Statistieken Angers 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 68 punten op, oftewel 1,79 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,32.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 20 8 10 56 42 14 68 1,79
Thuis 19 13 4 2 31 15 16 43 2,26
Uit 19 7 4 8 25 27 -2 25 1,32
Punten per wedstrijd 1,79
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,11
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 68% 37%
Gelijk 21% 21% 21%
Verloren 26% 11% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,63 1,32
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,11 0,79 1,42
De nul gehouden 37% 53% 21%
Niet gescoord 29% 16% 42%
Als eerste gescoord 39% 58% 21%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,63 1,32
Minstens 1 keer gescoord 71% 84% 58%
Minstens 2 keer gescoord 47% 63% 32%
Minstens 3 keer gescoord 18% 16% 21%
Minstens 4 keer gescoord 11% 0% 21%
In beide helften gescoord 37% 47% 26%
Niet gescoord 29% 16% 42%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 42 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,11 0,79 1,42
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 47% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 21% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 11% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 37% 53% 21%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,42 2,74
Over 0.5 89% 89% 89%
Over 1.5 71% 79% 63%
Over 2.5 45% 47% 42%
Over 3.5 26% 21% 32%
Over 4.5 16% 5% 26%
Over 5.5 5% 0% 11%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 42% 47%
Beide ploegen scoren + winst 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 37% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 21% 37%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Angers scoorde 27 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 53% 21%
Eerste helft gelijk 45% 32% 58%
Eerste helft verloren 18% 16% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,79 0,63
Tegen in de eerste helft 0,53 0,42 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 55% 63% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 32% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 47% 37%
Tweede helft gelijk 32% 42% 21%
Tweede helft verloren 26% 11% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,84 0,68
Tegen in de tweede helft 0,58 0,37 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 63% 74% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 37% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 32% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 34% 26% 42%
Evenveel in beide helften 34% 42% 26%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
5%
13%
16%
16%
13%
4%
5%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
14%
10%
2%
14%
14%
14%
5%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,38 5,88 4,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 4,56 4,44
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 63% 44%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 44% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 31% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 63% 69%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 56% 44%

Gebaseerd op 32 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,37 1,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 1,95 2,05
Zelf over 1.5 kaarten 39% 32% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 16% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 32% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 11% 16%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 10,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,66 11,06 10,25
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 4,19 3,81
Schoten naast per wedstrijd 4,50 4,69 4,31
Schoten tegen per wedstrijd 11,44 10,63 12,25
Balbezit 52,4 51,8 53,0

Gebaseerd op 32 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 5 13%
2 - 1 5 13%
1 - 0 4 11%
0 - 0 4 11%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
4 - 1 2 5%
1 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Loïs Diony 15
Himad Abdelli 9
Farid El Melali 8
Pierrick Capelle 5
Jean Matteo Bahoya 5

Loïs Diony is dit seizoen de topschutter van Angers (15). Daarachter volgen Himad Abdelli (9) en Farid El Melali (8).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Farid El Melali 5
Loïs Diony 4
Yan Valery 4
Lillian Rao-Lisoa 4
Zinedine Ferhat 3

Farid El Melali gaf de meeste assists bij Angers (5). Daarachter volgen Loïs Diony (4) en Yan Valery (4).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Melvin Zinga 38
Pierrick Capelle 37
Jordan Lefort 37
Lillian Rao-Lisoa 37
Abdoulaye Bamba 36

Melvin Zinga speelde de meeste wedstrijden voor Angers (38). Daarachter volgen Pierrick Capelle (37) en Jordan Lefort (37).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Himad Abdelli 7
Yan Valery 6
Abdoulaye Bamba 5
Pierrick Capelle 4
Farid El Melali 4

Himad Abdelli pakte de meeste kaarten bij Angers (7). Daarachter volgen Yan Valery (6) en Abdoulaye Bamba (5).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook