.5 18% 26% 11%
Over 4.5 5% 11% 0%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 53% 58%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 34% 37% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 26% 37%
Geen btts + over 2.5 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Angers scoorde 17 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 32% 16%
Eerste helft gelijk 39% 42% 37%
Eerste helft verloren 37% 26% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,53 0,37
Tegen in de eerste helft 0,71 0,63 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 47% 63% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 53% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 32% 37%
Tweede helft gelijk 32% 32% 32%
Tweede helft verloren 34% 37% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,66 0,68 0,63
Tegen in de tweede helft 0,66 0,84 0,47
De nul gehouden in de tweede helft 45% 37% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 47% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 37% 32% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 47% 32%
Evenveel in beide helften 24% 21% 26%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
10%
7%
7%
7%
19%
7%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
12%
13%
6%
12%
13%
8%
13%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,47 5,06 3,95
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,64 4,47 4,79
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 82% 79%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 71% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 35% 16%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 18% 16%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 61% 76% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 59% 37%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,89 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,89 1,32 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,53 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 61% 32% 89%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 16% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 63% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 37% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 34% 21% 47%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,97 12,88 11,16
Schoten op doel per wedstrijd 4,11 4,41 3,84
Schoten naast per wedstrijd 4,81 5,24 4,42
Schoten tegen per wedstrijd 11,22 10,76 11,63
Balbezit 44,3 43,2 45,3

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 24%
0 - 1 6 16%
1 - 2 4 11%
2 - 1 3 8%
2 - 2 3 8%
3 - 0 2 5%
2 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%
3 - 1 1 3%
3 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Karl Brillant Toko Ekambi 17
Flavien Tait 4
Ismaël Traoré 3
Angelo Fulgini 3
Mateo Pavlović 2

Karl Brillant Toko Ekambi is dit seizoen de topschutter van Angers (17). Daarachter volgen Flavien Tait (4) en Ismaël Traoré (3).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Karl Brillant Toko Ekambi 6
Thomas Mangani 6
Angelo Fulgini 5
Flavien Tait 3
Lassana Coulibaly 2

Karl Brillant Toko Ekambi gaf de meeste assists bij Angers (6). Daarachter volgen Thomas Mangani (6) en Angelo Fulgini (5).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Karl Brillant Toko Ekambi 37
Thomas Mangani 35
Vincent Manceau 33
Ismaël Traoré 32
Flavien Tait 31

Karl Brillant Toko Ekambi speelde de meeste wedstrijden voor Angers (37). Daarachter volgen Thomas Mangani (35) en Vincent Manceau (33).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Mateo Pavlović 9
Enzo Crivelli 7
Flavien Tait 7
Thomas Mangani 7
Baptiste Santamaría 6

Mateo Pavlović pakte de meeste kaarten bij Angers (9). Daarachter volgen Enzo Crivelli (7) en Flavien Tait (7).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook