Statistieken Angers 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Angers

Angers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 10 11 17 44 55 -11 41 1,08
Thuis 19 8 2 9 23 23 0 26 1,37
Uit 19 2 9 8 21 32 -11 15 0,79
Punten per wedstrijd 1,08
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,45
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Angers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 42% 11%
Gelijk 29% 11% 47%
Verloren 45% 47% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,21 1,11
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,21 1,68
De nul gehouden 21% 32% 11%
Niet gescoord 29% 32% 26%
Als eerste gescoord 45% 47% 42%

Doelpuntenstatistieken Angers

Angers scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,21 1,11
Minstens 1 keer gescoord 71% 68% 74%
Minstens 2 keer gescoord 34% 32% 37%
Minstens 3 keer gescoord 8% 16% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 11% 11% 11%
Niet gescoord 29% 32% 26%

Tegendoelpunten Angers

Aan de andere kant incasseerde Angers 55 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,21 1,68
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 68% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 32% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 21% 32% 11%

Over/under statistieken Angers

In een wedstrijd van Angers vallen er gemiddeld 2,61 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,61 2,42 2,79
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 74% 63% 84%
Over 2.5 45% 47% 42%
Over 3.5 26% 21% 32%
Over 4.5 16% 16% 16%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Angers

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 42% 68%
Beide ploegen scoren + winst 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 5% 42%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 37% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 26% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Angers scoorde 17 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 26% 26%
Eerste helft gelijk 37% 37% 37%
Eerste helft verloren 37% 37% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,42 0,47
Tegen in de eerste helft 0,58 0,58 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 55% 58% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 68% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 32% 21%
Tweede helft gelijk 34% 42% 26%
Tweede helft verloren 39% 26% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,71 0,79 0,63
Tegen in de tweede helft 0,87 0,63 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 42% 53% 32%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 53% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 32% 16%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 58% 47%
Evenveel in beide helften 24% 11% 37%

Wanneer scoort Angers?

De meeste doelpunten van Angers vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
7%
16%
14%
16%
16%
7%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
9%
16%
2%
11%
15%
9%
18%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Angers

Angers trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,71 5,26 4,16
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 3,63 5,37
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 68% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 53% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 21% 37%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 21% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 63% 68%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 53% 32%

Kaartenstatistieken Angers

Angers kreeg gemiddeld 1,92 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,16 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,92 2,00 1,84
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,16 2,32 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 50% 42% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 26% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 74% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 26% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 21% 26%

Schoten en xG van Angers

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,00 11,11 8,89
Schoten op doel per wedstrijd 3,45 3,68 3,21
Schoten naast per wedstrijd 4,24 4,74 3,74
Schoten tegen per wedstrijd 10,97 9,89 12,05
Balbezit 48,7 50,4 47,1

Meest voorkomende uitslagen Angers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
0 - 1 6 16%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 2 3 8%
2 - 1 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 4 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Angers.

Angers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook