Statistieken Angers 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2019, 28 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,80 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,92.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 28 11 6 11 28 33 -5 39 1,39
Thuis 15 8 3 4 20 13 7 27 1,80
Uit 13 3 3 7 8 20 -12 12 0,92
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 43%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 53% 23%
Gelijk 21% 20% 23%
Verloren 39% 27% 54%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,33 0,62
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,87 1,54
De nul gehouden 43% 47% 38%
Niet gescoord 39% 27% 54%
Als eerste gescoord 39% 53% 23%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 28 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,33 0,62
Minstens 1 keer gescoord 61% 73% 46%
Minstens 2 keer gescoord 25% 33% 15%
Minstens 3 keer gescoord 11% 20% 0%
Minstens 4 keer gescoord 4% 7% 0%
In beide helften gescoord 4% 7% 0%
Niet gescoord 39% 27% 54%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 33 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,87 1,54
Minstens 1 tegendoelpunt 57% 53% 62%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 20% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 7% 23%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 7% 15%
De nul gehouden 43% 47% 38%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,18 doelpunten. In 36% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,18 2,20 2,15
Over 0.5 86% 93% 77%
Over 1.5 61% 67% 54%
Over 2.5 36% 27% 46%
Over 3.5 21% 20% 23%
Over 4.5 11% 13% 8%
Over 5.5 4% 0% 8%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 32% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 31%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 32% 33% 31%
Beide ploegen scoren + winst 11% 13% 8%
Beide ploegen scoren + gelijk 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 14% 7% 23%
Beide ploegen scoren + over 2.5 25% 20% 31%
Geen btts + over 2.5 11% 7% 15%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 13% 8%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 7% 0% 15%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Angers scoorde 10 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 27% 8%
Eerste helft gelijk 46% 47% 46%
Eerste helft verloren 36% 27% 46%
Gescoord in de eerste helft 0,36 0,53 0,15
Tegen in de eerste helft 0,61 0,47 0,77
De nul gehouden in de eerste helft 54% 60% 46%
Niet gescoord in de eerste helft 75% 67% 85%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 47% 15%
Tweede helft gelijk 39% 27% 54%
Tweede helft verloren 29% 27% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,64 0,80 0,46
Tegen in de tweede helft 0,57 0,40 0,77
De nul gehouden in de tweede helft 64% 73% 54%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 53% 69%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 27% 15%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 47% 38%
Evenveel in beide helften 36% 27% 46%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
0%
11%
7%
25%
4%
11%
7%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
21%
3%
18%
12%
9%
9%
18%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,54 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,64 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,54 1,53 1,54
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,15
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,64 1,60 1,69
Zelf over 1.5 kaarten 43% 33% 54%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 20% 23%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 27% 54%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 20% 15%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 20% 0%

Schoten en xG van Angers

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 4 van de 28 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 4 14%
0 - 0 4 14%
2 - 0 3 11%
0 - 1 3 11%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 2 2 7%
4 - 1 1 4%
3 - 0 1 4%
3 - 1 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook