Statistieken Angers 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 16 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,16.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 10 16 12 44 49 -5 46 1,21
Thuis 19 5 9 5 24 22 2 24 1,26
Uit 19 5 7 7 20 27 -7 22 1,16
Punten per wedstrijd 1,21
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 26% 26%
Gelijk 42% 47% 37%
Verloren 32% 26% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,26 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,16 1,42
De nul gehouden 34% 37% 32%
Niet gescoord 24% 16% 32%
Als eerste gescoord 39% 42% 37%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,26 1,05
Minstens 1 keer gescoord 76% 84% 68%
Minstens 2 keer gescoord 26% 26% 26%
Minstens 3 keer gescoord 13% 16% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 13% 11% 16%
Niet gescoord 24% 16% 32%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,16 1,42
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 63% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 37% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 11% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 34% 37% 32%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,45 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,45 2,42 2,47
Over 0.5 87% 89% 84%
Over 1.5 61% 63% 58%
Over 2.5 45% 42% 47%
Over 3.5 29% 21% 37%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 8% 11% 5%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 58% 53%
Beide ploegen scoren + winst 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 37% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 42% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Angers scoorde 18 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 21% 32%
Eerste helft gelijk 47% 53% 42%
Eerste helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,32 0,63
Tegen in de eerste helft 0,55 0,37 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 63% 68% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 74% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 32% 21%
Tweede helft gelijk 45% 47% 42%
Tweede helft verloren 29% 21% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,95 0,42
Tegen in de tweede helft 0,74 0,79 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 32% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 11% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 63% 26%
Evenveel in beide helften 34% 26% 42%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
2%
14%
16%
14%
14%
9%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
14%
2%
12%
8%
6%
12%
12%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 4,68 4,29
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,31 3,53 5,18
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 72% 63% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 37% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 21% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 16% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 74% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 47% 53%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,29 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,05 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,29 1,16 1,42
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,05 2,37 1,74
Zelf over 1.5 kaarten 42% 32% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 16% 16% 16%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 42% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 21% 5%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,06 13,26 10,71
Schoten op doel per wedstrijd 4,14 4,63 3,59
Schoten naast per wedstrijd 4,94 5,26 4,59
Schoten tegen per wedstrijd 11,67 10,37 13,12
Balbezit 42,9 43,1 42,6

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 18%
1 - 1 6 16%
0 - 0 5 13%
2 - 2 4 11%
1 - 2 4 11%
0 - 1 3 8%
3 - 4 2 5%
1 - 3 2 5%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Spelersstatistieken Angers

Topschutters
Speler Doelpunten
Stéphane Bahoken 11
Flavien Tait 5
Angelo Fulgini 4
Jeff Reine-Adélaïde 3
Ismaël Traoré 3

Stéphane Bahoken is dit seizoen de topschutter van Angers (11). Daarachter volgen Flavien Tait (5) en Angelo Fulgini (4).

Topschutters Angers

Meeste assists
Speler Assists
Flavien Tait 7
Abdoulaye Bamba 4
Jeff Reine-Adélaïde 3
Pierrick Capelle 3
Cheikh N'Doye 3

Flavien Tait gaf de meeste assists bij Angers (7). Daarachter volgen Abdoulaye Bamba (4) en Jeff Reine-Adélaïde (3).

Assists Angers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Baptiste Santamaría 38
Ludovic Butelle 36
Flavien Tait 36
Jeff Reine-Adélaïde 35
Stéphane Bahoken 32

Baptiste Santamaría speelde de meeste wedstrijden voor Angers (38). Daarachter volgen Ludovic Butelle (36) en Flavien Tait (36).

Wedstrijden Angers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Mateo Pavlović 8
Abdoulaye Bamba 6
Romain Thomas 4
Cheikh N'Doye 4
Ismaël Traoré 3

Mateo Pavlović pakte de meeste kaarten bij Angers (8). Daarachter volgen Abdoulaye Bamba (6) en Romain Thomas (4).

Kaarten Angers

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook