Statistieken Angers 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2016, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Angers
Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 13 | 7 | 18 | 40 | 49 | -9 | 46 | 1,21 |
| Thuis | 19 | 8 | 5 | 6 | 23 | 17 | 6 | 29 | 1,53 |
| Uit | 19 | 5 | 2 | 12 | 17 | 32 | -15 | 17 | 0,89 |
Basisstatistieken Angers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 34% | 42% | 26% |
| Gelijk | 18% | 26% | 11% |
| Verloren | 47% | 32% | 63% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,05 | 1,21 | 0,89 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,29 | 0,89 | 1,68 |
| De nul gehouden | 24% | 37% | 11% |
| Niet gescoord | 37% | 32% | 42% |
| Als eerste gescoord | 42% | 47% | 37% |
Doelpuntenstatistieken Angers
Angers scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,05 | 1,21 | 0,89 |
| Minstens 1 keer gescoord | 63% | 68% | 58% |
| Minstens 2 keer gescoord | 32% | 37% | 26% |
| Minstens 3 keer gescoord | 11% | 16% | 5% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 21% | 21% | 21% |
| Niet gescoord | 37% | 32% | 42% |
Tegendoelpunten Angers
Aan de andere kant incasseerde Angers 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,29 | 0,89 | 1,68 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 76% | 63% | 89% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 42% | 26% | 58% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 0% | 16% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 5% |
| De nul gehouden | 24% | 37% | 11% |
Over/under statistieken Angers
In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,34 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,34 | 2,11 | 2,58 |
| Over 0.5 | 95% | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 76% | 68% | 84% |
| Over 2.5 | 45% | 42% | 47% |
| Over 3.5 | 13% | 11% | 16% |
| Over 4.5 | 5% | 0% | 11% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Angers
In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 45% | 42% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 16% | 16% | 16% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 16% | 11% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 34% | 32% | 37% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 21% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 16% | 21% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 5% | 5% |
Statistieken per helft
Angers scoorde 16 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 24% | 26% | 21% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 53% | 37% |
| Eerste helft verloren | 32% | 21% | 42% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,42 | 0,47 | 0,37 |
| Tegen in de eerste helft | 0,61 | 0,47 | 0,74 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 58% | 42% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 63% | 58% | 68% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 29% | 32% | 26% |
| Tweede helft gelijk | 34% | 47% | 21% |
| Tweede helft verloren | 37% | 21% | 53% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,63 | 0,74 | 0,53 |
| Tegen in de tweede helft | 0,68 | 0,42 | 0,95 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 63% | 37% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 53% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 26% | 37% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 37% | 42% | 32% |
| Evenveel in beide helften | 32% | 32% | 32% |
Wanneer scoort Angers?
De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Angers
Angers trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,13 | 5,40 | 4,87 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,80 | 4,13 | 5,47 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 67% | 93% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 53% | 73% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 33% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 27% | 20% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 77% | 80% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 57% | 67% | 47% |
Gebaseerd op 30 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Angers
Angers kreeg gemiddeld 1,58 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,45 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,58 | 1,42 | 1,74 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,13 | 0,11 | 0,16 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,45 | 1,68 | 1,21 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 58% | 53% | 63% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 24% | 21% | 26% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 39% | 37% | 42% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 26% | 21% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 16% | 26% | 5% |
Schoten en xG van Angers
De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,53 | 15,40 | 11,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,60 | 5,20 | 4,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,60 | 6,73 | 4,47 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,57 | 8,80 | 12,33 |
| Balbezit | 46,2 | 47,3 | 45,1 |
Gebaseerd op 30 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Angers
De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 6 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 6 | 16% |
| 1 - 2 | 5 | 13% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 1 - 1 | 4 | 11% |
| 0 - 1 | 4 | 11% |
| 1 - 0 | 3 | 8% |
| 3 - 0 | 2 | 5% |
| 2 - 0 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.
Spelersstatistieken Angers
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Famara Diedhiou | 8 |
| Karl Brillant Toko Ekambi | 7 |
| Cheikh N'Doye | 5 |
| Jonathan Bamba | 3 |
| Nicolas Pépé | 3 |
Famara Diedhiou is dit seizoen de topschutter van Angers (8). Daarachter volgen Karl Brillant Toko Ekambi (7) en Cheikh N'Doye (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Thomas Mangani | 8 |
| Cheikh N'Doye | 5 |
| Karl Brillant Toko Ekambi | 4 |
| Jonathan Bamba | 2 |
| Flavien Tait | 2 |
Thomas Mangani gaf de meeste assists bij Angers (8). Daarachter volgen Cheikh N'Doye (5) en Karl Brillant Toko Ekambi (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Baptiste Santamaría | 37 |
| Romain Thomas | 36 |
| Thomas Mangani | 34 |
| Nicolas Pépé | 33 |
| Vincent Manceau | 33 |
Baptiste Santamaría speelde de meeste wedstrijden voor Angers (37). Daarachter volgen Romain Thomas (36) en Thomas Mangani (34).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Romain Thomas | 6 |
| Cheikh N'Doye | 6 |
| Famara Diedhiou | 6 |
| Vincent Manceau | 5 |
| Pierrick Capelle | 4 |
Romain Thomas pakte de meeste kaarten bij Angers (6). Daarachter volgen Cheikh N'Doye (6) en Famara Diedhiou (6).
Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers